Sani2C Trail
16/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
12
13
[14]
15
16
17
18
19
Page 14 of 19 (931 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Stage 1
Stage 2
Stage 3
597
3028-1
Grant THOM
Grant THOM #3028-1
Male Veteran
18:28:54
18:28:54
Veteran
Male
Vet Men
ECHO SP
18:28:56
71
05:36:34
07:46:23
05:05:56
598
3028-2
Chris WADDELL
Chris WADDELL #3028-2
Male Veteran
18:28:56
18:28:56
Veteran
Male
Vet Men
ECHO SP
18:28:56
71
05:36:35
07:46:24
05:05:56
701
3225-1
Deon ERASMUS
Deon ERASMUS #3225-1
Male Master
19:48:19
19:48:19
Master
Male
Master Men
RAAP EN SKRAAP
06:19:25
07:46:31
05:42:22
603
3311-1
Bruce JONES
Bruce JONES #3311-1
Male Master
18:32:06
18:32:06
Master
Male
Mixed Team
JOHN ZEE & RI
18:32:10
60
05:42:01
07:47:42
05:02:23
604
3311-2
Riaan STEVEN-JENNINGS
Riaan STEVEN-JENNINGS #3311-2
Female Master
18:32:10
18:32:10
Master
Female
Mixed Team
JOHN ZEE & RI
18:32:10
60
05:42:01
07:47:45
05:02:23
657
3439-1
Pieter BARNARD
Pieter BARNARD #3439-1
Male Senior
19:13:07
19:13:07
Senior
Male
Mens Team
GEARS 'N BEERS
19:13:09
124
06:12:59
07:47:59
05:12:08
658
3439-2
Dawid FOURIE
Dawid FOURIE #3439-2
Male Senior
19:13:09
19:13:09
Senior
Male
Mens Team
GEARS 'N BEERS
19:13:09
124
06:12:59
07:48:00
05:12:08
630
3434-2
Greg BAPTIST
Greg BAPTIST #3434-2
Male Veteran
18:49:10
18:49:10
Veteran
Male
Vet Men
OFF THE GRID BOYKA¦S
18:49:12
76
05:47:28
07:49:46
05:11:55
631
3434-1
Sahir MAHARAJ
Sahir MAHARAJ #3434-1
Male Veteran
18:49:12
18:49:12
Veteran
Male
Vet Men
OFF THE GRID BOYKA¦S
18:49:12
76
05:47:28
07:49:47
05:11:56
655
3334-2
Andreas HARMS
Andreas HARMS #3334-2
Male Master
19:12:06
19:12:06
Master
Male
Master Men
KAPFELTEX-14
19:12:11
39
06:22:19
07:50:39
04:59:07
656
3334-1
Christiaan VENTER
Christiaan VENTER #3334-1
Male Master
19:12:11
19:12:11
Master
Male
Master Men
KAPFELTEX-14
19:12:11
39
06:22:19
07:50:43
04:59:07
672
3185-2
Anton BARTEL
Anton BARTEL #3185-2
Male Master
19:31:40
19:31:40
Master
Male
Master Men
EAST FORT2
19:31:41
41
06:21:07
07:50:56
05:19:36
673
3185-1
Christo PIENAAR
Christo PIENAAR #3185-1
Male Grand Master
19:31:41
19:31:41
Grand Master
Male
Master Men
EAST FORT2
19:31:41
41
06:21:07
07:50:57
05:19:36
821
3039-1
Chris JOHNSEN
Chris JOHNSEN #3039-1
Male Veteran
22:45:38
22:45:38
Veteran
Male
Vet Men
SPINNAKER
09:13:41
07:52:00
05:39:56
668
3032-2
Dave MORRIS
Dave MORRIS #3032-2
Male Grand Master
19:24:11
19:24:11
Grand Master
Male
Master Men
ROVING WILD
19:24:14
40
06:03:45
07:52:05
05:28:20
669
3032-1
Alastair RENDALL
Alastair RENDALL #3032-1
Male Master
19:24:14
19:24:14
Master
Male
Master Men
ROVING WILD
19:24:14
40
06:03:47
