Sani2C RACE
18/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
16
17
18
19
Page 1 of 19 (927 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Buffalo
Wave
Start Time
Finish
491
2052-1
Sharon VAN DEN HEEVER
Sharon VAN DEN HEEVER #2052-1
Female Veteran
04:46:27
04:46:27
Veteran
Female
Mixed Team
¦SHAR-PIE?
04:46:29
22
E
08:40:03
04:46:27
492
2052-2
Petrus Schalk VAN DEN HEEVER
Petrus Schalk VAN DEN HEEVER #2052-2
Male Master
04:46:29
04:46:29
Master
Male
Mixed Team
¦SHAR-PIE?
04:46:29
22
E
08:40:03
04:46:29
661
2102-2
Philippe MOENS
Philippe MOENS #2102-2
Male Senior
05:09:57
05:09:57
Senior
Male
Mens Team
2802
05:09:57
105
G
09:00:00
05:09:57
662
2102-1
Andries ROOIJEN
Andries ROOIJEN #2102-1
Male Veteran
05:09:57
05:09:57
Veteran
Male
Mens Team
2802
05:09:57
105
G
09:00:00
05:09:57
425
2318-1
Adriaan MAARTENS
Adriaan MAARTENS #2318-1
Male Senior
04:36:46
04:36:46
Senior
Male
Mens Team
50 UPPERS
04:36:48
65
I
09:15:07
04:36:46
426
2318-2
Louis MOSS
Louis MOSS #2318-2
Male Master
04:36:48
04:36:48
Master
Male
Mens Team
50 UPPERS
04:36:48
65
I
09:15:07
04:36:48
702
2154-2
Bruce GOLD
Bruce GOLD #2154-2
Male Master
05:17:10
05:17:10
Master
Male
Master Men
54
05:17:12
45
G
09:00:00
05:17:10
703
2154-1
Kevin SPARG
Kevin SPARG #2154-1
Male Master
05:17:12
05:17:12
Master
Male
Master Men
54
05:17:12
45
G
09:00:00
05:17:12
283
2429-1
Michael POTGIETER
Michael POTGIETER #2429-1
Male Master
04:16:15
04:16:15
Master
Male
Master Men
54 TEAM 2
04:16:17
19
E
08:40:03
04:16:15
284
2429-2
Andre VAN HEERDEN
Andre VAN HEERDEN #2429-2
Male Master
04:16:17
04:16:17
Master
Male
Master Men
54 TEAM 2
04:16:17
19
E
08:40:03
04:16:17
253
2416-1
Sunique VAN DER WALT
Sunique VAN DER WALT #2416-1
Female Junior
04:11:32
04:11:32
Junior
Female
Open
ABSOLUTE MOTION COACHING
04:11:33
7
C
08:20:04
04:11:32
254
2416-2
Johann WYKERD
Johann WYKERD #2416-2
Male Master
04:11:33
04:11:33
Master
Male
Open
ABSOLUTE MOTION COACHING
04:11:33
7
C
08:20:04
04:11:33
55
2027-2
Murray BROWN
Murray BROWN #2027-2
Male Veteran
03:24:18
03:24:18
Veteran
Male
Vet Men
ACCIDENTANGELS
03:24:18
7
Buffalo
A
08:00:04
03:24:18
56
2027-1
Trevor CASE
Trevor CASE #2027-1
Male Veteran
03:24:18
03:24:18
Veteran
Male
Vet Men
ACCIDENTANGELS
03:24:18
7
Buffalo
A
08:00:04
03:24:18
216
2304-2
Frans HANSEN
Frans HANSEN #2304-2
Male Master
04:06:31
