Sani2C RACE
12/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
1
2
3
...
8
[9]
10
11
...
19
20
21
Page 9 of 21 (1007 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team position
Pace
Batch
607
2703-1
Theo MYBURG
Theo MYBURG #2703-1
Male Open
05:22:27
05:22:27
Open
Male
Solo Men
Solo Theo Myburg
05:22:27
72
15.3 km/h
F
606
2646-1
Antonie DE KLERK
Antonie DE KLERK #2646-1
Male Master
05:21:39
05:21:39
Master
Buffalo Solo
Male
Solo Men
Solo ANTONIE DE KLERK
05:21:39
71
15.3 km/h
I
605
2379-2
Ryan WALMSLEY
Ryan WALMSLEY #2379-2
Male Sub-Vet
05:21:31
05:21:31
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Rusty Sphincters
05:21:31
64
15.3 km/h
K
604
2379-1
Andrew BECKERLING
Andrew BECKERLING #2379-1
Male Grand Master
05:21:30
05:21:30
Grand Master
Male
Sub-Vet Men
Rusty Sphincters
05:21:31
64
15.3 km/h
K
603
2399-2
Marchand OCHSE
Marchand OCHSE #2399-2
Male Veteran
05:21:16
05:21:16
Veteran
Male
Veteran Men
Huffer and Puffer
05:21:16
73
15.3 km/h
D
602
2399-1
Wesley RICHARDSON
Wesley RICHARDSON #2399-1
Male Veteran
05:21:16
05:21:16
Veteran
Male
Veteran Men
Huffer and Puffer
05:21:16
73
15.3 km/h
D
601
2279-1
Marius DU PLESSIS
Marius DU PLESSIS #2279-1
Male Sub-Vet
05:21:15
05:21:15
Sub-Vet
Happy Couple
Male
Mixed Team
PODit
05:21:15
45
15.3 km/h
D
600
2693-1
Frank DU PLESSIS
Frank DU PLESSIS #2693-1
Male Grand Master
05:21:13
05:21:13
Grand Master
Male
Solo Men
Solo Frank du Plessis
05:21:13
70
15.3 km/h
D
599
2279-2
Anja LAREMAN
Anja LAREMAN #2279-2
Female Sub-Vet
05:21:12
05:21:12
Sub-Vet
Happy Couple
Female
Mixed Team
PODit
05:21:15
45
15.3 km/h
D
598
2154-2
Hermanus DU PREEZ
Hermanus DU PREEZ #2154-2
Male E-Bike
05:20:58
05:20:58
E-Bike
Male
E-Bike Team
Dadbod
05:20:58
8
15.3 km/h
G
597
2154-1
Nardus VAN VUUREN
Nardus VAN VUUREN #2154-1
Male Sub-Vet
05:20:56
05:20:56
Sub-Vet
Male
E-Bike Team
Dadbod
05:20:58
8
15.3 km/h
G
596
2151-2
Sid BWERINOFA
Sid BWERINOFA #2151-2
Male Veteran
05:20:09
05:20:09
Veteran
Male
Veteran Men
Yebo
05:20:09
72
15.4 km/h
D
595
2151-1
Derek MARTIN
Derek MARTIN #2151-1
Male Veteran
05:20:08
05:20:08
Veteran
Male
Veteran Men
Yebo
05:20:09
72
15.4 km/h
D
594
2130-1
Gareth Paul MYLES
Gareth Paul MYLES #2130-1
Male Sub-Vet
05:20:02
05:20:02
Sub-Vet
Happy Couple
Male
Mixed Team
Bangers and Mash
05:20:02
44
15.4 km/h
J
593
2130-2
Lauren MYLES
Lauren MYLES #2130-2
Female Sub-Vet
05:20:02
05:20:02
Sub-Vet
Happy Couple
Female
Mixed Team
Bangers and Mash
05:20:02
44
15.4 km/h
J
592
2018-1
Henning NYGAARD
Henning NYGAARD #2018-1
Male Master
05:18:56
05:18:56
Master
Male
Solo Men
solo henning nygaard
