Sani2C Trail
16/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
9
10
11
12
13
[14]
15
16
Page 14 of 16 (788 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Wave
Start Time
Finish
761
3286-2
Albert PELSER
Albert PELSER #3286-2
Male Master
06:15:37
06:15:37
Master
Male
Vet Men
NEOPAK VETERANS
06:15:37
94
F
08:50:00
06:15:37
762
3286-1
Phillip POTGIETER
Phillip POTGIETER #3286-1
Male Veteran
06:15:37
06:15:37
Veteran
Male
Vet Men
NEOPAK VETERANS
06:15:37
94
F
08:50:00
06:15:37
763
3148-1
Duncan ARNOTT
Duncan ARNOTT #3148-1
Male Veteran
06:17:54
06:17:54
Veteran
Male
Mens Team
NEMBA
06:17:55
139
G
09:00:00
06:17:54
764
3148-2
Roger SPENCER
Roger SPENCER #3148-2
Male Veteran
06:17:55
06:17:55
Veteran
Male
Mens Team
NEMBA
06:17:55
139
G
09:00:00
06:17:55
765
3278-1
William SHIPWAY
William SHIPWAY #3278-1
Male Master
06:18:30
06:18:30
Master
Male
Master Men
C&W FLYERS
06:18:32
47
I
09:19:00
06:18:30
766
3278-2
Craig DAVIES
Craig DAVIES #3278-2
Male Master
06:18:32
06:18:32
Master
Male
Master Men
C&W FLYERS
06:18:32
47
I
09:19:00
06:18:32
767
3304-2
Mario PRETORIUS
Mario PRETORIUS #3304-2
Male Grand Master
06:18:43
06:18:43
Grand Master
Male
Vet Men
TEAM CATALYTIC
06:18:43
95
I
09:19:00
06:18:43
768
3304-1
Jaco VOIGT
Jaco VOIGT #3304-1
Male Veteran
06:18:43
06:18:43
Veteran
Male
Vet Men
TEAM CATALYTIC
06:18:43
95
I
09:19:00
06:18:43
769
3128-1
Greg CULLEN
Greg CULLEN #3128-1
Male Veteran
06:18:52
06:18:52
Veteran
Male
F
08:50:00
06:18:52
770
3225-1
Deon ERASMUS
Deon ERASMUS #3225-1
Male Master
06:19:25
06:19:25
Master
Male
Master Men
RAAP EN SKRAAP
F
08:50:00
06:19:25
771
3088-1
Jedd COKAYNE
Jedd COKAYNE #3088-1
Male Veteran
06:19:31
06:19:31
Veteran
Male
Vet Men
THE COKAYNE LORDS
06:19:31
96
G
09:00:00
06:19:31
772
3088-2
Richard LORD
Richard LORD #3088-2
Male Veteran
06:19:31
06:19:31
Veteran
Male
Vet Men
THE COKAYNE LORDS
06:19:31
96
G
09:00:00
06:19:31
773
3163-2
Barry HORVATH
Barry HORVATH #3163-2
Male Senior
06:19:47
06:19:47
Senior
Male
Mixed Team
AFELETES
06:19:47
82
G
09:00:00
06:19:47
777
3112-2
Stephen CARROTT
Stephen CARROTT #3112-2
Male Veteran
06:20:08
06:20:08
Veteran
Male
Vet Men
NOORDHOEK BALLIES
06:20:08
97
H
09:10:00
06:20:08
778
3112-1
Theo JANSEN VAN NIEUWENHUIZEN
Theo JANSEN VAN NIEUWENHUIZEN #3112-1
Male Master
06:20:08
06:20:08
Master
Male
Vet Men
NOORDHOEK BALLIES
06:20:08
97
H
09:10:00
06:20:08
779
3185-2
Anton BARTEL
Anton BARTEL #3185-2
Male Master
06:21:07
06:21:07
Master
Male
Master Men
EAST FORT2
06:21:07
48
H
09:10:00
06:21:07
780
3185-1
Christo PIENAAR
