Sani2C RACE
12/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
1
2
3
...
13
[14]
15
16
...
19
20
21
Page 14 of 21 (1007 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team position
Pace
Batch
357
2345-1
Lise OLIVIER
Lise OLIVIER #2345-1
Female Sub-Vet
04:48:02
04:48:02
Sub-Vet
Speedy Siblings
Female
Elite Women
Qhubeka Sisters
04:48:02
6
17.1 km/h
I
356
2616-1
Max HUGGINS
Max HUGGINS #2616-1
Male Veteran
04:47:54
04:47:54
Veteran
Male
Solo Men
Solo Max Huggins
04:47:54
50
17.1 km/h
F
355
2640-1
Tony DOS SANTOS
Tony DOS SANTOS #2640-1
Male Grand Master
04:47:44
04:47:44
Grand Master
Male
Solo Men
Solo Tony dos Santos
04:47:44
49
17.1 km/h
C
354
2684-1
Roy Leslie CACKETT
Roy Leslie CACKETT #2684-1
Male Grand Master
04:47:38
04:47:38
Grand Master
Male
Solo Men
Solo Roy Leslie Cackett
04:47:38
48
17.1 km/h
C
353
2332-1
Johan THOMAS
Johan THOMAS #2332-1
Male Master
04:47:21
04:47:21
Master
Male
Master Men
Two of Us
04:47:21
10
17.1 km/h
C
352
2332-2
Nico SMITH
Nico SMITH #2332-2
Male Master
04:47:19
04:47:19
Master
Male
Master Men
Two of Us
04:47:21
10
17.1 km/h
C
351
2603-1
Jp NEL
Jp NEL #2603-1
Male Master
04:47:14
04:47:14
Master
Male
Solo Men
Solo JP Nel
04:47:14
47
17.1 km/h
D
350
2162-2
Adin GREYLING
Adin GREYLING #2162-2
Male U23
04:47:10
04:47:10
U23
Father & Child
Male
Elite Men
Vakansie Trap
04:47:10
26
17.1 km/h
A
349
2162-1
Ivin GREYLING
Ivin GREYLING #2162-1
Male Veteran
04:47:08
04:47:08
Veteran
Father & Child
Male
Elite Men
Vakansie Trap
04:47:10
26
17.1 km/h
A
348
2429-2
Paul VENTER
Paul VENTER #2429-2
Male Veteran
04:47:08
04:47:08
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Talis who?
04:47:08
38
17.1 km/h
B
347
2429-1
Martin VAN GHENT
Martin VAN GHENT #2429-1
Male Master
04:47:08
04:47:08
Master
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Talis who?
04:47:08
38
17.1 km/h
B
346
2435-1
Jaco SMITH
Jaco SMITH #2435-1
Male Sub-Vet
04:47:01
04:47:01
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Entry Ninja
04:47:01
41
17.1 km/h
B
345
2435-2
Francois JOOSTE
Francois JOOSTE #2435-2
Male Sub-Vet
04:47:00
04:47:00
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Entry Ninja
04:47:01
41
17.1 km/h
B
344
2041-1
Louis DU TOIT
Louis DU TOIT #2041-1
Male Master
04:46:59
04:46:59
Master
Male
Veteran Men
DTA Racing
04:46:59
37
17.1 km/h
C
343
2041-2
Jaco NEL
Jaco NEL #2041-2
Male Veteran
04:46:58
04:46:58
Veteran
Male
Veteran Men
DTA Racing
04:46:59
37
17.1 km/h
C
342
2088-1
Gordon VON SICHART
Gordon VON SICHART #2088-1
Male Veteran
04:46:56
04:46:56
Veteran
Male
17.1 km/h
C
341
2088-2
Pierre BOSCH
Pierre BOSCH #2088-2
Male Master
04:46:55
04:46:55
Master
Male
17.1 km/h
C
340
2683-1
Brett PAMPARA
Brett PAMPARA #2683-1
Male Sub-Vet
04:46:54
04:46:54
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Brett Pampara
04:46:54
46
17.1 km/h
C
339
2200-2
Willie BREWIS
Willie BREWIS #2200-2
Male Master
04:46:39
04:46:39
Master
Male
Master Men
yolson
04:46:39
9
17.2 km/h
E
338
2200-1
Fonty BARTLEMAN
Fonty BARTLEMAN #2200-1
Male Master
04:46:38
04:46:38
Master
Male
Master Men
yolson
04:46:39
9
17.2 km/h
E
337
2048-2
Yda HURTER
Yda HURTER #2048-2
Female Veteran
04:46:31
04:46:31
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
Hurters
04:46:31
19
17.2 km/h
C
336
2048-1
Philip HURTER
Philip HURTER #2048-1
Male Master
04:46:30
04:46:30
Master
Happy Couple
Male
Mixed Team
Hurters
04:46:31
19
17.2 km/h
C
335
2121-2
Aleida STOLTZ
Aleida STOLTZ #2121-2
Female Veteran
04:46:13
04:46:13
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
Sandhogs
04:46:13
18
17.2 km/h
B
334
2121-1
Wouter STOLTZ
Wouter STOLTZ #2121-1
Male Master
04:46:13
04:46:13
Master
Happy Couple
Male
Mixed Team
Sandhogs
04:46:13
18
17.2 km/h
B
333
2252-1
Marco RODRIGUES
Marco RODRIGUES #2252-1
Male Sub-Vet
04:46:09
04:46:09
Sub-Vet
Speedy Siblings
Male
Sub-Vet Men
Team MandN
04:46:09
40
17.2 km/h
D
332
2252-2
Nuno RODRIGUES
Nuno RODRIGUES #2252-2