05:18:56
69
15.4 km/h
J
591
2190-1
Nicole MURDOCH
Nicole MURDOCH #2190-1
Female Open
05:18:49
05:18:49
Open
Father & Child
Female
Mixed Team
Scott Junkies
05:18:49
43
15.4 km/h
B
590
2452-2
Anthony BUKUS
Anthony BUKUS #2452-2
Male E-Bike
05:18:47
05:18:47
E-Bike
Male
E-Bike Team
Firebeaters
05:18:47
7
15.4 km/h
K
589
2452-1
Vernon GILBERT
Vernon GILBERT #2452-1
Male E-Bike
05:18:46
05:18:46
E-Bike
Male
E-Bike Team
Firebeaters
05:18:47
7
15.4 km/h
K
588
2190-2
Johnny LANG
Johnny LANG #2190-2
Male Master
05:18:45
05:18:45
Master
Father & Child
Male
Mixed Team
Scott Junkies
05:18:49
43
15.4 km/h
B
587
2067-2
Chris BLYTZ
Chris BLYTZ #2067-2
Male Veteran
05:18:39
05:18:39
Veteran
Happy Couple
Male
Veteran Men
Brink 1
05:18:39
71
15.4 km/h
F
586
2067-1
Mark GUTRIDGE
Mark GUTRIDGE #2067-1
Male Veteran
05:18:37
05:18:37
Veteran
Happy Couple
Male
Veteran Men
Brink 1
05:18:39
71
15.4 km/h
F
585
2044-2
Riccardo LUDICK
Riccardo LUDICK #2044-2
Male Master
05:18:36
05:18:36
Master
Male
Veteran Men
Dynamic Duo
05:18:36
70
15.4 km/h
G
584
2044-1
Duane TUANGALAN
Duane TUANGALAN #2044-1
Male Veteran
05:18:36
05:18:36
Veteran
Male
Veteran Men
Dynamic Duo
05:18:36
70
15.4 km/h
G
583
2413-2
Rolf HARTMANN
Rolf HARTMANN #2413-2
Male Veteran
05:18:14
05:18:14
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
RoDan
05:18:14
69
15.5 km/h
G
582
2413-1
Daniel SMITH
Daniel SMITH #2413-1
Male Master
05:18:12
05:18:12
Master
Buffalo Team
Male
Veteran Men
RoDan
05:18:14
69
15.5 km/h
G
581
2174-1
Craig BRUNSDEN
Craig BRUNSDEN #2174-1
Male Master
05:18:07
05:18:07
Master
Male
Master Men
Skid and Bends
05:18:07
19
15.5 km/h
H
580
2174-2
Rupert BENZ
Rupert BENZ #2174-2
Male Master
05:18:07
05:18:07
Master
Male
Master Men
Skid and Bends
05:18:07
19
15.5 km/h
H
579
2093-2
Piet JANSE VAN RENSBURG
Piet JANSE VAN RENSBURG #2093-2
Male Veteran
05:17:57
05:17:57
Veteran
Father & Child
Male
Elite Men
Peddle Pokers
05:17:57
36
15.5 km/h
G
578
2093-1
Gert Jacobus ERASMUS
Gert Jacobus ERASMUS #2093-1
Male Open
05:17:55
05:17:55
Open
Father & Child
Male
Elite Men
Peddle Pokers
05:17:57
36
15.5 km/h
G
577
2298-1
Cobus GOUWS
Cobus GOUWS #2298-1
Male Sub-Vet
05:16:55
05:16:55
Sub-Vet
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
MAKULU BEEF
05:16:55
63
15.5 km/h
I
576
2298-2
Lukas EKSTEEN
Lukas EKSTEEN #2298-2
Male Sub-Vet
05:16:54
05:16:54
Sub-Vet
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
MAKULU BEEF
05:16:55
63
15.5 km/h
I
575
2057-1
Tobias STEYN
Tobias STEYN #2057-1
Male Master
05:16:37
05:16:37
Master
Male
Solo Men
Solo Tobias Steyn
05:16:37
68
