Sani2C Adventure
11/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
1
2
3
...
15
[16]
17
18
...
21
22
23
Page 16 of 23 (1114 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team Pos
Stage 1
Stage 2
Stage 3
915
1216-2
Adele KLOPPERS
Adele KLOPPERS #1216-2
Female Veteran
25:12:15
25:12:15
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
Team ILCA
25:12:16
50
07:29:46
10:10:16
07:32:12
711
1288-1
Frank GUY
Frank GUY #1288-1
Male Veteran
19:55:24
19:55:24
Veteran
Male
Veteran Men
Team Knuckles
19:55:43
104
06:00:42
08:11:49
05:42:52
712
1288-2
Carl VAN HEERDEN
Carl VAN HEERDEN #1288-2
Male Veteran
19:55:42
19:55:42
Veteran
Male
Veteran Men
Team Knuckles
19:55:43
104
06:00:41
08:11:51
05:43:09
628
1356-2
Johan ENGELBRECHT
Johan ENGELBRECHT #1356-2
Male Grand Master
18:51:51
18:51:51
Grand Master
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Team Legend
18:51:53
96
05:45:55
07:39:47
05:26:09
629
1356-1
Rudi PRETORIUS
Rudi PRETORIUS #1356-1
Male Veteran
18:51:53
18:51:53
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Team Legend
18:51:53
96
05:45:55
07:39:48
05:26:08
888
1157-2
Jannie MARITZ
Jannie MARITZ #1157-2
Male Master
22:58:43
22:58:43
Master
Buffalo Team
Male
Master Men
Team Madala's
22:58:54
50
07:24:27
09:07:07
06:27:08
889
1157-1
Phillip POTGIETER
Phillip POTGIETER #1157-1
Male Master
22:58:53
22:58:53
Master
Buffalo Team
Male
Master Men
Team Madala's
22:58:54
50
07:24:32
09:07:13
06:27:07
229
1006-2
Bruce LOW
Bruce LOW #1006-2
Male Master
15:16:01
15:16:01
Master
Male
Veteran Men
Team Pope TV
15:16:03
33
04:59:21
06:11:01
04:05:39
230
1006-1
Bevan SNYMAN
Bevan SNYMAN #1006-1
Male Veteran
15:16:03
15:16:03
Veteran
Male
Veteran Men
Team Pope TV
15:16:03
33
04:59:21
06:11:02
04:05:38
762
1043-1
Sune SCHAFFLER
Sune SCHAFFLER #1043-1
Female Veteran
20:28:44
20:28:44
Veteran
Female
Veteran Women
Team Portable Shade Dubai
20:28:52
6
06:38:24
08:30:43
05:19:36
763
1043-2
Cindy ACKERMAN
Cindy ACKERMAN #1043-2
Female Veteran
20:28:52
20:28:52
Veteran
Female
Veteran Women
Team Portable Shade Dubai
20:28:52
6
06:38:24
08:30:51
05:19:36
115
1160-2
Barry CROUSE
Barry CROUSE #1160-2
Male Master
14:00:24
14:00:24
Master
Speedy Siblings
Male
Veteran Men
Team PYGA Brothers
14:00:30
17
04:27:37
05:43:24
03:49:22
116
1160-1
Richard CROUSE
Richard CROUSE #1160-1
Male Veteran
14:00:30
14:00:30
Veteran
Speedy Siblings
Male
Veteran Men
Team PYGA Brothers
14:00:30
17
04:27:41
05:43:25
03:49:23
560
1407-2
Mike WOOD
Mike WOOD #1407-2
Male Veteran
18:15:08
18:15:08
Veteran
Male
Veteran Men
TEAM SPAR CHEP
18:15:19
85
05:41:35
07:30:21
05:03:12
561
1407-1
Justin MCLUCKIE
Justin MCLUCKIE #1407-1
Male Grand Master
18:15:19
18:15:19
Grand Master
Male
Veteran Men
TEAM SPAR CHEP
18:15:19
85
05:41:39
07:30:24
05:03:15
1
1500-1
Brandon DOWNES
Brandon DOWNES #1500-1
Male Sub-Vet
10:38:27
10:38:27
Sub-Vet
Male
