Sani2C RACE
18/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (44 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Buffalo
Stage 1
Stage 2
Stage 3
26
2461-1
Robyn DE GROOT
Robyn DE GROOT #2461-1
Female Senior
10:13:50
10:13:50
Senior
Female
Womens Team
DORMAKABA
10:13:55
1
03:12:54
03:56:49
03:04:07
27
2461-2
Samantha SANDERS
Samantha SANDERS #2461-2
Female Senior
10:13:55
10:13:55
Senior
Female
Womens Team
DORMAKABA
10:13:55
1
03:12:54
03:56:50
03:04:11
28
2096-2
Sarah HILL
Sarah HILL #2096-2
Female Senior
10:17:49
10:17:49
Senior
Female
Womens Team
GALILEO RISK
10:17:53
2
03:16:57
03:56:43
03:04:08
37
2386-2
Joanna VAN DE WINKEL
Joanna VAN DE WINKEL #2386-2
Female Senior
10:37:48
10:37:48
Senior
Female
Mixed Team
CYCLE NATION - SANDTON CITY
10:37:49
1
03:18:22
04:04:29
03:14:56
51
2417-1
Sanet COETZEE
Sanet COETZEE #2417-1
Female Senior
10:51:31
10:51:31
Senior
Female
Mixed Team
RYDER INNOVATION
10:51:31
2
03:23:42
04:11:35
03:16:13
70
2354-2
Lizle ROSENSTEIN
Lizle ROSENSTEIN #2354-2
Female Senior
11:21:30
11:21:30
Senior
Female
Mixed Team
TEAM ROSY BALLS
11:21:30
4
03:34:09
04:24:35
03:22:45
75
2367-2
Desiree BRIEDENHAN
Desiree BRIEDENHAN #2367-2
Female Senior
11:27:52
11:27:52
Senior
Female
Womens Team
BELL EQUIPMENT
11:27:56
3
03:39:06
04:26:46
03:21:59
76
2367-1
Hayley SMITH
Hayley SMITH #2367-1
Female Senior
11:27:56
11:27:56
Senior
Female
Womens Team
BELL EQUIPMENT
11:27:56
3
03:39:08
04:26:46
03:22:01
114
2305-2
Rouxda GROBLER
Rouxda GROBLER #2305-2
Female Senior
11:55:42
11:55:42
Senior
Female
Mixed Team
THE GROBLERS
11:55:42
5
03:45:22
04:39:02
03:31:17
125
2444-2
Candice PARKER-DENNISON
Candice PARKER-DENNISON #2444-2
Female Senior
12:06:58
12:06:58
Senior
Female
Mixed Team
COACH & PUPIL
12:06:58
6
03:51:06
04:38:29
03:37:21
274
2428-2
Shale BIGGS
Shale BIGGS #2428-2
Female Senior
13:35:30
13:35:30
Senior
Female
Mixed Team
BIGGS
13:35:32
9
04:15:14
05:33:41
03:46:34
279
2371-1
Christi PROST
Christi PROST #2371-1
Female Senior
13:39:21
13:39:21
Senior
Female
Womens Team
TWINTASTIC
13:39:22
4
04:15:36
05:21:00
04:02:44
302
2140-1
Andrea CASS
Andrea CASS #2140-1
Female Senior
13:54:39
13:54:39
Senior
Female
Mixed Team
THE CASSIFIEDS
13:54:39
12
04:21:08
05:28:33
04:04:57
337
2222-2
Lisa WILLIAMS-SLABBERT
Lisa WILLIAMS-SLABBERT #2222-2
Female Senior
14:03:22
14:03:22
Senior
Female
Womens Team
THE BELGIANS 2
14:03:24
5
04:18:43
05:37:48
04:06:50
338
2222-1
Julia WESTOBY
Julia WESTOBY #2222-1
Female Senior
14:03:24
14:03:24
Senior
Female
Womens Team
THE BELGIANS 2
14:03:24
5
04:18:44
05:37:48
04:06:52
386
2351-2
Izemari SWART
Izemari SWART #2351-2
Female Senior
14:27:34
14:27:34
Senior
Female
Mixed Team
BICICLETA DE MONTANA
14:27:40
16
04:30:24
05:48:28
04:08:41
444
2347-1
Ilze VAN DER SCHYFF
Ilze VAN DER SCHYFF #2347-1
Female Senior
15:08:22
15:08:22
Senior
Female
Womens Team
CARITAS
15:08:26
6
04:40:45
06:08:20
04:19:16
446
2115-1
Michaela LAIDLAW
Michaela LAIDLAW #2115-1
Female Senior
15:08:29
15:08:29
Senior
Female
Womens Team
FOF VLAKVAARKIES
15:08:34
7
04:43:40
06:02:26
04:22:22
451
2317-2
Juanita KAMMEYER
Juanita KAMMEYER #2317-2
Female Senior
15:10:21
15:10:21
Senior
Female
Mixed Team
SWIFT
15:10:21
20
04:40:10
06:09:34
04:20:36
522
2387-1
Anna WOOD
Anna WOOD #2387-1
Female Senior
15:39:09
15:39:09
Senior
Female
Mixed Team
SOUS
15:39:09
23
04:39:10
06:32:52
04:27:06
558
2032-1
Michelle OOSTHUYSEN
Michelle OOSTHUYSEN #2032-1
Female Senior
15:55:59
15:55:59
Senior
Female
