Sani2C RACE
18/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
8
[9]
10
11
...
17
18
19
Page 9 of 19 (927 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Buffalo
Stage 1
Stage 2
Stage 3
296
2022-1
Jacques LUBBE
Jacques LUBBE #2022-1
Male Senior
13:52:34
13:52:34
Senior
Male
Mens Team
INFINITY AIRWATER
13:52:34
45
04:20:38
05:29:30
04:02:25
301
2140-2
Luvan CASS
Luvan CASS #2140-2
Male Senior
13:54:32
13:54:32
Senior
Male
Mixed Team
THE CASSIFIEDS
13:54:39
12
04:21:06
05:28:31
04:04:53
305
2192-1
Thinus SLABBER
Thinus SLABBER #2192-1
Male Senior
13:55:38
13:55:38
Senior
Male
Mens Team
TEAM SLABBER
13:55:40
46
04:25:39
05:32:43
03:57:14
309
2458-2
Ntobeko HLATSHWAYO
Ntobeko HLATSHWAYO #2458-2
Male Senior
13:57:11
13:57:11
Senior
Male
Mens Team
N'N 'N FACTORY RACING
13:57:13
47
04:26:38
05:35:52
03:54:40
311
2191-1
Craig STERLING
Craig STERLING #2191-1
Male Senior
13:57:54
13:57:54
Senior
Male
Mens Team
GRAVEL SLIDERS
13:57:55
48
04:33:39
05:32:45
03:51:29
312
2191-2
Shaun VAN ZYL
Shaun VAN ZYL #2191-2
Male Senior
13:57:55
13:57:55
Senior
Male
Mens Team
GRAVEL SLIDERS
13:57:55
48
04:33:39
05:32:46
03:51:29
319
2010-1
Gerrit DU PREEZ
Gerrit DU PREEZ #2010-1
Male Senior
14:00:15
14:00:15
Senior
Male
Mens Team
DANKIE PA !!
04:31:40
05:58:57
03:29:38
325
2187-1
Werner BUSCH
Werner BUSCH #2187-1
Male Senior
14:01:11
14:01:11
Senior
Male
Mens Team
VINALL
14:01:18
49
04:19:53
05:34:56
04:06:21
332
2216-2
John Charles YOUNG
John Charles YOUNG #2216-2
Male Senior
14:01:31
14:01:31
Senior
Male
Mens Team
BRIDELIA
14:01:31
50
04:25:25
05:34:02
04:02:03
336
2283-1
Altus VAN WYK
Altus VAN WYK #2283-1
Male Senior
14:01:52
14:01:52
Senior
Male
Mens Team
CHAFING THE DREAM
14:01:52
51
04:29:57
05:29:16
04:02:38
339
2401-2
Brad SMITH
Brad SMITH #2401-2
Male Senior
14:03:38
14:03:38
Senior
Male
Mens Team
KAP RESTONIC-04
14:03:44
52
04:20:41
05:38:00
04:04:57
347
2306-2
Jacques PIENAAR
Jacques PIENAAR #2306-2
Male Senior
14:05:54
14:05:54
Senior
Male
Mens Team
TANSTAAFL
14:05:55
53
04:25:57
05:45:36
03:54:20
348
2306-1
Roelof BONNET
Roelof BONNET #2306-1
Male Senior
14:05:55
14:05:55
Senior
Male
Mens Team
TANSTAAFL
14:05:55
53
04:25:58
05:45:36
03:54:20
355
2389-1
Marcel INGRAM
Marcel INGRAM #2389-1
Male Senior
14:13:38
14:13:38
Senior
Male
Mens Team
KINGS OF CHAOS
14:13:38
54
04:21:02
05:49:02
04:03:33
358
2281-1
Ben PIENAAR
Ben PIENAAR #2281-1
Male Senior
14:15:10
14:15:10
Senior
Male
Mens Team
SKINHEADS
14:15:12
55
04:20:03
05:45:05
04:10:02
359
2281-2
Jp DU PREEZ
Jp DU PREEZ #2281-2
Male Senior
14:15:11
14:15:11
Senior
Male
Mens Team
SKINHEADS
14:15:12
55
04:20:04
05:45:05
04:10:00
360
2185-2
Wessel MALAN
Wessel MALAN #2185-2
Male Senior
