Sani2C Trail
16/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
16
17
18
19
Page 1 of 19 (931 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Stage 1
Stage 2
Stage 3
613
3222-2
Leon Eduan VAN HUYSSTEEN
Leon Eduan VAN HUYSSTEEN #3222-2
Male Senior
18:36:24
18:36:24
Senior
Male
Mens Team
2 STROKE
18:36:28
117
05:48:06
07:30:03
05:18:14
614
3222-1
Johannes Francois GROBLER
Johannes Francois GROBLER #3222-1
Male Master
18:36:24
18:36:24
Master
Male
Mens Team
2 STROKE
18:36:28
117
05:48:06
07:30:06
05:18:11
376
3183-1
Bradley Lancaster JAY
Bradley Lancaster JAY #3183-1
Male Grand Master
16:38:18
16:38:18
Grand Master
Male
Master Men
2B¦S
16:38:25
18
05:15:44
06:51:34
04:30:59
377
3183-2
Bevan HITCHCOCK
Bevan HITCHCOCK #3183-2
Male Grand Master
16:38:24
16:38:24
Grand Master
Male
Master Men
2B¦S
16:38:25
18
05:15:44
06:51:41
04:30:58
748
3121-2
Ernst SWANEPOEL
Ernst SWANEPOEL #3121-2
Male Veteran
20:39:31
20:39:31
Veteran
Male
Mens Team
2SWANNIES2C
20:39:46
133
06:11:18
08:26:08
06:02:03
749
3121-1
Hennie SWANEPOEL
Hennie SWANEPOEL #3121-1
Male Senior
20:39:46
20:39:46
Senior
Male
Mens Team
2SWANNIES2C
20:39:46
133
06:11:20
08:26:14
06:02:11
774
3048-1
Paula OGILVIE
Paula OGILVIE #3048-1
Female Veteran
21:09:17
21:09:17
Veteran
Female
Vet Women
3%.COM PROPERTIES
21:09:28
6
06:48:03
08:19:25
06:01:48
775
3048-2
Malanie HEYNIKE
Malanie HEYNIKE #3048-2
Female Master
21:09:28
21:09:28
Master
Female
Vet Women
3%.COM PROPERTIES
21:09:28
6
06:48:04
08:19:32
06:01:51
303
3078-1
Clive DURSTEN
Clive DURSTEN #3078-1
Male Grand Master
15:56:52
15:56:52
Grand Master
Male
Master Men
3%.COM WB
15:56:56
15
04:44:17
06:25:40
04:46:54
304
3078-2
Adriaan VAN DER WESTHUIZEN
Adriaan VAN DER WESTHUIZEN #3078-2
Male Master
15:56:56
15:56:56
Master
Male
Master Men
3%.COM WB
15:56:56
15
04:44:21
06:25:40
04:46:54
271
3188-1
Tyrone RAWLINS
Tyrone RAWLINS #3188-1
Male Senior
15:30:13
15:30:13
Senior
Male
Mens Team
30 SOMETHING
15:30:17
55
04:52:58
06:26:02
04:11:12
272
3188-2
Tyrone WRAIGHT
Tyrone WRAIGHT #3188-2
Male Senior
15:30:16
15:30:16
Senior
Male
Mens Team
30 SOMETHING
15:30:17
55
04:52:59
06:26:02
04:11:15
767
3283-1
Ralph DAVIES
Ralph DAVIES #3283-1
Male Master
20:55:07
20:55:07
Master
Male
Master Men
49 ?RS
20:55:13
47
06:37:32
08:24:17
05:53:16
768
3283-2
Rob SCHRODER
Rob SCHRODER #3283-2
Male Master
20:55:12
20:55:12
Master
Male
Master Men
49 ?RS
20:55:13
47
06:37:32
08:24:20
05:53:20
114
3329-2
Magdell WOODWARD
Magdell WOODWARD #3329-2
Female Senior
13:56:10
13:56:10
Senior
Female
Mixed Team
50/50
13:56:13
6
04:17:11
05:37:52