Christo PIENAAR #3185-1
Male Grand Master
06:21:07
06:21:07
Grand Master
Male
Master Men
EAST FORT2
06:21:07
48
H
09:10:00
06:21:07
781
3266-1
Shaun ROBERTS
Shaun ROBERTS #3266-1
Male Senior
06:22:10
06:22:10
Senior
Male
Mens Team
SELECT STEEL
06:22:11
140
I
09:19:00
06:22:10
782
3266-2
Kalvin CLARK
Kalvin CLARK #3266-2
Male Senior
06:22:11
06:22:11
Senior
Male
Mens Team
SELECT STEEL
06:22:11
140
I
09:19:00
06:22:11
783
3334-2
Andreas HARMS
Andreas HARMS #3334-2
Male Master
06:22:19
06:22:19
Master
Male
Master Men
KAPFELTEX-14
06:22:19
49
E
08:40:00
06:22:19
784
3334-1
Christiaan VENTER
Christiaan VENTER #3334-1
Male Master
06:22:19
06:22:19
Master
Male
Master Men
KAPFELTEX-14
06:22:19
49
E
08:40:00
06:22:19
785
3406-1
Frank TAYLOR
Frank TAYLOR #3406-1
Male Veteran
06:24:16
06:24:16
Veteran
Male
Vet Men
BECKERS FJT
06:24:18
98
F
08:50:00
06:24:16
786
3406-2
Marius George BECKER
Marius George BECKER #3406-2
Male Master
06:24:18
06:24:18
Master
Male
Vet Men
BECKERS FJT
06:24:18
98
F
08:50:00
06:24:18
787
3308-2
Benjamin DU BRUYN
Benjamin DU BRUYN #3308-2
Male Veteran
06:29:59
06:29:59
Veteran
Male
Mixed Team
HONEYBEAR
06:29:59
83
I
09:19:00
06:29:59
789
3234-1
Timothy OLLS
Timothy OLLS #3234-1
Male Senior
06:31:40
06:31:40
Senior
Male
Mixed Team
HEART & BRAIN
06:31:41
84
I
09:19:00
06:31:40
792
3221-2
Cornelius SMITH
Cornelius SMITH #3221-2
Male Veteran
06:32:54
06:32:54
Veteran
Male
Mixed Team
SMITH2C
06:32:54
85
C
08:19:59
06:32:54
793
3214-2
Jan KRAAIJ
Jan KRAAIJ #3214-2
Male Senior
06:33:05
06:33:05
Senior
Male
Mixed Team
VIRGINS
06:33:05
86
C
08:19:59
06:33:05
795
3159-1
Andrew COOK
Andrew COOK #3159-1
Male Senior
06:33:14
06:33:14
Senior
Male
Mens Team
TOO MANY COOKS SPOIL THE BROTH
06:33:15
141
C
08:19:59
06:33:14
796
3159-2
David COOK
David COOK #3159-2
Male Master
06:33:15
06:33:15
Master
Male
Mens Team
TOO MANY COOKS SPOIL THE BROTH
06:33:15
141
C
08:19:59
06:33:15
797
3415-1
Philip BEKKER
Philip BEKKER #3415-1
Male Grand Master
06:33:22
06:33:22
Grand Master
Male
Vet Men
OLD MUTUAL-05
06:33:22
99
I
09:19:00
06:33:22
798
3415-2
Gerhardus Johan THIART
Gerhardus Johan THIART #3415-2
Male Veteran
06:33:22
06:33:22
Veteran
Male
Vet Men
OLD MUTUAL-05
06:33:22
99
I
09:19:00
06:33:22
799
3255-2
Craig IRVINE
Craig IRVINE #3255-2
Male Veteran
06:35:11
06:35:11
Veteran
Male
Vet Men
TILE AFRICA CYCLETRACTS
06:35:12
100
D
08:30:00
06:35:11
800
3255-1
Colin BENNETT
Colin BENNETT #3255-1
Male Veteran
06:35:12
06:35:12
Veteran
Male
Vet Men
TILE AFRICA CYCLETRACTS
06:35:12
100
D
08:30:00
06:35:12