14:16:01
14:16:01
Senior
Male
Mens Team
ALTRON KARABINA
14:16:09
56
04:23:36
05:43:54
04:08:31
380
2106-1
Riaan PRETORIUS
Riaan PRETORIUS #2106-1
Male Senior
14:26:04
14:26:04
Senior
Male
Mens Team
TALLISMAN ROCKSTARS
14:26:06
57
Buffalo
04:29:04
05:43:34
04:13:25
381
2106-2
Beyers OOSTHUIZEN
Beyers OOSTHUIZEN #2106-2
Male Senior
14:26:05
14:26:05
Senior
Male
Mens Team
TALLISMAN ROCKSTARS
14:26:06
57
Buffalo
04:29:04
05:43:33
04:13:27
384
2350-2
Johan VAN ROOYEN
Johan VAN ROOYEN #2350-2
Male Senior
14:26:27
14:26:27
Senior
Male
Mens Team
BOOMSLANG
14:26:27
58
Buffalo
04:34:37
05:40:34
04:11:15
385
2350-1
Albert PRETORIUS
Albert PRETORIUS #2350-1
Male Senior
14:26:27
14:26:27
Senior
Male
Mens Team
BOOMSLANG
14:26:27
58
Buffalo
04:34:37
05:40:35
04:11:14
387
2351-1
Piet Piet SWART
Piet Piet SWART #2351-1
Male Senior
14:27:40
14:27:40
Senior
Male
Mixed Team
BICICLETA DE MONTANA
14:27:40
16
04:30:25
05:48:31
04:08:43
398
2260-1
Travis SLINGERLAND
Travis SLINGERLAND #2260-1
Male Senior
14:38:40
14:38:40
Senior
Male
Mens Team
PROPROCESS 1
14:38:42
59
04:28:38
05:49:09
04:20:52
406
2332-2
Jp ROBERT
Jp ROBERT #2332-2
Male Senior
14:42:32
14:42:32
Senior
Male
Mens Team
SPAR
14:42:34
60
04:39:32
05:48:47
04:14:11
426
2259-2
Jean-Pierre JORDAAN
Jean-Pierre JORDAAN #2259-2
Male Senior
15:03:02
15:03:02
Senior
Male
Mens Team
CLAASSEN AURET
15:03:05
62
04:47:46
05:59:24
04:15:51
430
2148-2
Bernard ROWAN
Bernard ROWAN #2148-2
Male Senior
15:03:52
15:03:52
Senior
Male
Mens Team
BIERMAN
15:03:57
63
04:39:25
06:14:03
04:10:22
431
2148-1
Conrad BADENHORST
Conrad BADENHORST #2148-1
Male Senior
15:03:57
15:03:57
Senior
Male
Mens Team
BIERMAN
15:03:57
63
04:39:26
06:14:07
04:10:23
441
2150-2
Wessel WESSELS
Wessel WESSELS #2150-2
Male Senior
15:07:54
15:07:54
Senior
Male
Mens Team
VETTIES
15:07:54
64
Buffalo
04:42:20
06:15:11
04:10:22
452
2318-1
Adriaan MAARTENS
Adriaan MAARTENS #2318-1
Male Senior
15:10:58
15:10:58
Senior
Male
Mens Team
50 UPPERS
15:11:17
65
04:36:46
06:04:22
04:29:49
456
2280-1
Willie VAN DER MERWE
Willie VAN DER MERWE #2280-1
Male Senior
15:12:15
15:12:15
Senior
Male
Mens Team
THE LEGITIMATORS
15:12:17
66
04:45:21
06:08:19
04:18:34
461
2298-2
Bok PRETORIUS
Bok PRETORIUS #2298-2
Male Senior
15:14:42
15:14:42
Senior
Male
Mens Team
TRANSMISSION
15:14:42
67
04:43:20
06:05:26
04:25:55
464
2209-2
Fabian SMITH
Fabian SMITH #2209-2
Male Senior
15:18:32
15:18:32
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA
15:18:34
68
04:43:09
06:11:31
04:23:50
465
2224-2
Warren FURNISS
Warren FURNISS #2224-2
Male Senior
15:18:32
15:18:32
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA 2
15:18:35
69
04:43:11
06:11:26
04:23:55
466
2209-1