15.5 km/h
G
574
2087-2
Riaan KOTZE
Riaan KOTZE #2087-2
Male Veteran
05:16:36
05:16:36
Veteran
Speedy Siblings
Male
Veteran Men
NUTRIGRUN
05:16:36
68
15.5 km/h
G
573
2087-1
Jurgens KOTZE
Jurgens KOTZE #2087-1
Male Veteran
05:16:34
05:16:34
Veteran
Speedy Siblings
Male
Veteran Men
NUTRIGRUN
05:16:36
68
15.5 km/h
G
572
2083-1
Michela POULTER
Michela POULTER #2083-1
Female Sub-Vet
05:15:54
05:15:54
Sub-Vet
Female
Elite Women
Team Pain then Champagne
05:15:54
7
15.6 km/h
E
571
2083-2
Meegan ROUX
Meegan ROUX #2083-2
Female Open
05:15:54
05:15:54
Open
Female
Elite Women
Team Pain then Champagne
05:15:54
7
15.6 km/h
E
570
2444-2
Mark PARSONS
Mark PARSONS #2444-2
Male Veteran
05:15:47
05:15:47
Veteran
Male
Veteran Men
Pedal Warriors
05:15:47
67
15.6 km/h
H
569
2444-1
Greg BROWN
Greg BROWN #2444-1
Male Veteran
05:15:47
05:15:47
Veteran
Male
Veteran Men
Pedal Warriors
05:15:47
67
15.6 km/h
H
568
2164-1
Melgard MEYO
Melgard MEYO #2164-1
Male Master
05:15:16
05:15:16
Master
Male
Master Men
L.N.K
05:15:16
18
15.6 km/h
C
567
2164-2
Bennie PEARSON
Bennie PEARSON #2164-2
Male Master
05:15:14
05:15:14
Master
Male
Master Men
L.N.K
05:15:16
18
15.6 km/h
C
566
2629-1
Michael VAN TIL
Michael VAN TIL #2629-1
Male Veteran
05:14:22
05:14:22
Veteran
Male
Solo Men
Solo Michael van Til
05:14:22
67
15.7 km/h
G
565
2620-1
Shaheen BHYAT
Shaheen BHYAT #2620-1
Male Sub-Vet
05:14:20
05:14:20
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Shaheen Bhyat
05:14:20
66
15.7 km/h
G
564
2107-1
Jan-Hendrik GUTTER
Jan-Hendrik GUTTER #2107-1
Male Sub-Vet
05:14:04
05:14:04
Sub-Vet
Male
Elite Men
Slaghuis
05:14:04
35
15.7 km/h
E
563
2094-1
Jandre ROSSOUW
Jandre ROSSOUW #2094-1
Male Sub-Vet
05:14:03
05:14:03
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Kleinkuitkavaliere
05:14:03
62
15.7 km/h
E
562
2107-2
Theo LOMBARD
Theo LOMBARD #2107-2
Male Open
05:14:02
05:14:02
Open
Male
Elite Men
Slaghuis
05:14:04
35
15.7 km/h
E
561
2094-2
Lourens BRINK
Lourens BRINK #2094-2
Male Sub-Vet
05:14:02
05:14:02
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Kleinkuitkavaliere
05:14:03
62
15.7 km/h
E
560
2095-1
Jan-Stefan FERREIRA
Jan-Stefan FERREIRA #2095-1
Male Open
05:13:56
05:13:56
Open
Male
Elite Men
Wave3
05:13:56
34
15.7 km/h
E
559
2095-2
Crawford VON ABO
Crawford VON ABO #2095-2
Male Open
05:13:55
05:13:55
Open
Male
Elite Men
Wave3
05:13:56
34
15.7 km/h
E
558
2622-1
Dylan GORDON
Dylan GORDON #2622-1
Male Sub-Vet
05:13:48
05:13:48
Sub-Vet
Buffalo Solo
Male
Solo Men
Solo DYLAN GORDON
05:13:48
65
15.7 km/h
K
1
2
3
...
8
[9]
10
11
...
19
20
21
Page 9 of 21 (1007 items)
© 2023