Sani2C Adventure
11/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
1
2
3
...
6
[7]
8
9
...
18
19
20
Page 7 of 20 (953 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team Pos
Pace
Batch
653
1448-1
Graham HAIRD
Graham HAIRD #1448-1
Male E-Bike
05:08:10
05:08:10
E-Bike
Male
E-Bike Team
SAFRIPOL28-Kit
05:08:10
14
16.0 km/h
D
652
1448-2
Nicole HAIRD
Nicole HAIRD #1448-2
Female E-Bike
05:08:08
05:08:08
E-Bike
Female
E-Bike Team
SAFRIPOL28-Kit
05:08:10
14
16.0 km/h
D
651
1213-2
Scholtz MARAIS
Scholtz MARAIS #1213-2
Male Veteran
05:07:08
05:07:08
Veteran
Happy Couple
Male
Mixed Team
Watts up
05:07:08
28
16.0 km/h
F
650
1213-1
Marianna MARAIS
Marianna MARAIS #1213-1
Female Veteran
05:07:06
05:07:06
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
Watts up
05:07:08
28
16.0 km/h
F
649
1490-1
Max KANE-BERMAN
Max KANE-BERMAN #1490-1
Male Veteran
05:06:40
05:06:40
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Rhax
05:06:40
94
16.0 km/h
G
648
1490-2
Ryan Brett GOODWIN
Ryan Brett GOODWIN #1490-2
Male Veteran
05:06:39
05:06:39
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Rhax
05:06:40
94
16.0 km/h
G
647
1025-2
Kevin PAYNE
Kevin PAYNE #1025-2
Male Master
05:06:23
05:06:23
Master
Speedy Siblings
Male
Master Men
Scipio
05:06:23
34
16.1 km/h
G
646
1353-1
Johannes KUSEL
Johannes KUSEL #1353-1
Male Veteran
05:06:22
05:06:22
Veteran
Male
Veteran Men
2022KAPPGB11-DISCOUNT BOARDS
05:06:22
93
16.1 km/h
F
645
1353-2
Brink HUMAN
Brink HUMAN #1353-2
Male Veteran
05:06:22
05:06:22
Veteran
Male
Veteran Men
2022KAPPGB11-DISCOUNT BOARDS
05:06:22
93
16.1 km/h
F
644
1025-1
Mark DANIELS
Mark DANIELS #1025-1
Male Master
05:06:21
05:06:21
Master
Speedy Siblings
Male
Master Men
Scipio
05:06:23
34
16.1 km/h
G
643
1191-2
Jonathan RABE
Jonathan RABE #1191-2
Male E-Bike
05:06:01
05:06:01
E-Bike
Male
E-Bike Team
Re-Solve B
07:04:55
18
16.1 km/h
H
642
1281-2
Andries LIEBENBERG
Andries LIEBENBERG #1281-2
Male Sub-Vet
05:05:54
05:05:54
Sub-Vet
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
2022KAPSAFRIPOL10
16.1 km/h
K
641
1023-1
Christoffel COETZEE
Christoffel COETZEE #1023-1
Male Master
05:05:45
05:05:45
Master
Male
Master Men
Epic Fun
05:05:45
33
16.1 km/h
E
640
1645-1
Rian RAUBENHEIMER
Rian RAUBENHEIMER #1645-1
Male Veteran
05:05:45
05:05:45
Veteran
Male
Solo Men
Solo Rian Raubenheimer
05:05:45
43
16.1 km/h
H
639
1023-2
Frans DE BEER
Frans DE BEER #1023-2
Male Grand Master
05:05:44
05:05:44
Grand Master
Male
Master Men
Epic Fun
05:05:45
33
