Sani2C RACE
14/05/2021
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
7
8
9
10
11
12
13
[14]
Page 14 of 14 (690 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Gen Pos
Category
Gender
Gen Pos
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Pace
Wave
Finish D3
740
2150-1
Kgosi MTHEMBU
Kgosi MTHEMBU #2150-1
Male Veteran
05:43:11
05:43:11
651
Veteran
Male
651
Solo Men
Solo Kgosi Mthembu
05:43:11
62
15.0 km/h
H
05:43:11
741
2363-2
Cameron SULLIVAN
Cameron SULLIVAN #2363-2
Male Open
05:43:20
05:43:20
652
Open
Male
652
Elite Men
SULLIES
05:43:24
41
15.0 km/h
H
05:43:20
742
2363-1
Glen SULLIVAN
Glen SULLIVAN #2363-1
Male Master
05:43:24
05:43:24
653
Master
Male
653
Elite Men
SULLIES
05:43:24
41
15.0 km/h
H
05:43:24
743
2350-2
Gaven HARDOUIN
Gaven HARDOUIN #2350-2
Male Master
05:43:38
05:43:38
654
Master
Male
654
Sub-Vet Men
Team Fellhard
05:43:39
63
15.0 km/h
G
05:43:38
744
2350-1
Lyle FELL
Lyle FELL #2350-1
Male Sub-Vet
05:43:39
05:43:39
655
Sub-Vet
Male
655
Sub-Vet Men
Team Fellhard
05:43:39
63
15.0 km/h
G
05:43:39
746
2343-2
Johnny LABUSCHAGNE
Johnny LABUSCHAGNE #2343-2
Male Veteran
05:43:49
05:43:49
656
Veteran
Male
656
Mixed Teams
Shongololo
05:43:49
45
15.0 km/h
H
05:43:49
747
2349-1
Greig BLAKEMORE
Greig BLAKEMORE #2349-1
Male Veteran
05:44:09
05:44:09
657
Veteran
Male
657
Veteran Men
Captain Morgan
05:44:11
90
15.0 km/h
G
05:44:09
748
2349-2
Brett WHITTLE
Brett WHITTLE #2349-2
Male Veteran
05:44:11
05:44:11
658
Veteran
Male
658
Veteran Men
Captain Morgan
05:44:11
90
15.0 km/h
G
05:44:11
750
2035-2
Pieter Daniel LE GRANGE
Pieter Daniel LE GRANGE #2035-2
Male Sub-Vet
05:44:24
05:44:24
659
Sub-Vet
Male
659
Sub-Vet Men
Cycle-Ops
05:44:38
64
15.0 km/h
F
05:44:24
751
2035-1
Morne VAN DER NESS
Morne VAN DER NESS #2035-1
Male Master
05:44:38
05:44:38
660
Master
Male
660
Sub-Vet Men
Cycle-Ops
05:44:38
64
15.0 km/h
F
05:44:38
752
2464-1
Craig BLITENTHALL
Craig BLITENTHALL #2464-1
Male Master
05:44:58
05:44:58
661
Master
Male
661
Solo Men
Solo Craig
05:44:58
63
15.0 km/h
H
05:44:58
753
2320-1
John RICHARDSON
John RICHARDSON #2320-1
Male Master
05:48:10
05:48:10
662
Master
Male
662
Mixed Teams
The Stealthy Sloths
05:48:26
46
14.8 km/h
G
05:48:10
755
2344-2
Andrew JOYCE
Andrew JOYCE #2344-2
Male Veteran
05:50:08
05:50:08
663
Veteran
Male
663
Veteran Men
Only here for the beer
05:50:14
91
14.7 km/h
E
05:50:08
757
2306-2
Henri ZERMATTEN
Henri ZERMATTEN #2306-2
Male Grand Master
05:50:12
05:50:12
664
Grand Master
Male
664
Mixed Teams
Zermatten
05:50:12
47
14.7 km/h
G
05:50:12
758
2344-1
James CULLEN
James CULLEN #2344-1
Male Master
05:50:14
05:50:14
665
Master
Male
665
Veteran Men
Only here for the beer
05:50:14
91
14.7 km/h
E
05:50:14
759
2312-1
Gary DE BRUIJN
Gary DE BRUIJN #2312-1
Male Veteran
05:50:22
05:50:22
666
Veteran
Male
666
Veteran Men
Peasants
05:50:24
92
14.7 km/h
E
05:50:22
760
2312-2
Jan NEL
Jan NEL #2312-2
Male Veteran
05:50:24
05:50:24
667
Veteran
Male
667
Veteran Men
Peasants
05:50:24
92
14.7 km/h
E
05:50:24
761
2207-2
Corrie JANSE VAN RENSBURG
Corrie JANSE VAN RENSBURG #2207-2
Male Sub-Vet
05:53:02
05:53:02
668
Sub-Vet
Male
668
Sub-Vet Men
Interroll
05:53:03
65
14.6 km/h
H
05:53:02
762
2207-1
Craig HARMSE
Craig HARMSE #2207-1
Male Veteran
05:53:03
05:53:03
669
Veteran
Male
669
Sub-Vet Men
Interroll
05:53:03
65
14.6 km/h
H
05:53:03
763
2332-1
Frans MEYER
Frans MEYER #2332-1
Male Master