Open Men
Team TEG
10:38:31
1
03:29:08
04:05:47
03:03:31
2
1500-2
Alwyn STEENKAMP
Alwyn STEENKAMP #1500-2
Male Senior
10:38:30
10:38:30
Senior
Male
Open Men
Team TEG
10:38:31
1
03:29:10
04:05:46
03:03:33
41
1423-2
Leon VAN DER WESTHUIZEN
Leon VAN DER WESTHUIZEN #1423-2
Male Veteran
12:30:27
12:30:27
Veteran
Male
Sub-Vet Men
Team VDW
12:30:30
8
03:54:18
05:00:43
03:35:26
42
1423-1
Lukas VAN DER WESTHUIZEN
Lukas VAN DER WESTHUIZEN #1423-1
Male Sub-Vet
12:30:29
12:30:29
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Team VDW
12:30:30
8
03:54:20
05:00:43
03:35:26
503
1150-1
Patrick JORDAAN
Patrick JORDAAN #1150-1
Male Master
17:46:30
17:46:30
Master
Male
Veteran Men
Team Worriar
17:46:36
74
05:25:14
07:18:53
05:02:22
504
1150-2
Anton OBERHOLZER
Anton OBERHOLZER #1150-2
Male Veteran
17:46:32
17:46:32
Veteran
Male
Veteran Men
Team Worriar
17:46:36
74
05:25:13
07:18:59
05:02:19
732
1270-2
Kevin NAICKER
Kevin NAICKER #1270-2
Male Veteran
20:11:18
20:11:18
Veteran
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
Teamtiger
20:11:21
70
06:37:52
08:28:55
05:04:30
733
1270-1
Woveshen MAISTRY
Woveshen MAISTRY #1270-1
Male Sub-Vet
20:11:21
20:11:21
Sub-Vet
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
Teamtiger
20:11:21
70
06:37:53
08:28:57
05:04:30
550
1009-2
Naas TERBLANCHE
Naas TERBLANCHE #1009-2
Male Master
18:11:28
18:11:28
Master
Happy Couple
Male
Mixed Team
Terblanche
18:11:30
25
05:53:38
07:18:29
04:59:21
551
1009-1
Liezl DU TOIT
Liezl DU TOIT #1009-1
Female Veteran
18:11:30
18:11:30
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
Terblanche
18:11:30
25
05:53:38
07:18:29
04:59:22
552
1049-1
Gareth HONKE
Gareth HONKE #1049-1
Male Veteran
18:12:58
18:12:58
Veteran
Male
Veteran Men
Teton
18:13:00
83
05:21:40
07:49:31
05:01:45
553
1049-2
Jefferson MURDOCH
Jefferson MURDOCH #1049-2
Male Veteran
18:12:59
18:12:59
Veteran
Male
Veteran Men
Teton
18:13:00
83
05:21:40
07:49:33
05:01:45
37
1384-2
Louis PIETERS
Louis PIETERS #1384-2
Male Sub-Vet
12:26:01
12:26:01
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
The ATS
12:26:03
6
04:07:26
04:48:57
03:29:37
38
1384-1
Franscois MULOCK-HOUWER
Franscois MULOCK-HOUWER #1384-1
Male Sub-Vet
12:26:01
12:26:01
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
The ATS
12:26:03
6
04:07:26
04:48:56
03:29:38
20
1093-1
Nika DUFFIN
Nika DUFFIN #1093-1
Male U23
11:55:21
11:55:21
U23
Buffalo Team
Male
Open Men
The Bigdogs
11:55:24
4
03:42:46
04:56:13
03:16:21
21
1093-2
Jason DUFFIN
Jason DUFFIN #1093-2
Male Master
11:55:23
11:55:23
Master
Buffalo Team
Male
Open Men
The Bigdogs
11:55:24
4
03:42:44
04:56:14
03:16:23
84
1066-1
Chantelle BOSCH
Chantelle BOSCH #1066-1
Female Veteran
13:24:33
13:24:33
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
The Boschies
13:24:34
3
04:18:36
05:15:52
03:50:03
85
1066-2
Rudy BOSCH
Rudy BOSCH #1066-2
Male Veteran
13:24:33