04:01:05
115
3329-1
Brad WOODWARD
Brad WOODWARD #3329-1
Male Master
13:56:13
13:56:13
Master
Male
Mixed Team
50/50
13:56:13
6
04:17:11
05:37:54
04:01:07
12
3011-2
Nick DICKENS
Nick DICKENS #3011-2
Male Senior
11:59:20
11:59:20
Senior
Male
Mens Team
A LEAGUE OF OUR OWN
11:59:27
6
03:44:18
04:46:49
03:28:13
13
3011-1
Brandon HORN
Brandon HORN #3011-1
Male Senior
11:59:25
11:59:25
Senior
Male
Mens Team
A LEAGUE OF OUR OWN
11:59:27
6
03:44:18
04:46:47
03:28:19
3462-1
Nancy BRANDT
Nancy BRANDT #3462-1
Female Veteran
Started
Started
Veteran
Female
Mixed Team
AANDIEBRANDT
3462-2
Mario BRANDT
Mario BRANDT #3462-2
Male Veteran
Started
Started
Veteran
Male
Mixed Team
AANDIEBRANDT
674
3307-2
Jonathan RUHL
Jonathan RUHL #3307-2
Male Master
19:32:52
19:32:52
Master
Male
Master Men
ABS
19:32:57
42
05:56:32
08:06:22
05:29:57
675
3307-1
Gregory MORRIS
Gregory MORRIS #3307-1
Male Master
19:32:57
19:32:57
Master
Male
Master Men
ABS
19:32:57
42
05:56:32
08:06:26
05:29:58
779
3163-2
Barry HORVATH
Barry HORVATH #3163-2
Male Senior
21:19:25
21:19:25
Senior
Male
Mixed Team
AFELETES
21:19:35
76
06:19:47
08:40:25
06:19:13
780
3163-1
Samantha KRIEL
Samantha KRIEL #3163-1
Female Senior
21:19:35
21:19:35
Senior
Female
Mixed Team
AFELETES
21:19:35
76
06:19:47
08:40:31
06:19:16
727
3310-1
James HUGHES
James HUGHES #3310-1
Male Master
20:19:08
20:19:08
Master
Male
Mens Team
AFTECBOTS
20:19:21
131
06:35:27
08:09:20
05:34:20
728
3310-2
Miguel BARATA
Miguel BARATA #3310-2
Male Senior
20:19:16
20:19:16
Senior
Male
Mens Team
AFTECBOTS
20:19:21
131
06:35:28
08:09:14
05:34:33
386
3046-1
David HOFFMAN
David HOFFMAN #3046-1
Male Veteran
16:45:41
16:45:41
Veteran
Male
Vet Men
AGAIN
16:45:44
46
05:11:41
06:52:17
04:41:41
387
3046-2
Sean FAIRHEAD
Sean FAIRHEAD #3046-2
Male Veteran
16:45:44
16:45:44
Veteran
Male
Vet Men
AGAIN
16:45:44
46
05:11:42
06:52:19
04:41:41
550
3246-2
Celia ABOLNIK
Celia ABOLNIK #3246-2
Female Veteran
17:58:19
17:58:19
Veteran
Female
Mixed Team
ALLEN MCDONOGH
17:58:34
54
05:30:54
07:24:37
05:02:48
553
3246-1
Allen MCDONOGH
Allen MCDONOGH #3246-1
Male Master
17:58:34
17:58:34
Master
Male
Mixed Team
ALLEN MCDONOGH
17:58:34
54
05:30:56
07:24:41
05:02:56
714
3363-1
Ivan PRETORIUS
Ivan PRETORIUS #3363-1
Male Veteran
19:59:25
19:59:25
Veteran
Male
Vet Men
ALLEYROADS
19:59:26
83
06:00:02
08:06:53
05:52:29
715
3363-2
Hano OBERHOLZER
Hano OBERHOLZER #3363-2
Male Veteran
19:59:26
19:59:26
Veteran
Male
Vet Men
ALLEYROADS
19:59:26
83
06:00:02
08:06:54
05:52:29
434
3077-2
Gavin THOMSON
Gavin THOMSON #3077-2
Male Master
17:04:21
17:04:21
Master
Male
