Sani2C Adventure
11/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
1
2
3
...
10
[11]
12
13
...
18
19
20
Page 11 of 20 (959 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team Pos
Pace
Batch
459
1051-2
Guillaume LIEBENBERG
Guillaume LIEBENBERG #1051-2
Male Veteran
07:05:25
07:05:25
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Running on Faith
07:05:25
68
13.7 km/h
O
458
1449-2
Mohammed RAWAT
Mohammed RAWAT #1449-2
Male Veteran
07:05:12
07:05:12
Veteran
Male
Veteran Men
Save Hyper
07:05:12
67
13.7 km/h
I
457
1449-1
Mohamed ASVAT
Mohamed ASVAT #1449-1
Male Master
07:05:10
07:05:10
Master
Male
Veteran Men
Save Hyper
07:05:12
67
13.7 km/h
I
456
1241-1
Raymond GREIG
Raymond GREIG #1241-1
Male Sub-Vet
07:04:10
07:04:10
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Dassie Kings
07:04:10
51
13.7 km/h
M
455
1241-2
Stuart MAC WILLIAM
Stuart MAC WILLIAM #1241-2
Male Sub-Vet
07:04:10
07:04:10
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Dassie Kings
07:04:10
51
13.7 km/h
M
454
1298-1
Juan Pierre ANTUNES
Juan Pierre ANTUNES #1298-1
Male Master
07:04:05
07:04:05
Master
Father & Child
Male
Mixed Team
Gravity
07:04:05
22
13.7 km/h
M
453
1298-2
Sumanette BREDENKAMP
Sumanette BREDENKAMP #1298-2
Female Senior
07:04:03
07:04:03
Senior
Father & Child
Female
Mixed Team
Gravity
07:04:05
22
13.7 km/h
M
452
1144-2
Ina ROUSSEAU
Ina ROUSSEAU #1144-2
Female Master
07:03:42
07:03:42
Master
Female
Veteran Women
All Smiles
07:03:42
4
13.7 km/h
J
451
1144-1
Evie MCLACHLAN
Evie MCLACHLAN #1144-1
Female Master
07:03:40
07:03:40
Master
Female
Veteran Women
All Smiles
07:03:42
4
13.7 km/h
J
450
1450-2
Theunis JACOBS
Theunis JACOBS #1450-2
Male Sub-Vet
07:03:37
07:03:37
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Geberit 6
07:03:37
50
13.7 km/h
D
449
1450-1
Marius KRUGER
Marius KRUGER #1450-1
Male Master
07:03:35
07:03:35
Master
Male
Sub-Vet Men
Geberit 6
07:03:37
50
13.7 km/h
D
448
1658-1
Andre ROODT
Andre ROODT #1658-1
Male Grand Master
07:02:22
07:02:22
Grand Master
Male
Solo Men
Solo Andre Roodt
07:02:22
35
13.8 km/h
J
447
1401-1
Jaco ROODT
Jaco ROODT #1401-1
Male Senior
07:02:22
07:02:22
Senior
Buffalo Team
Male
Open Men
Roald Roodt
07:02:22
16
13.8 km/h
J
446
1401-2
Roald ROODT
Roald ROODT #1401-2
Male Senior
07:02:22
07:02:22
Senior
Male
Open Men
Roald Roodt
07:02:22
16
13.8 km/h
J
445
1341-1
Ryan BROOKE
Ryan BROOKE #1341-1
Male Master
07:02:20
07:02:20
Master
Male
Veteran Men
UNITRANS 12 RyanandErich
07:02:20
66
13.8 km/h
I
444
1341-2
Erich KUHLMANN
Erich KUHLMANN #1341-2
Male Veteran
07:02:19
07:02:19
Veteran
Male
Veteran Men
UNITRANS 12 RyanandErich