13:24:33
Veteran
Happy Couple
Male
Mixed Team
The Boschies
13:24:34
3
04:18:35
05:15:52
03:50:04
577
1076-2
Bradley PALMER
Bradley PALMER #1076-2
Male Veteran
18:26:09
18:26:09
Veteran
Male
Veteran Men
The Chainsmokers
18:26:13
88
05:34:53
07:58:46
04:52:29
578
1076-1
Clifton CHRISTIANS
Clifton CHRISTIANS #1076-1
Male Veteran
18:26:13
18:26:13
Veteran
Male
Veteran Men
The Chainsmokers
18:26:13
88
05:34:53
07:58:49
04:52:30
1306-1
Jedd COKAYNE
Jedd COKAYNE #1306-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Veteran Men
The Cokayne Lords
07:50:35
14:56:22
1306-2
Richard LORD
Richard LORD #1306-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
Veteran Men
The Cokayne Lords
07:50:35
14:56:26
741
1339-1
Andrew COOK
Andrew COOK #1339-1
Male Sub-Vet
20:14:32
20:14:32
Sub-Vet
Father & Child
Male
Sub-Vet Men
The Cooks
20:14:34
71
05:17:09
09:00:10
05:57:12
742
1339-2
David COOK
David COOK #1339-2
Male Grand Master
20:14:34
20:14:34
Grand Master
Father & Child
Male
Sub-Vet Men
The Cooks
20:14:34
71
05:17:11
09:00:09
05:57:13
584
1206-2
Patrick CASSARKIS
Patrick CASSARKIS #1206-2
Male Veteran
18:29:47
18:29:47
Veteran
Male
Veteran Men
The Dunno's
20:08:48
108
05:51:39
08:05:48
04:32:20
653
1206-1
Tony DOUBELL
Tony DOUBELL #1206-1
Male Veteran
19:08:48
19:08:48
Veteran
Male
Veteran Men
The Dunno's
20:08:48
108
05:51:39
08:08:23
05:08:45
1163-2
Gordon BROWN
Gordon BROWN #1163-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
The Dusty Badgers
07:07:10
09:13:28
885
1163-1
Russell DIX
Russell DIX #1163-1
Male Sub-Vet
22:42:42
22:42:42
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
The Dusty Badgers
07:07:10
09:13:30
06:22:01
435
1276-2
Wesley LITTLETON
Wesley LITTLETON #1276-2
Male Veteran
17:13:06
17:13:06
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
The Fud Mukkers
17:13:10
58
05:25:16
07:00:53
04:46:57
436
1276-1
Mike SCHUTTE
Mike SCHUTTE #1276-1
Male Master
17:13:09
17:13:09
Master
Buffalo Team
Male
Veteran Men
The Fud Mukkers
17:13:10
58
05:25:18
07:00:52
04:46:58
364
1169-1
Allan BRITNELL
Allan BRITNELL #1169-1
Male Sub-Vet
16:21:22
16:21:22
Sub-Vet
Male
Open Men
The Greer's
16:21:25
12
05:31:29
06:39:56
04:09:57
366
1169-2
Graham GREEN
Graham GREEN #1169-2
Male Senior
16:21:25
16:21:25
Senior
Male
Open Men
The Greer's
16:21:25
12
05:31:31
06:39:57
04:09:57
58
1374-1
Henrico ERASMUS
Henrico ERASMUS #1374-1
Male Veteran
12:59:06
12:59:06
Veteran
Male
Veteran Men
The Hatchery
12:59:09
8
04:13:45
05:02:52
03:42:29
59
1374-2
Matthew MYBURGH
Matthew MYBURGH #1374-2
Male Veteran
12:59:09
12:59:09
Veteran
Male
Veteran Men
The Hatchery
12:59:09
8
04:13:46
05:02:51
03:42:30
891
1030-1
Russel BARNES
Russel BARNES #1030-1
Male Veteran
23:13:25
23:13:25
Veteran
Male
Sub-Vet Men
The Koppies
23:13:29
92
06:37:49
09:32:49
07:02:46
1
2
3
...
15
[16]
17
18
...
21
22
23
Page 16 of 23 (1114 items)
© 2023