07:52:06
05:28:19
688
3415-1
Philip BEKKER
Philip BEKKER #3415-1
Male Grand Master
19:38:26
19:38:26
Grand Master
Male
Vet Men
OLD MUTUAL-05
19:38:27
79
06:33:22
07:52:49
05:12:13
687
3415-2
Gerhardus Johan THIART
Gerhardus Johan THIART #3415-2
Male Veteran
19:38:26
19:38:26
Veteran
Male
Vet Men
OLD MUTUAL-05
19:38:27
79
06:33:22
07:52:50
05:12:12
732
3088-2
Richard LORD
Richard LORD #3088-2
Male Veteran
20:23:13
20:23:13
Veteran
Male
Vet Men
THE COKAYNE LORDS
06:19:31
07:53:23
06:10:18
666
3413-1
Desiree LEE
Desiree LEE #3413-1
Female Master
19:22:36
19:22:36
Master
Female
Vet Women
MTBAPP
19:22:43
4
06:07:09
07:53:23
05:22:04
667
3413-2
Beverley BLAKE
Beverley BLAKE #3413-2
Female Veteran
19:22:43
19:22:43
Veteran
Female
Vet Women
MTBAPP
19:22:43
4
06:07:08
07:53:26
05:22:07
551
3297-1
Meghann SAUER
Meghann SAUER #3297-1
Female Senior
17:58:27
17:58:27
Senior
Female
Mixed Team
SAUER
17:58:32
53
05:14:06
07:54:07
04:50:13
552
3297-2
Kyle SAUER
Kyle SAUER #3297-2
Male Senior
17:58:32
17:58:32
Senior
Male
Mixed Team
SAUER
17:58:32
53
05:14:07
07:54:08
04:50:15
689
3327-1
Dayne DILLON
Dayne DILLON #3327-1
Male Veteran
19:38:32
19:38:32
Veteran
Male
Vet Men
OU BALLIES
19:38:44
80
05:54:03
07:55:09
05:49:19
691
3327-2
Frederik MINNAAR
Frederik MINNAAR #3327-2
Male Veteran
19:38:44
19:38:44
Veteran
Male
Vet Men
OU BALLIES
19:38:44
80
05:54:04
07:55:14
05:49:24
690
3421-2
Jason BRITS
Jason BRITS #3421-2
Male Veteran
19:38:43
19:38:43
Veteran
Male
Mixed Team
ROLO
19:38:47
67
06:08:20
07:55:20
05:35:03
692
3421-1
Marike WALTERS
Marike WALTERS #3421-1
Female Senior
19:38:47
19:38:47
Senior
Female
Mixed Team
ROLO
19:38:47
67
06:08:20
07:55:22
05:35:04
681
3116-1
Robert GRAINGER
Robert GRAINGER #3116-1
Male Master
19:35:31
19:35:31
Master
Male
Master Men
DAGHA BOYS
19:35:33
45
05:52:58
07:56:10
05:46:22
682
3116-2
Stewart BROWN
Stewart BROWN #3116-2
Male Master
19:35:32
19:35:32
Master
Male
Master Men
DAGHA BOYS
19:35:33
45
05:52:57
07:56:13
05:46:21
676
3239-1
Gary MCMICHAEL
Gary MCMICHAEL #3239-1
Male Master
19:33:58
19:33:58
Master
Male
Master Men
BIG MACS
19:34:07
43
05:51:39
07:57:37
05:44:40
678
3243-2
Daniel KOEN
Daniel KOEN #3243-2
Male Master
19:34:10
19:34:10
Master
Male
Master Men
DOC KOENDU
19:34:12
44
05:51:43
07:57:42
05:44:44
679
3243-1
Johan KOEN
Johan KOEN #3243-1
Male Master
19:34:12
19:34:12
Master
Male
Master Men
DOC KOENDU
19:34:12
44
05:51:42
07:57:45
05:44:44
677
3239-2
Johan VAN DER SPUY
Johan VAN DER SPUY #3239-2
Male Master
19:34:07
19:34:07
Master
Male
Master Men
BIG MACS
19:34:07
43
05:51:40
07:57:45
05:44:40
680
3230-2
Layton VAN EYK
Layton VAN EYK #3230-2
Male Veteran