04:06:31
Master
Male
Master Men
ALEA JACTA EST
04:06:31
13
D
08:30:02
04:06:31
217
2304-1
Carl MARE
Carl MARE #2304-1
Male Master
04:06:31
04:06:31
Master
Male
Master Men
ALEA JACTA EST
04:06:31
13
D
08:30:02
04:06:31
807
2299-2
Deo HUMAN
Deo HUMAN #2299-2
Male Veteran
05:51:05
05:51:05
Veteran
Male
Vet Men
ALEMCO TEAM BLUE
05:51:08
142
I
09:15:07
05:51:05
808
2299-1
Nathan HANNS
Nathan HANNS #2299-1
Male Veteran
05:51:08
05:51:08
Veteran
Male
Vet Men
ALEMCO TEAM BLUE
05:51:08
142
I
09:15:07
05:51:08
618
2405-1
Bjorn VIEDGE
Bjorn VIEDGE #2405-1
Male Veteran
05:02:23
05:02:23
Veteran
Male
Mens Team
ALEMCO TEAM RED
05:02:24
98
H
09:10:10
05:02:23
619
2405-2
Christopher LYON
Christopher LYON #2405-2
Male Senior
05:02:24
05:02:24
Senior
Male
Mens Team
ALEMCO TEAM RED
05:02:24
98
H
09:10:10
05:02:24
465
2209-2
Fabian SMITH
Fabian SMITH #2209-2
Male Senior
04:43:09
04:43:09
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA
04:43:10
70
D
08:30:02
04:43:09
466
2209-1
Richard HUTTON
Richard HUTTON #2209-1
Male Senior
04:43:10
04:43:10
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA
04:43:10
70
D
08:30:02
04:43:10
467
2224-2
Warren FURNISS
Warren FURNISS #2224-2
Male Senior
04:43:11
04:43:11
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA 2
04:43:11
71
D
08:30:02
04:43:11
468
2224-1
David MASON
David MASON #2224-1
Male Senior
04:43:11
04:43:11
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA 2
04:43:11
71
D
08:30:02
04:43:11
337
2185-2
Wessel MALAN
Wessel MALAN #2185-2
Male Senior
04:23:36
04:23:36
Senior
Male
Mens Team
ALTRON KARABINA
04:23:37
50
H
09:10:10
04:23:36
338
2185-1
Grant VAN DER WAL
Grant VAN DER WAL #2185-1
Male Master
04:23:37
04:23:37
Master
Male
Mens Team
ALTRON KARABINA
04:23:37
50
H
09:10:10
04:23:37
859
2212-2
Johan APPELGRYN
Johan APPELGRYN #2212-2
Male Master
06:31:03
06:31:03
Master
Male
Mens Team
APPELGRYN
06:31:06
134
H
09:10:10
06:31:03
860
2212-1
Frederick APPELGRYN
Frederick APPELGRYN #2212-1
Male Senior
06:31:06
06:31:06
Senior
Male
Mens Team
APPELGRYN
06:31:06
134
H
09:10:10
06:31:06
279
2034-2
Johan KILIAN
Johan KILIAN #2034-2
Male Master
04:15:47
04:15:47
Master
Male
Vet Men
AREWETHEREYETI?
04:15:48
54
E
08:40:03
04:15:47
280
2034-1
Robert STEENEKAMP
Robert STEENEKAMP #2034-1
Male Veteran
04:15:48
04:15:48
Veteran
Male
Vet Men
AREWETHEREYETI?
