TSSL #2 Kogelberg Biosphere Kleinmond
25/09/2021
Results
Links
Race Website
Race Series
 
Contact
23.5km
14km
7.3km
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
[1]
2
3
4
5
Page 1 of 5 (211 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Cat Pos
(Gen Pos)
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Wave
Start Time
Finish
Letitia STRAUSS
Letitia STRAUSS
Female Veteran
Not started
Not started
Veteran
Female
Long A
08:15:00
Candice ELS
Candice ELS
Female Veteran
Not started
Not started
Veteran
Female
Long D
08:21:00
Chantal PIETERS
Chantal PIETERS
Female Master
Not started
Not started
Master
Female
Long C
08:19:00
Otto VAN DER WALT
Otto VAN DER WALT
Male Veteran
Not started
Not started
Veteran
Male
Long C
08:19:00
Paddy O'BRIEN
Paddy O'BRIEN
Male Grand Master
Not started
Not started
Grand Master
Male
Long D
08:21:00
Rosemary SUTCLIFFE
Rosemary SUTCLIFFE
Female Master
Not started
Not started
Master
Female
Long D
08:21:00
Sanette HOLTHUIS
Sanette HOLTHUIS
Female Veteran
Not started
Not started
Veteran
Female
Long C
08:19:00
Jonny GARDNER
Jonny GARDNER
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Long B
08:17:00
Victoria GARDNER
Victoria GARDNER
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
Long B
08:17:00
Zelda DE PAIVA
Zelda DE PAIVA
Female Veteran
Not started
Not started
Veteran
Female
Long C
08:19:00
Terry BEHAN
Terry BEHAN
Male Veteran
Not started
Not started
Veteran
Male
Long B
08:17:00
Johannes HULSBOSCH
Johannes HULSBOSCH
Male Veteran
Not started
Not started
Veteran
Male
Long C
08:19:00
124
Mark BARRETT
Mark BARRETT #124
Male Veteran
DNF
DNF
Veteran
Male
Long D
08:21:00
Juan MULLER
Juan MULLER
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Long C
08:19:00
Warren KENT
Warren KENT
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Long D
08:21:00
Lisa DUPLESSIS
Lisa DUPLESSIS
Female Master
Not started
Not started
Master
Female
Long B
08:17:00
Jason COLLETT
Jason COLLETT
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Long B
08:17:00
Marco STORM
Marco STORM
Male Junior
Not started
Not started
Junior
Male
Long B
08:17:00
Matthew WEYER
Matthew WEYER
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Long A
08:15:00
Simone THERON
Simone THERON
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
Long C
08:19:00
Andre THERON
Andre THERON
Male Open
Not started
Not started
Open
Male
Long C
08:19:00
Sonja NEETHLING
Sonja NEETHLING
Female Open
Not started
Not started
Open
Female
Long C
08:19:00
1120
Liz BRASH
Liz BRASH #1120
Female Grand Master
Started
Started
Grand Master
Female
XLong
07:30:00
Charles NEETHLING
Charles NEETHLING
Male Veteran
Not started
Not started
Veteran
Male
Long C
08:19:00
Mark BARRETT
Mark BARRETT
Male Veteran
Not started
Not started
Veteran
Male
Long D
08:21:00
186
8
Rene BROWN ROSSOUW
Rene BROWN ROSSOUW #8
Female Master
04:00:07
04:00:07
10
(84)
Master
10
Female
84
Long C
08:19:00
04:00:07
185
18
Julian SONN
Julian SONN #18
Male Grand Master
03:47:37
03:47:37
7
(102)