07:02:20
66
13.8 km/h
I
443
1240-1
Craig PITCHERS
Craig PITCHERS #1240-1
Male Master
07:02:07
07:02:07
Master
Male
Veteran Men
Hashtag teampitch
07:02:07
65
13.8 km/h
J
442
1240-2
Cameron PITCHERS
Cameron PITCHERS #1240-2
Male Veteran
07:02:06
07:02:06
Veteran
Male
Veteran Men
Hashtag teampitch
07:02:07
65
13.8 km/h
J
441
1276-2
Wesley LITTLETON
Wesley LITTLETON #1276-2
Male Veteran
07:00:53
07:00:53
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
The Fud Mukkers
07:00:53
64
13.8 km/h
I
440
1276-1
Mike SCHUTTE
Mike SCHUTTE #1276-1
Male Master
07:00:52
07:00:52
Master
Buffalo Team
Male
Veteran Men
The Fud Mukkers
07:00:53
64
13.8 km/h
I
439
1166-1
Frederik Johannes EBERSOHN
Frederik Johannes EBERSOHN #1166-1
Male Sub-Vet
07:00:29
07:00:29
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Weekend Warriors
07:00:29
49
13.8 km/h
I
438
1166-2
Johann LE ROUX
Johann LE ROUX #1166-2
Male Veteran
07:00:27
07:00:27
Veteran
Male
Sub-Vet Men
Weekend Warriors
07:00:29
49
13.8 km/h
I
437
1472-2
Andre KOEKEMOER
Andre KOEKEMOER #1472-2
Male Veteran
06:59:44
06:59:44
Veteran
Male
Veteran Men
DSV SA Rugby Legends 9
06:59:44
63
13.9 km/h
L
436
1472-1
Dan OWENS
Dan OWENS #1472-1
Male Master
06:59:41
06:59:41
Master
Male
Veteran Men
DSV SA Rugby Legends 9
06:59:44
63
13.9 km/h
L
435
1231-2
Sheldon BARNETT
Sheldon BARNETT #1231-2
Male Veteran
06:59:05
06:59:05
Veteran
Male
Veteran Men
JediVets
06:59:05
62
13.9 km/h
L
434
1506-2
Marc VAN DER SLUYS
Marc VAN DER SLUYS #1506-2
Male Sub-Vet
06:58:53
06:58:53
Sub-Vet
Male
13.9 km/h
H
433
1231-1
Nico LOTHERINGEN
Nico LOTHERINGEN #1231-1
Male Veteran
06:58:48
06:58:48
Veteran
Male
Veteran Men
JediVets
06:59:05
62
13.9 km/h
L
432
1365-1
Ean STEENKAMP
Ean STEENKAMP #1365-1
Male Master
06:58:41
06:58:41
Master
Buffalo Team
Male
Veteran Men
thewhiskeys
06:58:41
61
13.9 km/h
K
431
1365-2
Jc STEENKAMP
Jc STEENKAMP #1365-2
Male Veteran
06:58:40
06:58:40
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
thewhiskeys
06:58:41
61
13.9 km/h
K
430
1247-1
Werner BOTHA
Werner BOTHA #1247-1
Male Veteran
06:57:56
06:57:56
Veteran
Male
13.9 km/h
J
429
1170-2
Wikus VAN STADEN
Wikus VAN STADEN #1170-2
Male Veteran
06:57:44
06:57:44
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
SWARRIES
06:57:44
60
13.9 km/h
L
428
1170-1
Chris BELL
Chris BELL #1170-1
Male Veteran
06:57:42
06:57:42
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
SWARRIES
06:57:44
60
13.9 km/h
L
427
1514-1
Brian HEUNIS
Brian HEUNIS #1514-1
Male Master
06:57:42
06:57:42
Master
Male
Veteran Men
Omnico Barter04-Spectacle Warehouse
06:57:42
59
13.9 km/h
K
426
1514-2
Craig BANDA
