Sani2C Adventure
11/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
17
18
19
20
Page 1 of 20 (959 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team Pos
Pace
Batch
1036-1
Darryn THACKWELL
Darryn THACKWELL #1036-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
E
1090-1
Gavin JOHNSON
Gavin JOHNSON #1090-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1090-2
Lukas ERASMUS
Lukas ERASMUS #1090-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1098-2
Christof NEETHLING
Christof NEETHLING #1098-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
P
1112-2
Alistair CALDER
Alistair CALDER #1112-2
Male Grand Master
DNF
DNF
Grand Master
Male
Q
1121-2
Armand MARX
Armand MARX #1121-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
B
1193-1
Jason MADER
Jason MADER #1193-1
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Male
S
1200-2
Michael WRIGHT
Michael WRIGHT #1200-2
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Male
N
1233-1
Wikus NEL
Wikus NEL #1233-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
N
1247-2
Lynette BOTHA
Lynette BOTHA #1247-2
Female Veteran
DNF
DNF
Veteran
Female
J
1265-1
Jim POOLEY
Jim POOLEY #1265-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Mixed Team
Team Bara
S
1265-2
Nicki WINDER
Nicki WINDER #1265-2
Female Master
DNF
DNF
Master
Female
Mixed Team
Team Bara
S
1277-1
Lyle BATCHELOR
Lyle BATCHELOR #1277-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
C
1281-1
Colin MARNEWECKE
Colin MARNEWECKE #1281-1
Male Sub-Vet
Started
Started
Sub-Vet
Male
S
1306-1
Jedd COKAYNE
Jedd COKAYNE #1306-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Veteran Men
The Cokayne Lords
T
1306-2
Richard LORD
Richard LORD #1306-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
Veteran Men
The Cokayne Lords
T
1310-2
Sean SCOTT
Sean SCOTT #1310-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
T
1309-2
Renier VILJOEN
Renier VILJOEN #1309-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
S
1404-1
Hein GERBER
Hein GERBER #1404-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Happy Couple
Male
Mixed Team
SG02
F
1404-2
Susan Elizabeth GERBER
Susan Elizabeth GERBER #1404-2
Female Veteran
DNF
DNF
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
SG02
F
1414-1
Armando FIGUEIREDO
Armando FIGUEIREDO #1414-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Sub-Vet Men
SG04-MF POWER TEAM
G
1414-2
Anton VAN DER WESTHUIZEN
Anton VAN DER WESTHUIZEN #1414-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
SG04-MF POWER TEAM
G
1429-2
Yusuf GAFFOOR
Yusuf GAFFOOR #1429-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1430-1
Yusuf MOOLA
Yusuf MOOLA #1430-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1431-2
Zain ISMAIL
Zain ISMAIL #1431-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1454-1
Andre DAVI
Andre DAVI #1454-1
Male Grand Master
DNF
DNF
Grand Master
Male
Master Men
Atlas Copco 7
T
1454-2
Philip DU PLESSIS
Philip DU PLESSIS #1454-2
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Master Men
Atlas Copco 7
T
1473-1
Pieter VAN GENT
Pieter VAN GENT #1473-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
L
1499-1
Marais ERASMUS
Marais ERASMUS #1499-1
