Sani2C Adventure
11/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
[1]
2
3
4
5
6
7
...
17
18
19
20
Page 1 of 20 (959 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team Pos
Pace
Batch
1036-1
Darryn THACKWELL
Darryn THACKWELL #1036-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
E
1090-1
Gavin JOHNSON
Gavin JOHNSON #1090-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1090-2
Lukas ERASMUS
Lukas ERASMUS #1090-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1098-2
Christof NEETHLING
Christof NEETHLING #1098-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
P
1112-2
Alistair CALDER
Alistair CALDER #1112-2
Male Grand Master
DNF
DNF
Grand Master
Male
Q
1121-2
Armand MARX
Armand MARX #1121-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
B
1193-1
Jason MADER
Jason MADER #1193-1
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Male
S
1200-2
Michael WRIGHT
Michael WRIGHT #1200-2
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Male
N
1233-1
Wikus NEL
Wikus NEL #1233-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
N
1247-2
Lynette BOTHA
Lynette BOTHA #1247-2
Female Veteran
DNF
DNF
Veteran
Female
J
1265-1
Jim POOLEY
Jim POOLEY #1265-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Mixed Team
Team Bara
S
1265-2
Nicki WINDER
Nicki WINDER #1265-2
Female Master
DNF
DNF
Master
Female
Mixed Team
Team Bara
S
1277-1
Lyle BATCHELOR
Lyle BATCHELOR #1277-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
C
1281-1
Colin MARNEWECKE
Colin MARNEWECKE #1281-1
Male Sub-Vet
Started
Started
Sub-Vet
Male
S
1306-1
Jedd COKAYNE
Jedd COKAYNE #1306-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Veteran Men
The Cokayne Lords
T
1306-2
Richard LORD
Richard LORD #1306-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
Veteran Men
The Cokayne Lords
T
1310-2
Sean SCOTT
Sean SCOTT #1310-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
T
1309-2
Renier VILJOEN
Renier VILJOEN #1309-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
S
1404-1
Hein GERBER
Hein GERBER #1404-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Happy Couple
Male
Mixed Team
SG02
F
1404-2
Susan Elizabeth GERBER
Susan Elizabeth GERBER #1404-2
Female Veteran
DNF
DNF
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
SG02
F
1414-1
Armando FIGUEIREDO
Armando FIGUEIREDO #1414-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Sub-Vet Men
SG04-MF POWER TEAM
G
1414-2
Anton VAN DER WESTHUIZEN
Anton VAN DER WESTHUIZEN #1414-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
SG04-MF POWER TEAM
G
1429-2
Yusuf GAFFOOR
Yusuf GAFFOOR #1429-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1430-1
Yusuf MOOLA
Yusuf MOOLA #1430-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1431-2
Zain ISMAIL
Zain ISMAIL #1431-2
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
T
1454-1
Andre DAVI
Andre DAVI #1454-1
Male Grand Master
DNF
DNF
Grand Master
Male
Master Men
Atlas Copco 7
T
1454-2
Philip DU PLESSIS
Philip DU PLESSIS #1454-2
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
Master Men
Atlas Copco 7
T
1473-1
Pieter VAN GENT
Pieter VAN GENT #1473-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