Grand Master
7
Male
102
Long D
08:21:00
03:47:37
184
222
Michelle NGUBO
Michelle NGUBO #222
Female Veteran
03:27:48
03:27:48
24
(83)
Veteran
24
Female
83
Long D
08:21:00
03:27:48
183
221
Robert BURAWUNDI
Robert BURAWUNDI #221
Male Veteran
03:25:46
03:25:46
30
(101)
Veteran
30
Male
101
Long D
08:21:00
03:25:46
182
223
Denise DE WEE
Denise DE WEE #223
Female Open
03:20:25
03:20:25
47
(82)
Open
47
Female
82
Long D
08:21:00
03:20:25
181
7
Garron VAN RENSBURG
Garron VAN RENSBURG #7
Male Veteran
03:12:24
03:12:24
29
(100)
Veteran
29
Male
100
Long D
08:21:00
03:12:24
180
6
Ilze VAN RENSBURG
Ilze VAN RENSBURG #6
Female Veteran
03:12:23
03:12:23
23
(81)
Veteran
23
Female
81
Long D
08:21:00
03:12:23
179
194
Kareemah CARELSE
Kareemah CARELSE #194
Female Veteran
03:03:43
03:03:43
22
(80)
Veteran
22
Female
80
Long D
08:21:00
03:03:43
178
4
Mumtaz DAWOOD
Mumtaz DAWOOD #4
Female Open
03:03:40
03:03:40
46
(79)
Open
46
Female
79
Long D
08:21:00
03:03:40
177
80
Leon KEYSER
Leon KEYSER #80
Male Veteran
03:03:37
03:03:37
28
(99)
Veteran
28
Male
99
Long B
08:17:00
03:03:37
176
152
Farzanah MUGJENKAR
Farzanah MUGJENKAR #152
Female Open
03:03:14
03:03:14
45
(78)
Open
45
Female
78
Long D
08:21:00
03:03:14
175
160
Charlene VENTER
Charlene VENTER #160
Female Master
03:01:43
03:01:43
9
(77)
Master
9
Female
77
Long C
08:19:00
03:01:43
174
79
Tania KEYSER
Tania KEYSER #79
Female Veteran
03:01:35
03:01:35
21
(76)
Veteran
21
Female
76
Long C
08:19:00
03:01:35
173
82
Zerika MALTMAN
Zerika MALTMAN #82
Female Veteran
03:01:33
03:01:33
20
(75)
Veteran
20
Female
75
Long C
08:19:00
03:01:33
172
83
Cecilia ALEXANDER
Cecilia ALEXANDER #83
Female Master
03:01:30
03:01:30
8
(74)
Master
8
Female
74
Long C
08:19:00
03:01:30
171
167
Izabel LUBBE
Izabel LUBBE #167
Female Master
03:01:16
03:01:16
7
(73)
Master
7
Female
73
Long D
08:21:00
03:01:16
170
136
Pauline JOIRIS
Pauline JOIRIS #136
Female Open
02:56:44
02:56:44
44
(72)
Open
44
Female
72
Long C
08:19:00
02:56:44
169
26
Paul BRINK
Paul BRINK #26
Male Grand Master
02:56:07
02:56:07
6
(98)
Grand Master
6
Male
98
Long D
08:21:00
02:56:07
168
16
Faiza RAILOUN
Faiza RAILOUN #16
Female Master
02:54:34
02:54:34
6
(71)
Master
6
Female
71
Long C
08:19:00
02:54:34
167
84
Riyaad MOOS
Riyaad MOOS #84
Male Veteran
02:53:20
02:53:20
27
(97)
Veteran
27
Male
97
Long C
08:19:00
02:53:20
166
161
Camillah ADAMS
Camillah ADAMS #161
Female Veteran
02:53:08
02:53:08
19
(70)
Veteran
19
Female
70
Long C
08:19:00
02:53:08
165
157
Jackie WELLS
Jackie WELLS #157
Female Veteran
02:52:58
02:52:58
18
(69)
Veteran
18
Female
69
Long C
08:19:00
02:52:58
164
76
Adri TRUTER
Adri TRUTER #76
Female Veteran
02:52:57
02:52:57
17
(68)
Veteran
17
Female
68
Long C
08:19:00
02:52:57
163
126
Lucy BARLOW
Lucy BARLOW #126
Female Veteran
02:52:11
02:52:11
16
(67)
Veteran
16
Female
67
Long C
08:19:00
02:52:11
162
96
Tani PRETORIUS
Tani PRETORIUS #96
Female Veteran
02:51:18
02:51:18
15
(66)
Veteran
15
Female
66
Long D
08:21:00
02:51:18
[1]
2
3
4
5
Page 1 of 5 (211 items)
© 2023