Vet Men
ALPE D'HUEZ
17:04:33
51
05:19:11
07:01:33
04:43:36
435
3077-1
Dion HASELL
Dion HASELL #3077-1
Male Veteran
17:04:33
17:04:33
Veteran
Male
Vet Men
ALPE D'HUEZ
17:04:33
51
05:19:12
07:01:41
04:43:39
174
3365-2
Hennie KLOPPER
Hennie KLOPPER #3365-2
Male Grand Master
14:36:24
14:36:24
Grand Master
Male
Mens Team
AMARA VILLA KNYSNA
14:36:30
41
04:28:13
06:00:55
04:07:15
175
3365-1
Leon KLOPPER
Leon KLOPPER #3365-1
Male Senior
14:36:29
14:36:29
Senior
Male
Mens Team
AMARA VILLA KNYSNA
14:36:30
41
04:28:19
06:00:54
04:07:15
703
3464-2
Monia SARAKIS
Monia SARAKIS #3464-2
Female Senior
19:51:14
19:51:14
Senior
Female
Mixed Team
AMPER DAAR
19:51:16
69
05:50:09
08:22:06
05:38:58
704
3464-1
Johan SARAKIS
Johan SARAKIS #3464-1
Male Veteran
19:51:16
19:51:16
Veteran
Male
Mixed Team
AMPER DAAR
19:51:16
69
05:50:09
08:22:07
05:38:59
623
3187-2
Eren RAMDHANI
Eren RAMDHANI #3187-2
Male Senior
18:42:46
18:42:46
Senior
Male
Mens Team
ANE
18:42:51
118
05:57:27
07:33:20
05:11:59
624
3187-1
Abhishek AMICHAND
Abhishek AMICHAND #3187-1
Male Senior
18:42:50
18:42:50
Senior
Male
Mens Team
ANE
18:42:51
118
05:57:27
07:33:18
05:12:03
60
3057-2
Andries GOUS
Andries GOUS #3057-2
Male Master
13:11:17
13:11:17
Master
Male
Master Men
ANJ
13:11:21
2
04:18:20
05:03:40
03:49:17
61
3057-1
Glenn HOPTON
Glenn HOPTON #3057-1
Male Grand Master
13:11:20
13:11:20
Grand Master
Male
Master Men
ANJ
13:11:21
2
04:18:19
05:03:41
03:49:19
3195-1
Craig RANKIN
Craig RANKIN #3195-1
Male Master
Started
Started
Master
Male
Mixed Team
APPLEJACK
3195-2
Tamsyn MULLER
Tamsyn MULLER #3195-2
Female Senior
Started
Started
Senior
Female
Mixed Team
APPLEJACK
265
3425-2
Bronwyn ARLOW
Bronwyn ARLOW #3425-2
Female Senior
15:25:16
15:25:16
Senior
Female
Mixed Team
ARLOW
15:25:29
22
04:51:41
06:12:31
04:21:03
266
3425-1
Wayne ARLOW
Wayne ARLOW #3425-1
Male Senior
15:25:29
15:25:29
Senior
Male
Mixed Team
ARLOW
15:25:29
22
04:51:43
06:12:40
04:21:05
182
3335-2
Anasja BRAND
Anasja BRAND #3335-2
Female Senior
14:39:19
14:39:19
Senior
Female
Mixed Team
AUDELLA
14:39:20
12
04:38:30
05:59:45
04:01:02
183
3335-1
Gerhard BRAND
Gerhard BRAND #3335-1
Male Senior
14:39:20
14:39:20
Senior
Male
Mixed Team
AUDELLA
14:39:20
12
04:38:31
05:59:46
04:01:02
761
3162-2
Denzel SASS
Denzel SASS #3162-2
Male Veteran
20:52:01
20:52:01
Veteran
Male
Vet Men
B&D
20:52:07
92
05:45:57
08:39:20
06:26:44
762
3162-1
Brent COLBORNE
Brent COLBORNE #3162-1
Male Master
20:52:07
20:52:07
Master
Male
Vet Men
B&D
20:52:07
92
05:45:57
08:39:26
06:26:44
[1]
2
3
4
5
6
7
...
16
17
18
19
Page 1 of 19 (931 items)
© 2023