L
1499-1
Marais ERASMUS
Marais ERASMUS #1499-1
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Speedy Siblings
Male
Open Men
Boerbok befok
S
1499-2
Reinhard MAHNE
Reinhard MAHNE #1499-2
Male Senior
DNF
DNF
Senior
Speedy Siblings
Male
Open Men
Boerbok befok
S
1510-2
Jj ENGELBRECHT
Jj ENGELBRECHT #1510-2
Male Sub-Vet
DNF
DNF
Sub-Vet
Male
H
1607-1
Jason WILKINSON
Jason WILKINSON #1607-1
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
D
1627-1
Gerrit GAUCHE
Gerrit GAUCHE #1627-1
Male Master
DNF
DNF
Master
Male
G
926
1379-2
Raphael SIMONS
Raphael SIMONS #1379-2
Male Master
11:10:05
11:10:05
Master
Speedy Siblings
Male
Sub-Vet Men
Swift Pedals
11:10:05
99
8.7 km/h
K
925
1379-1
Andre NEL
Andre NEL #1379-1
Male Sub-Vet
11:10:00
11:10:00
Sub-Vet
Speedy Siblings
Male
Sub-Vet Men
Swift Pedals
11:10:05
99
8.7 km/h
K
924
1048-1
Christopher BEREND
Christopher BEREND #1048-1
Male Master
10:41:04
10:41:04
Master
Male
Master Men
Peka Peddlers
10:41:04
56
9.1 km/h
L
923
1048-2
Jean-Pierre PIENAAR
Jean-Pierre PIENAAR #1048-2
Male Master
10:41:03
10:41:03
Master
Male
Master Men
Peka Peddlers
10:41:04
56
9.1 km/h
L
922
1253-2
Rakesh SOOKAY
Rakesh SOOKAY #1253-2
Male Veteran
10:35:30
10:35:30
Veteran
Male
Solo Men
Solo Rakesh Sookay
10:35:30
63
9.2 km/h
T
921
1681-1
Carlien GRIESHABER
Carlien GRIESHABER #1681-1
Female Veteran
10:29:02
10:29:02
Veteran
Female
Solo Women
Solo Carlien GRIESHABER
10:29:02
5
9.3 km/h
T
920
1492-1
Terence STIEVENART
Terence STIEVENART #1492-1
Male Veteran
10:26:18
10:26:18
Veteran
Male
Veteran Men
Ingwe Systems
10:26:18
131
9.3 km/h
S
919
1492-2
Jamie FALCONER
Jamie FALCONER #1492-2
Male Veteran
10:26:14
10:26:14
Veteran
Male
Veteran Men
Ingwe Systems
10:26:18
131
9.3 km/h
S
918
1512-1
Wesley SING
Wesley SING #1512-1
Male E-Bike
10:23:52
10:23:52
E-Bike
Male
E-Bike Team
Singlink Miles
10:23:52
17
9.3 km/h
S
917
1512-2
Sateesh ISSERI
Sateesh ISSERI #1512-2
Male E-Bike
10:23:48
10:23:48
E-Bike
Male
E-Bike Team
Singlink Miles
10:23:52
17
9.3 km/h
S
916
1616-1
Shaun ANDERSON
Shaun ANDERSON #1616-1
Male Sub-Vet
10:12:48
10:12:48
Sub-Vet
Buffalo Solo
Male
Solo Men
Solo Shaun Anderson
10:12:48
62
9.5 km/h
R
915
1216-2
Adele KLOPPERS
Adele KLOPPERS #1216-2
Female Veteran
10:10:16
10:10:16
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
Team ILCA
10:10:16
52
9.5 km/h
S
914
1216-1
Bernard KLOPPERS
Bernard KLOPPERS #1216-1
Male Master
10:10:11
10:10:11
Master
Happy Couple
Male
Mixed Team
Team ILCA
10:10:16
52
9.5 km/h
S
913
1003-2
Chris CRAUSE
Chris CRAUSE #1003-2
Male Grand Master
10:07:58
10:07:58
Grand Master
Happy Couple
Male
Mixed Team
TEAM CRAUSE
10:07:58
51
9.6 km/h
S
912
1003-1
Nadine DIPPENAAR
Nadine DIPPENAAR #1003-1
Female Veteran
10:07:55
10:07:55
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
TEAM CRAUSE
10:07:58
51
9.6 km/h
S
911
1636-1
Nicholas BANYARD
Nicholas BANYARD #1636-1
Male Sub-Vet
10:01:53
10:01:53
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Nicholas Banyard
10:01:53
61
9.7 km/h
R
910
1465-1
Deryck SCHARNECK
Deryck SCHARNECK #1465-1
Male Veteran
09:54:17
09:54:17
Veteran
Male
9.8 km/h
L
[1]
2
3
4
5
6
7
...
17
18
19
20
Page 1 of 20 (959 items)
© 2023