16.1 km/h
E
638
1256-1
Jan DE WET
Jan DE WET #1256-1
Male Veteran
05:05:14
05:05:14
Veteran
Male
16.1 km/h
G
637
1362-1
Gary BERTHOLDT
Gary BERTHOLDT #1362-1
Male Veteran
05:04:56
05:04:56
Veteran
Male
Veteran Men
Pedal Pushers
05:04:56
92
16.1 km/h
G
636
1362-2
Noel MONTOCHIO
Noel MONTOCHIO #1362-2
Male Master
05:04:54
05:04:54
Master
Male
Veteran Men
Pedal Pushers
05:04:56
92
16.1 km/h
G
635
1233-2
Wynand VAN NIEKERK
Wynand VAN NIEKERK #1233-2
Male Master
05:04:41
05:04:41
Master
Male
Veteran Men
Bles Express
16.1 km/h
J
634
1268-2
Justin MUDGE
Justin MUDGE #1268-2
Male Master
05:04:39
05:04:39
Master
Male
Master Men
Faraway Farmers
05:04:39
32
16.1 km/h
G
633
1141-1
Michelle LAWRANCE
Michelle LAWRANCE #1141-1
Female Veteran
05:04:35
05:04:35
Veteran
Female
Solo Women
Solo Michelle Lawrance
05:04:35
3
16.2 km/h
G
632
1268-1
Desmond MUDGE
Desmond MUDGE #1268-1
Male Grand Master
05:04:33
05:04:33
Grand Master
Male
Master Men
Faraway Farmers
05:04:39
32
16.2 km/h
G
631
1270-1
Woveshen MAISTRY
Woveshen MAISTRY #1270-1
Male Sub-Vet
05:04:30
05:04:30
Sub-Vet
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
Teamtiger
05:04:30
62
16.2 km/h
H
630
1270-2
Kevin NAICKER
Kevin NAICKER #1270-2
Male Veteran
05:04:30
05:04:30
Veteran
Buffalo Team
Male
Sub-Vet Men
Teamtiger
05:04:30
62
16.2 km/h
H
629
1253-1
Denzil MUTHEN
Denzil MUTHEN #1253-1
Male Veteran
05:04:27
05:04:27
Veteran
Male
Solo Men
Solo Denzil Muthen
05:04:27
42
16.2 km/h
H
628
1320-2
Gerhard HANEKOM
Gerhard HANEKOM #1320-2
Male Veteran
05:04:16
05:04:16
Veteran
Male
Open Men
Ville Bulls
05:04:16
26
16.2 km/h
F
627
1320-1
Werner PIENAAR
Werner PIENAAR #1320-1
Male Veteran
05:04:15
05:04:15
Veteran
Male
Open Men
Ville Bulls
05:04:16
26
16.2 km/h
F
626
1327-2
Candice VAN DYK
Candice VAN DYK #1327-2
Female Sub-Vet
05:04:06
05:04:06
Sub-Vet
Female
Open Women
Formscaff 3
05:04:06
3
16.2 km/h
F
625
1259-1
Darron JOHNSON
Darron JOHNSON #1259-1
Male E-Bike
05:03:49
05:03:49
E-Bike
Male
E-Bike Team
S2C Masters
08:03:49
20
16.2 km/h
G
624
1259-2
Warren VERUALA
Warren VERUALA #1259-2
Male E-Bike
05:03:47
05:03:47
E-Bike
Male
E-Bike Team
S2C Masters
08:03:49
20
16.2 km/h
G
623
1327-1
Natasha BOTHA
Natasha BOTHA #1327-1
Female Sub-Vet
05:03:45
05:03:45
Sub-Vet
Female
Open Women
Formscaff 3
05:04:06
3
16.2 km/h
F
622
1335-1
Warren BEUSTER
Warren BEUSTER #1335-1
Male Veteran
05:03:35
05:03:35
Veteran
Male
Veteran Men
Brook
05:03:35
91
16.2 km/h
G
621
1497-2
Olebogeng LEDIMO
Olebogeng LEDIMO #1497-2