Mixed Team
DALMAR
15:56:08
26
04:47:22
06:24:10
04:44:27
590
2035-2
Lientjie SNYMAN
Lientjie SNYMAN #2035-2
Female Senior
16:12:06
16:12:06
Senior
Female
Mixed Team
TEAM FAMILY SPIRIT
16:12:06
29
04:56:34
06:38:55
04:36:36
593
2003-2
Roxanne STOTTELAAR
Roxanne STOTTELAAR #2003-2
Female Senior
16:14:19
16:14:19
Senior
Female
Mixed Team
RETREAT ON MAIN BNB
16:14:21
30
05:12:12
06:24:17
04:37:49
619
2316-2
Olivia FORNER
Olivia FORNER #2316-2
Female Senior
16:28:16
16:28:16
Senior
Female
Womens Team
STRAIGHT OUTUA BENONI 3
16:28:26
8
04:58:15
06:34:35
04:55:25
620
2316-1
Eleanore FORNER
Eleanore FORNER #2316-1
Female Senior
16:28:26
16:28:26
Senior
Female
Womens Team
STRAIGHT OUTUA BENONI 3
16:28:26
8
04:58:17
06:34:39
04:55:28
653
2274-2
Thea CALITZ
Thea CALITZ #2274-2
Female Senior
16:47:51
16:47:51
Senior
Female
Mixed Team
BIGCUPPA
16:47:53
34
05:07:22
06:51:09
04:49:18
662
2044-2
Jana GROBLER
Jana GROBLER #2044-2
Female Senior
16:52:53
16:52:53
Senior
Female
Mixed Team
DOUBLE TROUBLE
16:52:53
36
05:20:18
06:47:31
04:45:03
676
2294-1
Wilna MARAIS
Wilna MARAIS #2294-1
Female Senior
17:00:54
17:00:54
Senior
Female
Womens Team
REDHOTCHILIPEDDLERS
17:01:05
9
05:23:07
06:38:11
04:59:34
727
2241-1
Marnell KEMP
Marnell KEMP #2241-1
Female Senior
17:28:54
17:28:54
Senior
Female
Mixed Team
KAP RESTONIC-22
17:28:54
39
05:18:54
06:52:08
05:17:50
742
2059-1
Madeleen CURNICK
Madeleen CURNICK #2059-1
Female Senior
17:47:24
17:47:24
Senior
Female
Mixed Team
BRUISED AND MUDDY
17:47:24
40
05:42:42
07:09:25
04:55:16
752
2268-1
Louise VAN DE VYVER
Louise VAN DE VYVER #2268-1
Female Senior
17:55:12
17:55:12
Senior
Female
Mixed Team
SLOW POKES
17:55:12
41
05:37:55
07:02:41
05:14:35
772
2452-1
Petro LABUSCHAGNE
Petro LABUSCHAGNE #2452-1
Female Senior
18:23:03
18:23:03
Senior
Female
Womens Team
STRAIGHT OUTUA BENONI
21:23:03
13
05:48:42
07:19:59
05:14:21
774
2291-2
Colette H˜RTER
Colette H˜RTER #2291-2
Female Senior
18:24:25
18:24:25
Senior
Female
Womens Team
DAZED AND CONFUSED
18:24:26
10
05:35:31
07:33:28
05:15:24
802
2126-1
Philippa ASHMORE
Philippa ASHMORE #2126-1
Female Senior
19:18:59
19:18:59
Senior
Female
Womens Team
THE HAEMTEAM
19:18:59
11
05:56:02
07:50:33
05:32:22
803
2110-1
Diane GELDENHUYS
Diane GELDENHUYS #2110-1
Female Senior
19:24:32
19:24:32
Senior
Female
Mixed Team
DRAG&FLY
19:24:35
45
05:51:15
07:49:24
05:43:52
812
2445-1
Teegan PARKER-DENNISON
Teegan PARKER-DENNISON #2445-1
Female Senior
19:35:27
19:35:27
Senior
Female
06:20:03
07:44:42
05:30:41
832
2145-2
Caroline VILJOEN
Caroline VILJOEN #2145-2
Female Senior
20:26:35
20:26:35
Senior
Female
Womens Team
FLASH
20:26:41
12
06:27:50
08:02:52
05:55:53
847
2193-1
Delmarie DE JONGH
Delmarie DE JONGH #2193-1
Female Senior
21:46:22
21:46:22
Senior
Female
Womens Team
MUGG & BEAN MIDSTREAM 3
21:46:25
14
07:07:42
08:36:55
06:01:43
848
2193-2
Lowinda JAQUIRE
Lowinda JAQUIRE #2193-2
Female Senior
21:46:23
21:46:23
Senior
Female
Womens Team
MUGG & BEAN MIDSTREAM 3
21:46:25
14
07:07:40
08:36:55
06:01:46
2151-2
Annette DE BRUIN
Annette DE BRUIN #2151-2
Female Senior
DNF
DNF
Senior
Female
2342-2
Corli HATTINGH
Corli HATTINGH #2342-2
Female Senior
DNF
DNF
Senior
Female
2457-2
Robyn LUDEN
Robyn LUDEN #2457-2
Female Senior
DNF
DNF
Senior
Female
2103-2
Celeste DUIF
Celeste DUIF #2103-2
Female Senior
DNF
DNF
Senior
Female
2412-1
Petru EBERSOHN
Petru EBERSOHN #2412-1
Female Senior
DNF
DNF
Senior
Female
Mixed Team
CLOVER MIXED
04:35:51
Page 1 of 1 (44 items)
© 2023