Richard HUTTON
Richard HUTTON #2209-1
Male Senior
15:18:34
15:18:34
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA
15:18:34
68
04:43:10
06:11:31
04:23:52
467
2224-1
David MASON
David MASON #2224-1
Male Senior
15:18:35
15:18:35
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA 2
15:18:35
69
04:43:11
06:11:27
04:23:56
468
2339-1
Colte SMIT
Colte SMIT #2339-1
Male Senior
15:20:14
15:20:14
Senior
Male
Mens Team
SANIKA
15:20:17
70
04:35:32
05:55:29
04:49:12
469
2339-2
Jason BENNETT
Jason BENNETT #2339-2
Male Senior
15:20:16
15:20:16
Senior
Male
Mens Team
SANIKA
15:20:17
70
04:35:33
05:55:31
04:49:11
470
2257-2
Lance METZ
Lance METZ #2257-2
Male Senior
15:21:05
15:21:05
Senior
Male
Mens Team
KAP RESTONIC-13
15:21:05
71
06:29:46
04:53:57
03:57:21
471
2257-1
Dale HARLEY
Dale HARLEY #2257-1
Male Senior
15:21:05
15:21:05
Senior
Male
Mens Team
KAP RESTONIC-13
15:21:05
71
06:29:46
04:53:57
03:57:21
482
2157-2
Gerhard RALL
Gerhard RALL #2157-2
Male Senior
15:23:04
15:23:04
Senior
Male
Mens Team
DIE RATELS
15:23:09
73
04:52:15
06:19:31
04:11:18
483
2157-1
Johannes J SWANEPOEL
Johannes J SWANEPOEL #2157-1
Male Senior
15:23:09
15:23:09
Senior
Male
Mens Team
DIE RATELS
15:23:09
73
04:52:18
06:19:31
04:11:19
490
2323-1
Dino MARCON
Dino MARCON #2323-1
Male Senior
15:26:27
15:26:27
Senior
Male
Mens Team
KAP RESTONIC-24
15:26:50
75
04:58:08
06:11:34
04:16:44
491
2323-2
Brendan LESAR
Brendan LESAR #2323-2
Male Senior
15:26:50
15:26:50
Senior
Male
Mens Team
KAP RESTONIC-24
15:26:50
75
04:58:28
06:11:37
04:16:44
507
2419-1
Mario Lino DE FREITAS
Mario Lino DE FREITAS #2419-1
Male Senior
15:35:30
15:35:30
Senior
Male
Mens Team
TEAM SWAERS 2
15:35:37
76
04:29:35
05:52:23
05:13:32
508
2131-1
Justin WATT
Justin WATT #2131-1
Male Senior
15:35:32
15:35:32
Senior
Male
Mens Team
ENVY
15:35:41
77
04:45:08
06:10:13
04:40:10
509
2419-2
Brendan VAN DEN BERGH
Brendan VAN DEN BERGH #2419-2
Male Senior
15:35:37
15:35:37
Senior
Male
Mens Team
TEAM SWAERS 2
15:35:37
76
04:29:38
05:52:24
05:13:34
510
2131-2
Gareth HARRISON
Gareth HARRISON #2131-2
Male Senior
15:35:41
15:35:41
Senior
Male
Mens Team
ENVY
15:35:41
77
04:45:10
06:10:16
04:40:14
517
2064-1
Colin JAMES
Colin JAMES #2064-1
Male Senior
15:38:11
15:38:11
Senior
Male
Mens Team
POULTRY IN MOTION
15:38:13
79
05:12:51
06:09:02
04:16:17
521
2387-2
Jacques DE VILLIERS
Jacques DE VILLIERS #2387-2
Male Senior
15:39:02
15:39:02
Senior
Male
Mixed Team
SOUS
15:39:09
23
04:39:08
06:32:47
04:27:06
525
2086-2
Jonathan ADKINS
Jonathan ADKINS #2086-2
Male Senior
15:41:06
15:41:06
Senior
Male
Mens Team
BOSSIE & SAVAGE
15:41:08
80
04:50:12
06:21:22
04:29:31
1
2
3
...
8
[9]
10
11
...
17
18
19
Page 9 of 19 (927 items)
© 2023