19:35:30
19:35:30
Veteran
Male
Mens Team
THE BOTHA BOYS
19:35:38
126
06:04:32
07:58:14
05:32:43
683
3230-1
Ruark BOTHA
Ruark BOTHA #3230-1
Male Senior
19:35:36
19:35:36
Senior
Male
Mens Team
THE BOTHA BOYS
19:35:38
126
06:04:32
07:58:21
05:32:42
695
3138-1
Steve DE KOCK
Steve DE KOCK #3138-1
Male Grand Master
19:42:34
19:42:34
Grand Master
Male
Mixed Team
DE KOCKS
19:42:43
68
05:59:36
07:59:01
05:43:56
696
3138-2
Adele DE KOCK
Adele DE KOCK #3138-2
Female Master
19:42:43
19:42:43
Master
Female
Mixed Team
DE KOCKS
19:42:43
68
05:59:37
07:59:08
05:43:58
705
3433-1
Eben GREYVENSTEIN
Eben GREYVENSTEIN #3433-1
Male Veteran
19:53:40
19:53:40
Veteran
Male
Mixed Team
FOCUSED IMPACT
19:53:44
70
06:08:17
07:59:16
05:46:05
706
3433-2
Cecil GREYVENSTEIN
Cecil GREYVENSTEIN #3433-2
Female Veteran
19:53:44
19:53:44
Veteran
Female
Mixed Team
FOCUSED IMPACT
19:53:44
70
06:08:18
07:59:20
05:46:04
670
3249-1
Ian ROBERTSON
Ian ROBERTSON #3249-1
Male Master
19:30:31
19:30:31
Master
Male
Mixed Team
OLD BONES
19:30:35
66
05:43:11
08:00:07
05:47:13
671
3249-2
Catherine HANAUER
Catherine HANAUER #3249-2
Female Veteran
19:30:35
19:30:35
Veteran
Female
Mixed Team
OLD BONES
19:30:35
66
05:43:12
08:00:08
05:47:14
653
3203-1
Terence KEYS
Terence KEYS #3203-1
Male Veteran
19:08:24
19:08:24
Veteran
Male
Mens Team
PEDAL PUSHERS
19:08:27
123
05:35:29
08:00:41
05:32:13
654
3203-2
Jaco VAN ROOYEN
Jaco VAN ROOYEN #3203-2
Male Senior
19:08:26
19:08:26
Senior
Male
Mens Team
PEDAL PUSHERS
19:08:27
123
05:35:27
08:00:41
05:32:17
730
3061-2
Willem REITSMA
Willem REITSMA #3061-2
Male Grand Master
20:22:59
20:22:59
Grand Master
Male
Mixed Team
T1
20:23:09
72
06:04:22
08:00:42
06:17:54
731
3061-1
Jenette REITSMA
Jenette REITSMA #3061-1
Female Senior
20:23:09
20:23:09
Senior
Female
Mixed Team
T1
20:23:09
72
06:04:22
08:00:51
06:17:55
752
3266-1
Shaun ROBERTS
Shaun ROBERTS #3266-1
Male Senior
20:43:07
20:43:07
Senior
Male
Mens Team
SELECT STEEL
20:43:11
134
06:22:10
08:01:44
06:19:12
753
3266-2
Kalvin CLARK
Kalvin CLARK #3266-2
Male Senior
20:43:11
20:43:11
Senior
Male
Mens Team
SELECT STEEL
20:43:11
134
06:22:11
08:01:47
06:19:13
711
3148-1
Duncan ARNOTT
Duncan ARNOTT #3148-1
Male Veteran
19:57:18
19:57:18
Veteran
Male
Mens Team
NEMBA
19:57:25
130
06:17:54
08:02:55
05:36:28
712
3148-2
Roger SPENCER
Roger SPENCER #3148-2
Male Veteran
19:57:25
19:57:25
Veteran
Male
Mens Team
NEMBA
19:57:25
130
06:17:55
08:02:57
05:36:32
665
3424-2
Lukas JANSEN
Lukas JANSEN #3424-2
Male Senior
19:21:28
19:21:28
Senior
Male
Mens Team
VIP CONNECT
05:50:44
08:04:12
05:26:31
1
2
3
...
12
13
[14]
15
16
17
18
19
Page 14 of 19 (931 items)
© 2023