Sani2C Adventure
17/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Favourites
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Wave
Start Time
Finish
1207
1446-2
Debbi FOWLER
Debbi FOWLER #1446-2
Female Master
07:15:23
07:15:23
Master
Female
Mixed Team
cyclopaths 2
07:15:23
81
J
09:30:03
07:15:23
Remove From Favourites
   
Detailed Results
[1]
2
3
4
5
6
7
...
23
24
25
26
Page 1 of 26 (1295 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Wave
Start Time
Finish
1
1216-2
John Daniel CARLETON
John Daniel CARLETON #1216-2
Male Senior
03:16:30
03:16:30
Senior
Male
Mens Team
Hong Kong CCN Foil
03:16:31
1
A
08:00:05
03:16:30
2
1216-1
Mitchell GINSBERG
Mitchell GINSBERG #1216-1
Male Senior
03:16:31
03:16:31
Senior
Male
Mens Team
Hong Kong CCN Foil
03:16:31
1
A
08:00:05
03:16:31
3
1512-2
Carl Adendorff
Carl Adendorff #1512-2
Male Veteran
03:20:47
03:20:47
Veteran
Male
Mens Team
Reform Cycling 1
03:20:47
2
A
08:00:05
03:20:47
4
1512-1
Dean Van Dyk
Dean Van Dyk #1512-1
Male Senior
03:20:47
03:20:47
Senior
Male
Mens Team
Reform Cycling 1
03:20:47
2
A
08:00:05
03:20:47
5
1011-2
Denis ENGELBRECHT
Denis ENGELBRECHT #1011-2
Male Senior
03:22:25
03:22:25
Senior
Male
Mens Team
Zamalek-1
03:22:26
3
A
08:00:05
03:22:25
6
1011-1
Dean ENGELBRECHT
Dean ENGELBRECHT #1011-1
Male Senior
03:22:26
03:22:26
Senior
Male
Mens Team
Zamalek-1
03:22:26
3
A
08:00:05
03:22:26
7
1619-1
Rudolf Pretorius
Rudolf Pretorius #1619-1
Male Senior
03:24:13
03:24:13
Senior
Male
A
08:00:05
03:24:13
8
1173-2
Nicholas COOKE
Nicholas COOKE #1173-2
Male Veteran
03:25:10
03:25:10
Veteran
Male
Vet Men
Siebrits
03:25:11
1
A
08:00:05
03:25:10
9
1173-1
Neil VLAMING
Neil VLAMING #1173-1
Male Veteran
03:25:11
03:25:11
Veteran
Male
Vet Men
Siebrits
03:25:11
1
A
08:00:05
03:25:11
10
1043-2
Graig Beijl
Graig Beijl #1043-2
Male Veteran
03:30:10
03:30:10
Veteran
Male
Vet Men
Talon Tough Tools
03:30:11
2
A
08:00:05
03:30:10
11
1043-1
Alby NEL
Alby NEL #1043-1
Male Veteran
03:30:11
03:30:11
Veteran
Male
Vet Men
Talon Tough Tools
03:30:11
2
A
08:00:05
03:30:11
12
1348-2
Rudiger Hinze
Rudiger Hinze #1348-2
Male Senior
03:30:45
03:30:45
Senior
Male
Mens Team
KAP Restonic-20
03:30:46
4
A
08:00:05
03:30:45
13
1348-1
Wynand VAN DER BERG
Wynand VAN DER BERG #1348-1
Male Senior
03:30:46
03:30:46
Senior
Male
Mens Team
KAP Restonic-20
03:30:46
4
A
08:00:05
03:30:46
14
1256-2
Everhard VAN DER WESTHUIZEN
Everhard VAN DER WESTHUIZEN #1256-2
Male Senior
03:31:04
03:31:04
Senior
Male
Mens Team
VDV Eagles
03:31:09
5
A
08:00:05
03:31:04
15
1256-1
Johan HUISAMEN
Johan HUISAMEN #1256-1
Male Senior
03:31:09