04:15:48
54
E
08:40:03
04:15:48
763
2264-1
Matt ZONDAGH
Matt ZONDAGH #2264-1
Male Veteran
05:33:33
05:33:33
Veteran
Male
Vet Men
AVERAGE JOE'S
05:33:35
137
I
09:15:07
05:33:33
764
2264-2
Dieter GERBER
Dieter GERBER #2264-2
Male Veteran
05:33:35
05:33:35
Veteran
Male
Vet Men
AVERAGE JOE'S
05:33:35
137
I
09:15:07
05:33:35
235
2366-1
Collin STROBERG
Collin STROBERG #2366-1
Male Master
04:08:55
04:08:55
Master
Male
Vet Men
Ballito Ballies
04:08:56
47
B
08:10:01
04:08:55
236
2366-2
Paul WOOD
Paul WOOD #2366-2
Male Veteran
04:08:56
04:08:56
Veteran
Male
Vet Men
Ballito Ballies
04:08:56
47
B
08:10:01
04:08:56
524
2235-2
Jaco NAUDE
Jaco NAUDE #2235-2
Male Master
04:50:19
04:50:19
Master
Male
Master Men
BAMBA IZINYOKA
04:50:19
33
F
08:50:05
04:50:19
525
2235-1
Dominic CULLINAN
Dominic CULLINAN #2235-1
Male Master
04:50:19
04:50:19
Master
Male
Master Men
BAMBA IZINYOKA
04:50:19
33
F
08:50:05
04:50:19
588
2079-1
Patrick HACKENBERGER
Patrick HACKENBERGER #2079-1
Male Veteran
04:59:11
04:59:11
Veteran
Male
Vet Men
BEACH BUMS
04:59:11
105
D
08:30:02
04:59:11
589
2079-2
Alexander STUART
Alexander STUART #2079-2
Male Veteran
04:59:11
04:59:11
Veteran
Male
Vet Men
BEACH BUMS
04:59:11
105
D
08:30:02
04:59:11
91
2367-2
Desiree BRIEDENHAN
Desiree BRIEDENHAN #2367-2
Female Senior
03:39:06
03:39:06
Senior
Female
Womens Team
BELL EQUIPMENT
03:39:08
3
A
08:00:04
03:39:06
92
2367-1
Hayley SMITH
Hayley SMITH #2367-1
Female Senior
03:39:08
03:39:08
Senior
Female
Womens Team
BELL EQUIPMENT
03:39:08
3
A
08:00:04
03:39:08
717
2004-2
Leon COETZEE
Leon COETZEE #2004-2
Male Veteran
05:19:38
05:19:38
Veteran
Male
Vet Men
BENDER & CO
05:19:39
127
G
09:00:00
05:19:38
718
2004-1
Ian CLOETE
Ian CLOETE #2004-1
Male Master
05:19:39
05:19:39
Master
Male
Vet Men
BENDER & CO
05:19:39
127
G
09:00:00
05:19:39
700
2160-1
Charles SWART
Charles SWART #2160-1
Male Master
05:16:51
05:16:51
Master
Male
Vet Men
BERMUDA SWARTS
05:16:52
124
H
09:10:10
05:16:51
701
2160-2
Johan Deon SWART
Johan Deon SWART #2160-2
Male Veteran
05:16:52
05:16:52
Veteran
Male
Vet Men
BERMUDA SWARTS
05:16:52
124
H
09:10:10
05:16:52
423
2363-2
Gerhard BOONSTRA
Gerhard BOONSTRA #2363-2
Male Master
04:36:11
04:36:11
Master
Male
Master Men
BERMUDA TRIANGLE
04:36:12
26
A
08:00:04
04:36:11
424
2363-1
Wayne ROBERTSON
Wayne ROBERTSON #2363-1
Male Master
04:36:12
04:36:12
Master
Male
Master Men
BERMUDA TRIANGLE
04:36:12
26
A
08:00:04
04:36:12
339
2016-2
Maretha BEZUIDENHOUT
Maretha BEZUIDENHOUT #2016-2
Female Veteran
04:24:04
04:24:04
Veteran
Female
Mixed Team
BEZUIDENHOUT
04:24:06
14
G
09:00:00
04:24:04
340
2016-1
Joseph BEZUIDENHOUT
Joseph BEZUIDENHOUT #2016-1
Male Veteran
04:24:06
04:24:06
Veteran
Male
Mixed Team
BEZUIDENHOUT
04:24:06
14
G
09:00:00
04:24:06
393
2351-2
Izemari SWART
Izemari SWART #2351-2
Female Senior
04:30:24
04:30:24
Senior
Female
Mixed Team
BICICLETA DE MONTANA
04:30:25
16
I
09:15:07
04:30:24
394
2351-1
Piet Piet SWART
Piet Piet SWART #2351-1
Male Senior
04:30:25
04:30:25
Senior
Male
Mixed Team
BICICLETA DE MONTANA
04:30:25
16
I
09:15:07
04:30:25
[1]
2
3
4
5
6
7
...
16
17
18
19
Page 1 of 19 (927 items)
© 2023