Craig BANDA #1514-2
Male Veteran
06:57:41
06:57:41
Veteran
Male
Veteran Men
Omnico Barter04-Spectacle Warehouse
06:57:42
59
13.9 km/h
K
425
1174-1
Vee HARALAMBOUS
Vee HARALAMBOUS #1174-1
Female Master
06:57:10
06:57:10
Master
Female
Mixed Team
Urban warriors
06:57:10
21
14.0 km/h
J
424
1174-2
Dimitri HARALAMBOUS
Dimitri HARALAMBOUS #1174-2
Male Grand Master
06:57:08
06:57:08
Grand Master
Male
Mixed Team
Urban warriors
06:57:10
21
14.0 km/h
J
423
1319-1
Chris GOUWS
Chris GOUWS #1319-1
Male Master
06:55:59
06:55:59
Master
Father & Child
Male
Open Men
Gouwsbusters
06:55:59
15
14.0 km/h
L
422
1319-2
Louis GOUWS
Louis GOUWS #1319-2
Male Senior
06:55:58
06:55:58
Senior
Father & Child
Male
Open Men
Gouwsbusters
06:55:59
15
14.0 km/h
L
421
1451-2
Lionel BESTER
Lionel BESTER #1451-2
Male Veteran
06:55:57
06:55:57
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Atlas Copco 1 Under Pressure
06:55:57
58
14.0 km/h
H
420
1451-1
Pieter VAN WYK
Pieter VAN WYK #1451-1
Male Veteran
06:55:56
06:55:56
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
Atlas Copco 1 Under Pressure
06:55:57
58
14.0 km/h
H
419
1153-2
Nicola WEBB
Nicola WEBB #1153-2
Female Master
06:55:44
06:55:44
Master
Female
Veteran Women
Iloveboobies
06:55:44
3
14.0 km/h
I
418
1153-1
Jana VON BACKSTROM
Jana VON BACKSTROM #1153-1
Female Veteran
06:55:42
06:55:42
Veteran
Female
Veteran Women
Iloveboobies
06:55:44
3
14.0 km/h
I
417
1370-2
Bruce MACKENZIE
Bruce MACKENZIE #1370-2
Male Grand Master
06:55:26
06:55:26
Grand Master
Male
Open Men
UNITRANS-11RandS
06:55:26
14
14.0 km/h
I
416
1370-1
Devon MACKENZIE
Devon MACKENZIE #1370-1
Male Senior
06:55:23
06:55:23
Senior
Buffalo Team
Male
Open Men
UNITRANS-11RandS
06:55:26
14
14.0 km/h
I
415
1244-2
James RUTHERFOORD
James RUTHERFOORD #1244-2
Male Master
06:55:16
06:55:16
Master
Male
14.0 km/h
M
414
1183-2
Barbara DALLAS-DAW
Barbara DALLAS-DAW #1183-2
Female Master
06:54:49
06:54:49
Master
Female
Veteran Women
Chatter Boxes
06:54:49
2
14.0 km/h
J
413
1183-1
Penelope HIRST
Penelope HIRST #1183-1
Female Master
06:54:48
06:54:48
Master
Female
Veteran Women
Chatter Boxes
06:54:49
2
14.0 km/h
J
412
1040-2
Peter COMRIE
Peter COMRIE #1040-2
Male Master
06:50:08
06:50:08
Master
Male
Master Men
Trail Munchers
06:50:08
25
14.2 km/h
L
411
1040-1
Darryl MULLER
Darryl MULLER #1040-1
Male Master
06:50:08
06:50:08
Master
Male
Master Men
Trail Munchers
06:50:08
25
14.2 km/h
L
410
1655-1
Bevlen SUDHU
Bevlen SUDHU #1655-1
Male Veteran
06:50:06
06:50:06
Veteran
Male
Solo Men
Solo Bevlen Sudhu
06:50:06
34
14.2 km/h
I
1
2
3
...
10
[11]
12
13
...
18
19
20
Page 11 of 20 (959 items)
© 2023