Male Veteran
05:03:30
05:03:30
Veteran
Male
16.2 km/h
F
620
1335-2
Stefan PRETORIUS
Stefan PRETORIUS #1335-2
Male Master
05:03:16
05:03:16
Master
Male
Veteran Men
Brook
05:03:35
91
16.2 km/h
G
619
1407-1
Justin MCLUCKIE
Justin MCLUCKIE #1407-1
Male Grand Master
05:03:15
05:03:15
Grand Master
Male
Veteran Men
TEAM SPAR CHEP
05:03:15
90
16.2 km/h
F
618
1407-2
Mike WOOD
Mike WOOD #1407-2
Male Veteran
05:03:12
05:03:12
Veteran
Male
Veteran Men
TEAM SPAR CHEP
05:03:15
90
16.2 km/h
F
617
1504-1
Charl BURGER
Charl BURGER #1504-1
Male Sub-Vet
05:02:50
05:02:50
Sub-Vet
Male
16.2 km/h
G
616
1329-1
Nishit MEDIRATTA
Nishit MEDIRATTA #1329-1
Male Master
05:02:44
05:02:44
Master
Male
Master Men
Team BBS Broken But Strong
05:02:44
31
16.3 km/h
F
615
1248-2
Justin NEWTON BERRY
Justin NEWTON BERRY #1248-2
Male Master
05:02:44
05:02:44
Master
Male
16.3 km/h
F
614
1329-2
Amit SHARMA
Amit SHARMA #1329-2
Male Master
05:02:42
05:02:42
Master
Male
Master Men
Team BBS Broken But Strong
05:02:44
31
16.3 km/h
F
613
1250-1
Mark HAUFF
Mark HAUFF #1250-1
Male Veteran
05:02:39
05:02:39
Veteran
Father & Child
Male
Open Men
Pete
05:02:39
25
16.3 km/h
E
612
1250-2
Peter HAUFF
Peter HAUFF #1250-2
Male U23
05:02:38
05:02:38
U23
Father & Child
Male
Open Men
Pete
05:02:39
25
16.3 km/h
E
610
1274-1
Clint ROSS
Clint ROSS #1274-1
Male Veteran
05:02:38
05:02:38
Veteran
Father & Child
Male
Open Men
Rolling Ross's
05:02:38
24
16.3 km/h
E
611
1274-2
Roo ROSS
Roo ROSS #1274-2
Male U23
05:02:38
05:02:38
U23
Father & Child
Male
Open Men
Rolling Ross's
05:02:38
24
16.3 km/h
E
609
1248-1
Gavin VAN DER MERWE
Gavin VAN DER MERWE #1248-1
Male Grand Master
05:02:36
05:02:36
Grand Master
Male
16.3 km/h
F
607
1330-1
Hitesh MEDIRATTA
Hitesh MEDIRATTA #1330-1
Male Veteran
05:02:35
05:02:35
Veteran
Male
Veteran Men
Two H'Billies
05:02:35
89
16.3 km/h
G
608
1330-2
Hanish CHANDARIA
Hanish CHANDARIA #1330-2
Male Veteran
05:02:35
05:02:35
Veteran
Male
Veteran Men
Two H'Billies
05:02:35
89
16.3 km/h
G
606
1172-2
Cornelius SMITH
Cornelius SMITH #1172-2
Male Veteran
05:02:34
05:02:34
Veteran
Happy Couple
Male
Mixed Team
Smith2C
05:02:34
27
16.3 km/h
G
605
1172-1
Jeanri SMITH
Jeanri SMITH #1172-1
Female Sub-Vet
05:02:29
05:02:29
Sub-Vet
Happy Couple
Female
Mixed Team
Smith2C
05:02:34
27
16.3 km/h
G
604
1150-1
Patrick JORDAAN
Patrick JORDAAN #1150-1
Male Master
05:02:22
05:02:22
Master
Male
Veteran Men
Team Worriar
05:02:22
88
16.3 km/h
E
1
2
3
...
6
[7]
8
9
...
18
19
20
Page 7 of 20 (953 items)
© 2023