801
3095-1
Kgosi MTHEMBU
Kgosi MTHEMBU #3095-1
Male Senior
06:35:12
06:35:12
Senior
Male
Mens Team
TEAM TILE AFRICA NUMERO 4
09:35:12
146
D
08:30:00
06:35:12
802
3095-2
Amos Liffy MOLALA
Amos Liffy MOLALA #3095-2
Male Master
06:35:12
06:35:12
Master
Male
Mens Team
TEAM TILE AFRICA NUMERO 4
09:35:12
146
D
08:30:00
06:35:12
803
3310-1
James HUGHES
James HUGHES #3310-1
Male Master
06:35:27
06:35:27
Master
Male
Mens Team
AFTECBOTS
06:35:28
142
F
08:50:00
06:35:27
804
3310-2
Miguel BARATA
Miguel BARATA #3310-2
Male Senior
06:35:28
06:35:28
Senior
Male
Mens Team
AFTECBOTS
06:35:28
142
F
08:50:00
06:35:28
805
3177-2
Corrie LABUSCHAGNE
Corrie LABUSCHAGNE #3177-2
Male Veteran
06:35:29
06:35:29
Veteran
Male
Vet Men
SALT AND PEPPER
06:35:31
101
H
09:10:00
06:35:29
807
3442-1
Ernie SMITH
Ernie SMITH #3442-1
Male Grand Master
06:35:53
06:35:53
Grand Master
Male
D
08:30:00
06:35:53
808
3345-1
Jg JONKER
Jg JONKER #3345-1
Male Senior
06:37:22
06:37:22
Senior
Male
Mens Team
JAKKALSVLEI
09:37:22
147
G
09:00:00
06:37:22
809
3345-2
Richardt SCHOLTZ
Richardt SCHOLTZ #3345-2
Male Senior
06:37:22
06:37:22
Senior
Male
Mens Team
JAKKALSVLEI
09:37:22
147
G
09:00:00
06:37:22
810
3410-2
Cornelius PRINS
Cornelius PRINS #3410-2
Male Veteran
06:37:24
06:37:24
Veteran
Male
Vet Men
THUSANYO
06:37:26
102
H
09:10:00
06:37:24
811
3410-1
Tain TARRANT
Tain TARRANT #3410-1
Male Veteran
06:37:26
06:37:26
Veteran
Male
Vet Men
THUSANYO
06:37:26
102
H
09:10:00
06:37:26
812
3283-2
Rob SCHRODER
Rob SCHRODER #3283-2
Male Master
06:37:32
06:37:32
Master
Male
Master Men
49 ?RS
06:37:32
50
G
09:00:00
06:37:32
813
3283-1
Ralph DAVIES
Ralph DAVIES #3283-1
Male Master
06:37:32
06:37:32
Master
Male
Master Men
49 ?RS
06:37:32
50
G
09:00:00
06:37:32
815
3359-1
Gerhard KOEN
Gerhard KOEN #3359-1
Male Master
06:39:58
06:39:58
Master
Male
Mixed Team
BECAUSE UBER WAS BUSY
06:39:58
87
I
09:19:00
06:39:58
816
3075-1
Wesley STOLTZ
Wesley STOLTZ #3075-1
Male Veteran
06:40:50
06:40:50
Veteran
Male
Mixed Team
TEAM STOLTZ
06:40:51
88
E
08:40:00
06:40:50
818
3091-2
Andrew WALKER
Andrew WALKER #3091-2
Male Grand Master
06:43:32
06:43:32
Grand Master
Male
Mixed Team
BAVIAANS
06:43:32
89
H
09:10:00
06:43:32
821
3294-1
Colin MILLER
Colin MILLER #3294-1
Male Grand Master
06:43:34
06:43:34
Grand Master
Male
Mixed Team
THE EMJAYS
06:43:34
90
H
09:10:00
06:43:34
823
3372-2
Johan SCHOLTZ
Johan SCHOLTZ #3372-2
Male Veteran
06:45:03
06:45:03
Veteran
Male
Mixed Team
J & M
06:45:03
91
I
09:19:00
06:45:03
1
2
3
...
9
10
11
12
13
[14]
15
16
Page 14 of 16 (788 items)
© 2023