03:31:09
Senior
Male
Mens Team
VDV Eagles
03:31:09
5
A
08:00:05
03:31:09
16
1008-2
Hp ODENDAAL
Hp ODENDAAL #1008-2
Male Veteran
03:31:26
03:31:26
Veteran
Male
Vet Men
CCN Foil T2
03:31:58
3
A
08:00:05
03:31:26
17
1008-1
Nicholas MINGAY
Nicholas MINGAY #1008-1
Male Veteran
03:31:58
03:31:58
Veteran
Male
Vet Men
CCN Foil T2
03:31:58
3
A
08:00:05
03:31:58
18
1534-2
Stuart FORBES
Stuart FORBES #1534-2
Male Senior
03:35:00
03:35:00
Senior
Male
Mens Team
Geberit 3
03:35:00
6
A
08:00:05
03:35:00
19
1534-1
Chris RANSOM
Chris RANSOM #1534-1
Male Senior
03:35:00
03:35:00
Senior
Male
Mens Team
Geberit 3
03:35:00
6
A
08:00:05
03:35:00
20
1214-1
Armand SNYMAN
Armand SNYMAN #1214-1
Male Senior
03:35:41
03:35:41
Senior
Male
Mens Team
Benoni Warriors
03:35:42
7
A
08:00:05
03:35:41
21
1214-2
Paul SCOTT
Paul SCOTT #1214-2
Male Master
03:35:42
03:35:42
Master
Male
Mens Team
Benoni Warriors
03:35:42
7
A
08:00:05
03:35:42
22
1634-2
Grant GUERIN
Grant GUERIN #1634-2
Male Senior
03:36:27
03:36:27
Senior
Male
Mens Team
DSV SA Rugby Legends 2
03:36:28
8
A
08:00:05
03:36:27
23
1634-1
Shaun PAYNE
Shaun PAYNE #1634-1
Male Veteran
03:36:28
03:36:28
Veteran
Male
Mens Team
DSV SA Rugby Legends 2
03:36:28
8
A
08:00:05
03:36:28
24
1135-1
Steven BARK
Steven BARK #1135-1
Male Senior
03:38:36
03:38:36
Senior
Male
Mens Team
Jazzman
03:38:36
9
A
08:00:05
03:38:36
25
1135-2
Leon TOBIAS
Leon TOBIAS #1135-2
Male Master
03:38:36
03:38:36
Master
Male
Mens Team
Jazzman
03:38:36
9
A
08:00:05
03:38:36
26
1123-1
Neil GELDENHUYS
Neil GELDENHUYS #1123-1
Male Veteran
03:40:14
03:40:14
Veteran
Male
Vet Men
Jolly Rockers
03:40:15
4
B
08:10:05
03:40:14
27
1504-1
Rihan MORRISON
Rihan MORRISON #1504-1
Male Veteran
03:40:15
03:40:15
Veteran
Male
Vet Men
Lalie
03:40:15
5
A
08:00:05
03:40:15
28
1123-2
Francois OLIVIER
Francois OLIVIER #1123-2
Male Veteran
03:40:15
03:40:15
Veteran
Male
Vet Men
Jolly Rockers
03:40:15
4
B
08:10:05
03:40:15
29
1504-2
Mark JACKSON
Mark JACKSON #1504-2
Male Veteran
03:40:15
03:40:15
Veteran
Male
Vet Men
Lalie
03:40:15
5
A
08:00:05
03:40:15
30
1020-2
Stephen PROWSE
Stephen PROWSE #1020-2
Male Veteran
03:40:51
03:40:51
Veteran
Male
Vet Men
Quarius
03:40:52
6
A
08:00:05
03:40:51
31
1020-1
Jj BOTHA
Jj BOTHA #1020-1
Male Master
03:40:52
03:40:52
Master
Male
Vet Men
Quarius
03:40:52
6
A
08:00:05
03:40:52
32
1477-1
Lyle POULTER
Lyle POULTER #1477-1
Male Senior
03:41:58
03:41:58
Senior
Male
Mens Team
Hoorah Hooligans
03:42:01
10
B
08:10:05
03:41:58
33
1477-2
Robert BRIGGS
Robert BRIGGS #1477-2
Male Senior
03:42:01
03:42:01
Senior
Male
Mens Team
Hoorah Hooligans
03:42:01