05:58:02
05:58:02
670
Master
Male
670
Master Men
Eagles
05:58:02
41
14.4 km/h
H
05:58:02
764
2332-2
Colin UPTON
Colin UPTON #2332-2
Male Master
05:58:02
05:58:02
671
Master
Male
671
Master Men
Eagles
05:58:02
41
14.4 km/h
H
05:58:02
767
2103-2
Terrence KEEVEY
Terrence KEEVEY #2103-2
Male Sub-Vet
06:01:48
06:01:48
672
Sub-Vet
Male
672
Sub-Vet Men
Gravey
06:01:49
66
14.3 km/h
H
06:01:48
768
2103-1
Gerald GRAY
Gerald GRAY #2103-1
Male Grand Master
06:01:49
06:01:49
673
Grand Master
Male
673
Sub-Vet Men
Gravey
06:01:49
66
14.3 km/h
H
06:01:49
769
2156-1
Vernon GSCHWEND
Vernon GSCHWEND #2156-1
Male Grand Master
06:01:51
06:01:51
674
Grand Master
Male
674
Solo Men
Solo Vernon
06:01:51
64
14.3 km/h
H
06:01:51
770
2478-1
Owen BOTHA
Owen BOTHA #2478-1
Male Veteran
06:06:00
06:06:00
675
Veteran
Male
675
Veteran Men
Shova Daroz
06:06:03
93
14.1 km/h
H
06:06:00
771
2478-2
Darryl PETERSEN
Darryl PETERSEN #2478-2
Male Veteran
06:06:03
06:06:03
676
Veteran
Male
676
Veteran Men
Shova Daroz
06:06:03
93
14.1 km/h
H
06:06:03
772
2080-2
Gerhard HOLTSHAUZEN
Gerhard HOLTSHAUZEN #2080-2
Male Veteran
06:19:29
06:19:29
677
Veteran
Male
677
Special Solo
@Your pace!
13.6 km/h
H
06:19:29
773
2336-2
Adolph VOGEL
Adolph VOGEL #2336-2
Male Sub-Vet
06:24:20
06:24:20
678
Sub-Vet
Male
678
Sub-Vet Men
Motus Aftermarket Parts
06:24:20
67
13.4 km/h
H
06:24:20
774
2336-1
Michael VICTOR
Michael VICTOR #2336-1
Male Sub-Vet
06:24:20
06:24:20
679
Sub-Vet
Male
679
Sub-Vet Men
Motus Aftermarket Parts
06:24:20
67
13.4 km/h
H
06:24:20
775
2180-2
Alistair MARR
Alistair MARR #2180-2
Male Veteran
06:24:32
06:24:32
680
Veteran
Male
680
Sub-Vet Men
KAP Restonic 06 Weekend Warriors
06:24:33
68
13.4 km/h
H
06:24:32
776
2180-1
Herman DU PREEZ
Herman DU PREEZ #2180-1
Male Sub-Vet
06:24:33
06:24:33
681
Sub-Vet
Male
681
Sub-Vet Men
KAP Restonic 06 Weekend Warriors
06:24:33
68
13.4 km/h
H
06:24:33
777
2003-1
Pierre KRITZINGER
Pierre KRITZINGER #2003-1
Male Veteran
06:25:25
06:25:25
682
Veteran
Male
682
Mixed Teams
MAGOENSIE
06:25:25
48
13.4 km/h
H
06:25:25
779
2406-1
Peter LOWE
Peter LOWE #2406-1
Male Master
06:25:31
06:25:31
683
Master
Male
683
Master Men
Team Allandel 2
06:25:31
42
13.4 km/h
H
06:25:31
780
2406-2
Donovan EALES
Donovan EALES #2406-2
Male Master
06:25:31
06:25:31
684
Master
Male
684
Master Men
Team Allandel 2
06:25:31
42
13.4 km/h
H
06:25:31
781
2287-2
Adam BERNIC
Adam BERNIC #2287-2
Male Sub-Vet
06:26:15
06:26:15
685
Sub-Vet
Male
685
Sub-Vet Men
KAP Restonic 16 Vatos Locos
06:26:16
69
13.4 km/h
H
06:26:15
782
2287-1
Daniel BERNIC
Daniel BERNIC #2287-1
Male Sub-Vet
06:26:16
06:26:16
686
Sub-Vet
Male
686
Sub-Vet Men
KAP Restonic 16 Vatos Locos
06:26:16
69
13.4 km/h
H
06:26:16
783
2243-1
Alex MOIR
Alex MOIR #2243-1
Male Veteran
06:35:31
06:35:31
687
Veteran
Male
687
Veteran Men
Rattle & Hum
06:35:37
94
13.0 km/h
H
06:35:31
784
2243-2
Ian TENNENT
Ian TENNENT #2243-2
Male Veteran
06:35:37
06:35:37
688
Veteran
Male
688
Veteran Men
Rattle & Hum
06:35:37
94
13.0 km/h
H
06:35:37
786
2419-2
David BAYLISS
David BAYLISS #2419-2
Male Master
06:35:55
06:35:55
689
Master
Male
689
Sub-Vet Men
Laurel and Hardy 3
06:35:57
70
13.0 km/h
H
06:35:55
787
2419-1
Kyle JESSOP
Kyle JESSOP #2419-1
Male Sub-Vet
06:35:57
06:35:57
690
Sub-Vet
Male
690
Sub-Vet Men
Laurel and Hardy 3
06:35:57
70
13.0 km/h
H
06:35:57
1
2
3
...
7
8
9
10
11
12
13
[14]
Page 14 of 14 (690 items)
© 2023