Berg & Bush 2-Day
18/06/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (26 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Stage 1
Stage 2
17
90-2
Johesta BOTHA
Johesta BOTHA #90-2
Female Sub-Vet
05:42:58
05:42:58
1
(1)
Sub-Vet
1
Female
1
Husband & Wife
TIG Holdings
05:42:59
1
02:55:08
02:47:49
34
245-2
Faye DE JAGER
Faye DE JAGER #245-2
Female Sub-Vet
06:02:47
06:02:47
2
(5)
Sub-Vet
2
Female
5
Ladies Team
HalfBallies
06:02:47
1
03:05:57
02:56:50
44
154-1
Jo-Anne ROGERS-WHITE
Jo-Anne ROGERS-WHITE #154-1
Female Sub-Vet
06:10:26
06:10:26
3
(8)
Sub-Vet
3
Female
8
Ladies Team
Drivetrain accadamy1
06:10:28
2
03:08:22
03:02:03
45
154-2
Rouxda GROBLER
Rouxda GROBLER #154-2
Female Sub-Vet
06:10:28
06:10:28
4
(9)
Sub-Vet
4
Female
9
Ladies Team
Drivetrain accadamy1
06:10:28
2
03:08:23
03:02:05
57
17-2
Euodia SWART
Euodia SWART #17-2
Female Sub-Vet
06:13:39
06:13:39
5
(10)
Sub-Vet
5
Female
10
Mixed Team
Team Brodie
06:13:39
1
03:10:37
03:03:01
90
279-2
Riani SPRUYT
Riani SPRUYT #279-2
Female Sub-Vet
06:27:10
06:27:10
6
(14)
Sub-Vet
6
Female
14
Husband & Wife
Spruyt team
06:27:10
5
03:14:35
03:12:35
93
55-2
Elmarie INGRAM
Elmarie INGRAM #55-2
Female Sub-Vet
06:29:03
06:29:03
7
(15)
Sub-Vet
7
Female
15
Mixed Team
Blind Assassins
06:29:05
3
03:14:38
03:14:24
123
27-2
Jade DAVIES
Jade DAVIES #27-2
Female Sub-Vet
06:46:56
06:46:56
8
(19)
Sub-Vet
8
Female
19
Ladies Team
BOOBIE BAES
06:47:00
3
03:29:23
03:17:33
150
204-1
Kylie HARBORTH
Kylie HARBORTH #204-1
Female Sub-Vet
06:58:32
06:58:32
9
(24)
Sub-Vet
9
Female
24
Ladies Team
BushBabies2
06:58:34
4
03:36:42
03:21:49
151
204-2
Michelle FORMAN
Michelle FORMAN #204-2
Female Sub-Vet
06:58:34
06:58:34
10
(25)
Sub-Vet
10
Female
25
Ladies Team
BushBabies2
06:58:34
4
03:36:44
03:21:49
162
200-2
Jenna JONES
Jenna JONES #200-2
Female Sub-Vet
07:00:46
07:00:46
11
(26)
Sub-Vet
11
Female
26
Mixed Team
Bloom Health
07:00:46
5
03:31:14
03:29:31
241
299-2
Tina KIRCHNER
Tina KIRCHNER #299-2
Female Sub-Vet
07:41:06
07:41:06
12
(43)
Sub-Vet
12
Female
43
Mixed Team
T&T Racing
07:41:48
9
04:02:41
03:38:25
384
150-2
Chantal HOFFELNER
Chantal HOFFELNER #150-2
Female Sub-Vet
08:38:11
08:38:11
13
(72)
Sub-Vet
13
Female
72
Husband & Wife
The Hoff’s
08:38:11
14
04:14:58
04:23:12
402
312-2
Roxanne CREAMER
Roxanne CREAMER #312-2
Female Sub-Vet
08:45:57
08:45:57
14
(75)
Sub-Vet
14
Female
75
Husband & Wife
Team Sny
08:45:57
15
04:13:22
04:32:35
426
330-2
Lisa GLAISTER
Lisa GLAISTER #330-2
Female Sub-Vet
08:58:28
08:58:28
15
(89)
Sub-Vet
15
Female
89
Husband & Wife
Treli
08:58:29
20
04:27:28
04:30:59
449
259-2
Robyn TAYLOR
Robyn TAYLOR #259-2
Female Sub-Vet
09:03:52
09:03:52
16
(96)
Sub-Vet
16
Female
96
Husband & Wife
Long term lease
09:03:52
22
04:25:43
04:38:08
550
278-2
Nicolette LE ROUX
Nicolette LE ROUX #278-2
Female Sub-Vet
10:02:22
10:02:22
17
(131)
Sub-Vet
17
Female
131
Ladies Team
Pen & Pedal Pushers
10:02:25
21
05:06:27
04:55:55
552
233-2
Marise MISHAN
Marise MISHAN #233-2
Female Sub-Vet
10:03:17
10:03:17
18
(133)
Sub-Vet
18
Female
133
Ladies Team
FLOW SOULS
10:03:19
22
05:01:35
05:01:42
560
272-1
Desere WADSWORTH
Desere WADSWORTH #272-1
Female Sub-Vet
10:08:46
10:08:46
19
(139)
Sub-Vet
19
Female
139
Husband & Wife
Omega Team 1
10:08:46
29
04:56:39
05:12:07
570
282-2
Deanne Hayley WALSH
Deanne Hayley WALSH #282-2
Female Sub-Vet
10:25:54
10:25:54
20
(145)
Sub-Vet
20
Female
145
Mixed Team
RayDee8
10:25:56
25
05:02:12
05:23:42
594
250-2
Jolett PIETERSE
Jolett PIETERSE #250-2
Female Sub-Vet
11:51:22
11:51:22
21
(154)
Sub-Vet
21
Female
154
Mixed Team
JoMa
11:51:23
28
06:03:19
05:48:03
597
141-2
Riesa JANSEN VAN RENSBURG
Riesa JANSEN VAN RENSBURG #141-2
Female Sub-Vet
12:37:02
12:37:02
22
(155)
Sub-Vet
22
Female
155
Siblings
Die Ander 2
12:39:46
4
06:51:13
05:45:48
187-2
Annebel OOSTHUIZEN
Annebel OOSTHUIZEN #187-2
Female Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Female
Ladies Team
A+A
218-1
Elna BADENHORST
Elna BADENHORST #218-1
Female Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Female
Special Solo
Die lomp donners
06:51:09
284-2
Danielle HUGO
Danielle HUGO #284-2
Female Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Female
Mixed Team
Ride4Fun
319-2
Lorinda KUUN
Lorinda KUUN #319-2
Female Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Female
Mixed Team
The Kuuns
Page 1 of 1 (26 items)
© 2023