10
B
08:10:05
03:42:01
34
1346-1
Glenn JOHNSON
Glenn JOHNSON #1346-1
Male Master
03:42:14
03:42:14
Master
Male
Vet Men
KAPUnitrans-01 Ride 4 Education
03:42:14
7
B
08:10:05
03:42:14
35
1346-2
Kevin JOHNSON
Kevin JOHNSON #1346-2
Male Veteran
03:42:14
03:42:14
Veteran
Male
Vet Men
KAPUnitrans-01 Ride 4 Education
03:42:14
7
B
08:10:05
03:42:14
36
1650-2
Mark Van Rensburg
Mark Van Rensburg #1650-2
Male Veteran
03:42:41
03:42:41
Veteran
Male
Vet Men
SaffaSwiss
03:42:42
8
A
08:00:05
03:42:41
37
1650-1
Grant Wood
Grant Wood #1650-1
Male Veteran
03:42:42
03:42:42
Veteran
Male
Vet Men
SaffaSwiss
03:42:42
8
A
08:00:05
03:42:42
38
1088-1
Richard CROUSE
Richard CROUSE #1088-1
Male Veteran
03:43:59
03:43:59
Veteran
Male
Vet Men
Buffalo and Goat Take III
03:44:00
9
B
08:10:05
03:43:59
39
1088-2
Gavin RITCHIE
Gavin RITCHIE #1088-2
Male Master
03:44:00
03:44:00
Master
Male
Vet Men
Buffalo and Goat Take III
03:44:00
9
B
08:10:05
03:44:00
40
1044-1
Alan GOLDBLATT
Alan GOLDBLATT #1044-1
Male Master
03:46:08
03:46:08
Master
Male
Master Men
AKDIA
03:46:08
1
H
09:10:08
03:46:08
41
1044-2
Warren GOLDBLATT
Warren GOLDBLATT #1044-2
Male Master
03:46:08
03:46:08
Master
Male
Master Men
AKDIA
03:46:08
1
H
09:10:08
03:46:08
42
1495-1
Kyle THORP
Kyle THORP #1495-1
Male Senior
03:46:25
03:46:25
Senior
Male
Mens Team
The Swiss Epic boys
03:46:25
11
B
08:10:05
03:46:25
43
1495-2
Ross MACGREGOR
Ross MACGREGOR #1495-2
Male Veteran
03:46:25
03:46:25
Veteran
Male
Mens Team
The Swiss Epic boys
03:46:25
11
B
08:10:05
03:46:25
44
1081-2
Alasdair GARNETT
Alasdair GARNETT #1081-2
Male Veteran
03:46:54
03:46:54
Veteran
Male
Mens Team
hellozy 2
03:46:56
12
D
08:30:09
03:46:54
45
1081-1
Dehan MAHNE
Dehan MAHNE #1081-1
Male U23
03:46:56
03:46:56
U23
Male
Mens Team
hellozy 2
03:46:56
12
D
08:30:09
03:46:56
46
1067-1
Marius VAN SCHALKWYK
Marius VAN SCHALKWYK #1067-1
Male Senior
03:47:29
03:47:29
Senior
Male
Mens Team
Mielie Runners
03:47:30
13
B
08:10:05
03:47:29
47
1067-2
Rodney FRIDBERG
Rodney FRIDBERG #1067-2
Male Veteran
03:47:30
03:47:30
Veteran
Male
Mens Team
Mielie Runners
03:47:30
13
B
08:10:05
03:47:30
48
1604-1
Naude ENGELS
Naude ENGELS #1604-1
Male Senior
03:48:23
03:48:23
Senior
Male
Mens Team
SG-14
03:48:24
14
A
08:00:05
03:48:23
49
1604-2
Johan CRONJE
Johan CRONJE #1604-2
Male Senior
03:48:24
03:48:24
Senior
Male
Mens Team
SG-14
03:48:24
14
A
08:00:05
03:48:24
50
1532-2
Luis Mendes MENDES
Luis Mendes MENDES #1532-2
Male Senior
03:49:59
03:49:59
Senior
Male
Mens Team
Geberit 1
03:49:59
15
A
08:00:05
03:49:59
[1]
2
3
4
5
6
7
...
23
24
25
26
Page 1 of 26 (1295 items)
© 2023