Berg&Bush 2-Day
24/06/2023
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
6
7
8
9
10
11
12
[13]
Page 13 of 13 (628 items)
Rotate for splits
Fav
Share
Race No
Overall Team Pos
Team Result
Team
Team Type
Team Pos
Name
Name
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
No Stages
Stage 1
Stage 2
2366-2
Thumbs Up
E-Bike Team
Samantha HORN
Samantha HORN #2366-2
Female E-Bike
E-Bike
Female
1
04:04:10
2367-1
Team Extreme
Siblings
Johan PRINSLOO
Johan PRINSLOO #2367-1
Male Vet
Vet
Male
1
05:14:48
2367-2
Team Extreme
Siblings
Charmaine AFONSO
Charmaine AFONSO #2367-2
Female Vet
Vet
Female
1
05:14:47
2368-1
Dirt Roadie & Her Coach
E-Bike Team
Ester VILJOEN
Ester VILJOEN #2368-1
Female Gr Master
Gr Master
Female
1
05:34:34
2375-1
The Mac Nicols
Mixed Team
Colleen MAC NICOL
Colleen MAC NICOL #2375-1
Female Master
Master
Female
0
2375-2
The Mac Nicols
Mixed Team
Ian MAC NICOL
Ian MAC NICOL #2375-2
Male Master
Master
Male
0
2376-1
Solo 23761
Solo Men
Tim JOLLEY
Tim JOLLEY #2376-1
Male Master
Master
Male
0
2384-1
Pot Stirrers
Mens Team
Jack MACKENZIE
Jack MACKENZIE #2384-1
Male Senior
Senior
Male
0
2384-2
Pot Stirrers
Mens Team
Wesley REDINGER
Wesley REDINGER #2384-2
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
0
2388-1
Straw Hats
Mixed Team
Mia VAN SCHALKWYK
Mia VAN SCHALKWYK #2388-1
Female Senior
Senior
Female
1
04:58:27
2388-2
Straw Hats
Mixed Team
Adriaan KRUGER
Adriaan KRUGER #2388-2
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
1
04:58:28
2389-1
SFB Ballies
Mens Team
Erik HANSEN
Erik HANSEN #2389-1
Male Master
Master
Male
0
2389-2
SFB Ballies
Mens Team
Deon BOSHOFF
Deon BOSHOFF #2389-2
Male Gr Master
Gr Master
Male
0
2390-1
Psyclepaths
Mens Team
Greg TOPP
Greg TOPP #2390-1
Male Gr Master
Gr Master
Male
0
2390-2
Psyclepaths
Mens Team
Philippe MORETONAS
Philippe MORETONAS #2390-2
Male Master
Master
Male
0
2402-1
Holcroft
E-Bike Team
Wendy HOLCROFT
Wendy HOLCROFT #2402-1
Female E-Bike
E-Bike
Female
1
03:29:08
2406-2
Denis DE CHALAIN
Denis DE CHALAIN #2406-2
Male Master
Master
Male
1
03:52:31
2412-1
Garth VAN DRUTEN
Garth VAN DRUTEN #2412-1
Male Vet
Vet
Male
0
2423-1
Wahl and Chrisna
Mixed Team
Wahl VORSTER
Wahl VORSTER #2423-1
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
0
2423-2
Wahl and Chrisna
Mixed Team
Chrisna VORSTER
Chrisna VORSTER #2423-2
Female Sub-Vet
Sub-Vet
Female
0
2424-1
Capitol caterers team
Mens Team
Tbc TBC
Tbc TBC #2424-1
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
0
2424-2
Capitol caterers team
Mens Team
Tbc TBC
Tbc TBC #2424-2
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
0
2426-1
Go2berg team
Mens Team
Tbc TBC
Tbc TBC #2426-1
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
0
2426-2
Go2berg team
Mens Team
Tbc TBC
Tbc TBC #2426-2
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
0
2437-2
Solo 24372
Solo Men
Danie AUSTIN
Danie AUSTIN #2437-2
Male Sub-Vet
Sub-Vet
Male
0
2446-2
Slindelo NYEMBE
Slindelo NYEMBE #2446-2
Male Youth
Youth
Male
0
2447-1
Bergville Developement Team 3
Bush Baby Girls
Senamile MAGASELA
Senamile MAGASELA #2447-1
Female Youth
Youth
Female
0
2447-2
Bergville Developement Team 3
Bush Baby Girls
Kwazi LANGA
Kwazi LANGA #2447-2
Female Youth
Youth
Female
0
1
2
3
...
6
7
8
9
10
11
12
[13]
Page 13 of 13 (628 items)
© 2023