Male Sub-Vet
04:46:08
04:46:08
Sub-Vet
Speedy Siblings
Male
Sub-Vet Men
Team MandN
04:46:09
40
17.2 km/h
D
331
2122-1
Nolan DIAZ
Nolan DIAZ #2122-1
Male Master
04:45:36
04:45:36
Master
Male
Veteran Men
Diaz Brothers
04:45:36
36
17.2 km/h
C
330
2122-2
Sheldon DIAZ
Sheldon DIAZ #2122-2
Male Veteran
04:45:35
04:45:35
Veteran
Male
Veteran Men
Diaz Brothers
04:45:36
36
17.2 km/h
C
329
2446-1
Brett TREMEER
Brett TREMEER #2446-1
Male Sub-Vet
04:45:23
04:45:23
Sub-Vet
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
Catch Me if you Can
04:45:23
39
17.2 km/h
C
328
2446-2
Kristof DU PLESSIS
Kristof DU PLESSIS #2446-2
Male Veteran
04:45:20
04:45:20
Veteran
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
Catch Me if you Can
04:45:23
39
17.2 km/h
C
327
2146-2
Etienne LOTTERING
Etienne LOTTERING #2146-2
Male Sub-Vet
04:44:55
04:44:55
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Calvary
04:44:55
38
17.3 km/h
I
326
2146-1
Gerhard MARAIS
Gerhard MARAIS #2146-1
Male Sub-Vet
04:44:52
04:44:52
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Calvary
04:44:55
38
17.3 km/h
I
325
2690-1
Rakgaje SETLALENTOA
Rakgaje SETLALENTOA #2690-1
Male Sub-Vet
04:44:50
04:44:50
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Rakgaje Setlalentoa
04:44:50
45
17.3 km/h
G
324
2335-1
Oscar KOSTER
Oscar KOSTER #2335-1
Male Master
04:44:47
04:44:47
Master
Male
Mixed Team
ProBlast 2
04:44:47
17
17.3 km/h
F
323
2335-2
Mireille KOSTER
Mireille KOSTER #2335-2
Female Master
04:44:47
04:44:47
Master
Female
Mixed Team
ProBlast 2
04:44:47
17
17.3 km/h
F
322
2228-1
Pieter VAN HEERDEN
Pieter VAN HEERDEN #2228-1
Male Veteran
04:44:34
04:44:34
Veteran
Male
Veteran Men
RaceMiere
04:44:34
35
17.3 km/h
F
321
2228-2
Johann VAN WYK
Johann VAN WYK #2228-2
Male Veteran
04:44:33
04:44:33
Veteran
Male
Veteran Men
RaceMiere
04:44:34
35
17.3 km/h
F
320
2340-2
Heine PELZER
Heine PELZER #2340-2
Male Sub-Vet
04:44:18
04:44:18
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
TreasuryONE
04:44:18
37
17.3 km/h
C
319
2340-1
Wichard CILLIERS
Wichard CILLIERS #2340-1
Male Sub-Vet
04:44:15
04:44:15
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
TreasuryONE
04:44:18
37
17.3 km/h
C
318
2005-1
Johan LA GRANGE
Johan LA GRANGE #2005-1
Male Veteran
04:44:13
04:44:13
Veteran
Male
Veteran Men
Oakley3
04:44:13
34
17.3 km/h
B
317
2005-2
Pieter DU PLESSIS
Pieter DU PLESSIS #2005-2
Male Veteran
04:44:13
04:44:13
Veteran
Male
Veteran Men
Oakley3
04:44:13
34
17.3 km/h
B
316
2456-2
Frederik STREICHER
Frederik STREICHER #2456-2
Male Sub-Vet
04:44:08
04:44:08
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Vega 1
04:44:08
36
17.3 km/h
C
315
2456-1
Rod BAXTER
Rod BAXTER #2456-1
Male Master
04:44:08
04:44:08
Master
Male
Sub-Vet Men
Vega 1
04:44:08
36
17.3 km/h
C
314
2473-2
Alewyn GROVE
Alewyn GROVE #2473-2
Male Sub-Vet
04:43:37
04:43:37
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Awesome
04:43:37
35
17.3 km/h
I
313
2473-1
Etienne VAN DER VYVER
Etienne VAN DER VYVER #2473-1
Male Sub-Vet
04:43:37
04:43:37
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Awesome
04:43:37
35
17.3 km/h
I
312
2406-2
Andrew LUCAS
Andrew LUCAS #2406-2
Male Veteran
04:41:57
04:41:57
Veteran
Male
Sub-Vet Men
Browns
04:41:57
34
17.4 km/h
E
311
2278-2
Serniel LE ROUX
Serniel LE ROUX #2278-2
Male Master
04:41:57
04:41:57
Master
Male
Master Men
KAP Restonic20-Underdogs
04:41:57
8
17.4 km/h
F
310
2406-1
Wesley BROWN
Wesley BROWN #2406-1
Male Sub-Vet
04:41:56
04:41:56
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Browns
04:41:57
34
17.5 km/h
E
309
2278-1
Theo MARE
Theo MARE #2278-1
Male Master
04:41:54
04:41:54
Master
Male
Master Men
KAP Restonic20-Underdogs
04:41:57
8
17.5 km/h
F
308
2455-1
Andre STRYDOM
Andre STRYDOM #2455-1
Male Grand Master
04:41:50
04:41:50
Grand Master
Male
Solo Men
Solo Andre Strydom
04:41:50
44
17.5 km/h
F
1
2
3
...
13
[14]
15
16
...
19
20
21
Page 14 of 21 (1007 items)
© 2023