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Speedy Siblings
Male
Open Men
Boerbok befok
S
1499-2
Reinhard MAHNE
Reinhard MAHNE #1499-2
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Speedy Siblings
Male
Open Men
Boerbok befok
S
1510-2
Jj ENGELBRECHT
Jj ENGELBRECHT #1510-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
H
1607-1
Jason WILKINSON
Jason WILKINSON #1607-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
D
1627-1
Gerrit GAUCHE
Gerrit GAUCHE #1627-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
G
926
1379-2
Raphael SIMONS
Raphael SIMONS #1379-2
Male Master
11:10:05
11:10:05
Master
Speedy Siblings
Male
Sub-Vet Men
Swift Pedals
11:10:05
99
8.7 km/h
K
925
1379-1
Andre NEL
Andre NEL #1379-1
Male Sub-Vet
11:10:00
11:10:00
Sub-Vet
Speedy Siblings
Male
Sub-Vet Men
Swift Pedals
11:10:05
99
8.7 km/h
K
924
1048-1
Christopher BEREND
Christopher BEREND #1048-1
Male Master
10:41:04
10:41:04
Master
Male
Master Men
Peka Peddlers
10:41:04
56
9.1 km/h
L
923
1048-2
Jean-Pierre PIENAAR
Jean-Pierre PIENAAR #1048-2
Male Master
10:41:03
10:41:03
Master
Male
Master Men
Peka Peddlers
10:41:04
56
9.1 km/h
L
922
1253-2
Rakesh SOOKAY
Rakesh SOOKAY #1253-2
Male Veteran
10:35:30
10:35:30
Veteran
Male
Solo Men
Solo Rakesh Sookay
10:35:30
63
9.2 km/h
T
921
1681-1
Carlien GRIESHABER
Carlien GRIESHABER #1681-1
Female Veteran
10:29:02
10:29:02
Veteran
Female
Solo Women
Solo Carlien GRIESHABER
10:29:02
5
9.3 km/h
T
920
1492-1
Terence STIEVENART
Terence STIEVENART #1492-1
Male Veteran
10:26:18
10:26:18
Veteran
Male
Veteran Men
Ingwe Systems
10:26:18
131
9.3 km/h
S
919
1492-2
Jamie FALCONER
Jamie FALCONER #1492-2
Male Veteran
10:26:14
10:26:14
Veteran
Male
Veteran Men
Ingwe Systems
10:26:18
131
9.3 km/h
S
918
1512-1
Wesley SING
Wesley SING #1512-1
Male E-Bike
10:23:52
10:23:52
E-Bike
Male
E-Bike Team
Singlink Miles
10:23:52
17
9.3 km/h
S
917
1512-2
Sateesh ISSERI
Sateesh ISSERI #1512-2
Male E-Bike
10:23:48
10:23:48
E-Bike
Male
E-Bike Team
Singlink Miles
10:23:52
17
9.3 km/h
S
916
1616-1
Shaun ANDERSON
Shaun ANDERSON #1616-1
Male Sub-Vet
10:12:48
10:12:48
Sub-Vet
Buffalo Solo
Male
Solo Men
Solo Shaun Anderson
10:12:48
62
9.5 km/h
R
915
1216-2
Adele KLOPPERS
Adele KLOPPERS #1216-2
Female Veteran
10:10:16
10:10:16
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
Team ILCA
10:10:16
52
9.5 km/h
S
914
1216-1
Bernard KLOPPERS
Bernard KLOPPERS #1216-1
Male Master
10:10:11
10:10:11
Master
Happy Couple
Male
Mixed Team
Team ILCA
10:10:16
52
9.5 km/h
S
913
1003-2
Chris CRAUSE
Chris CRAUSE #1003-2
Male Grand Master
10:07:58
10:07:58
Grand Master
Happy Couple
Male
Mixed Team
TEAM CRAUSE
10:07:58
51
9.6 km/h
S
912
1003-1
Nadine DIPPENAAR
Nadine DIPPENAAR #1003-1
Female Veteran
10:07:55
10:07:55
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
TEAM CRAUSE
10:07:58
51
9.6 km/h
S
911
1636-1
Nicholas BANYARD
Nicholas BANYARD #1636-1
Male Sub-Vet
10:01:53
10:01:53
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Nicholas Banyard
10:01:53
61
9.7 km/h
R
910
1465-1
Deryck SCHARNECK
Deryck SCHARNECK #1465-1
Male Veteran
09:54:17
09:54:17
Veteran
Male
9.8 km/h
L
[1]
2
3
4
5
6
7
...
17
18
19
20
Page 1 of 20 (959 items)
© 2023