Sani2C Adventure
11/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
1
2
3
...
5
[6]
7
8
...
18
19
20
Page 6 of 20 (996 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team Pos
Pace
Batch
251
1036-1
Darryn THACKWELL
Darryn THACKWELL #1036-1
Male Veteran
04:53:48
04:53:48
Veteran
Male
16.7 km/h
D
252
1513-2
Marius STEENKAMP
Marius STEENKAMP #1513-2
Male Veteran
04:53:55
04:53:55
Veteran
Male
Sub-Vet Men
SG06
04:53:55
28
16.7 km/h
B
253
1513-1
Grant TOOZE
Grant TOOZE #1513-1
Male Sub-Vet
04:53:55
04:53:55
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
SG06
04:53:55
28
16.7 km/h
B
254
1079-2
Mark FRIEBUS
Mark FRIEBUS #1079-2
Male Veteran
04:53:59
04:53:59
Veteran
Male
Veteran Men
BP2022
04:54:02
35
16.7 km/h
G
255
1079-1
Martin STUMBLES
Martin STUMBLES #1079-1
Male Master
04:54:02
04:54:02
Master
Male
Veteran Men
BP2022
04:54:02
35
16.7 km/h
G
256
1027-2
Anja HEENOP
Anja HEENOP #1027-2
Female Sub-Vet
04:54:20
04:54:20
Sub-Vet
Female
Mixed Team
Shake N Bake
04:54:21
16
16.7 km/h
A
257
1027-1
Pierre-Raymond DE BRUIN
Pierre-Raymond DE BRUIN #1027-1
Male Sub-Vet
04:54:21
04:54:21
Sub-Vet
Male
Mixed Team
Shake N Bake
04:54:21
16
16.7 km/h
A
258
1305-1
Kevin LAAKS
Kevin LAAKS #1305-1
Male Veteran
04:54:41
04:54:41
Veteran
Male
Sub-Vet Men
HUB-Hashtag 1
04:54:42
29
16.7 km/h
D
259
1305-2
Matthew PETERSON
Matthew PETERSON #1305-2
Male Sub-Vet
04:54:42
04:54:42
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
HUB-Hashtag 1
04:54:42
29
16.7 km/h
D
260
1409-2
Chris JACOB
Chris JACOB #1409-2
Male Veteran
04:54:55
04:54:55
Veteran
Male
Veteran Men
Worst Pace Scenario
04:54:57
36
16.7 km/h
C
261
1409-1
Michael PORTER
Michael PORTER #1409-1
Male Veteran
04:54:57
04:54:57
Veteran
Male
Veteran Men
Worst Pace Scenario
04:54:57
36
16.7 km/h
C
262
1376-1
Schalk PRETORIUS
Schalk PRETORIUS #1376-1
Male Veteran
04:55:12
04:55:12
Veteran
Male
Veteran Men
Midhill Billies
04:55:13
37
16.7 km/h
D
263
1376-2
Duane KOHL
Duane KOHL #1376-2
Male Veteran
04:55:13
04:55:13
Veteran
Male
Veteran Men
Midhill Billies
04:55:13
37
16.7 km/h
D
264
1012-2
Venessa KLEYN
Venessa KLEYN #1012-2
Female Sub-Vet
04:55:21
04:55:21
Sub-Vet
Female
Open Women
LCC Ladies
04:55:24
3
16.7 km/h
B
265
1012-1
Anja DE ROODE
Anja DE ROODE #1012-1
Female Sub-Vet
04:55:24
04:55:24
Sub-Vet
Female
Open Women
LCC Ladies
04:55:24
3
16.7 km/h
B
266
1059-1
Mark FLETCHER
Mark FLETCHER #1059-1
Male Master
04:55:32
04:55:32
Master
Male
Sub-Vet Men
Oh Snap
04:55:32
30
16.6 km/h
F
267
1059-2
Kieron EDDIE
Kieron EDDIE #1059-2
Male Sub-Vet
04:55:32
04:55:32
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Oh Snap
04:55:32
30
16.6 km/h
F
268
1108-2
Renato PUCILLO
Renato PUCILLO #1108-2
Male Master
04:56:14
04:56:14
Master
Buffalo Team
Male
Master Men
Barnes Reinforcing
04:56:17
14
16.6 km/h
C
269
1108-1
Michael BOLLEURS
Michael BOLLEURS #1108-1
Male Master
04:56:17
04:56:17
Master
Buffalo Team
Male
Master Men
Barnes Reinforcing
04:56:17
14
16.6 km/h
C
270
1318-1
Dale BATES
Dale BATES #1318-1
Male Veteran
04:56:19
04:56:19
Veteran
Speedy Siblings
Male
Veteran Men
Bates Clan
04:56:21
38
16.6 km/h
A
271
1318-2
Paul BATES
Paul BATES #1318-2
Male Veteran
04:56:21
04:56:21
Veteran
Speedy Siblings
Male
Veteran Men
Bates Clan
04:56:21
38
16.6 km/h
A
272
1350-2
Eben LUBBE
Eben LUBBE #1350-2
Male Veteran
04:56:30
04:56:30
Veteran
Male
Veteran Men
UNITRANS26-BIROTA
04:56:31
39
16.6 km/h
C
273
1350-1
Niel VENTER
Niel VENTER #1350-1
Male Veteran
04:56:31
04:56:31
Veteran
Buffalo Team
Male
Veteran Men
UNITRANS26-BIROTA
04:56:31
39
16.6 km/h
C
274
1418-2
Andrew KIRBY
Andrew KIRBY #1418-2
Male Master
04:57:08
04:57:08
Master
Male
E-Bike Team
SG05
04:57:10
6
16.6 km/h
C
275
1418-1
Cindi KIRBY
Cindi KIRBY #1418-1
Female E-Bike
04:57:10
04:57:10
E-Bike
Female
E-Bike Team
SG05
04:57:10
6
16.6 km/h
C
276
1383-1
Kyle HONEYBORNE
Kyle HONEYBORNE #1383-1
Male Sub-Vet
04:57:37
04:57:37
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Risingsunsets
04:57:39
31
16.5 km/h
F
277
1383-2
Wessel JOUBERT
Wessel JOUBERT #1383-2
Male Sub-Vet
04:57:39
04:57:39
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Risingsunsets
04:57:39
31
16.5 km/h
F
278
1618-1
Raoul FARAH
Raoul FARAH #1618-1
Male Veteran
04:57:40
04:57:40
Veteran
Buffalo Solo
Male
Solo Men
Solo Raoul Farah
04:57:40
21
16.5 km/h
G
279
1181-1
Will HEYSTEK
Will HEYSTEK #1181-1
Male Veteran
04:57:52
04:57:52
Veteran
Male
Veteran Men
Joyriders
04:57:52
40
16.5 km/h
J
280
1181-2
Heinrich MEYER
Heinrich MEYER #1181-2
Male Veteran
04:57:52
04:57:52
Veteran
Male
Veteran Men
Joyriders
04:57:52
40
16.5 km/h
J
281
1445-2
Matthew BUIRSKI
Matthew BUIRSKI #1445-2
Male Sub-Vet
04:57:55
04:57:55
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Geberit 3
04:58:02
32
16.5 km/h
B
282
1445-1
Shaun GREEN
Shaun GREEN #1445-1
Male Master
04:58:02
04:58:02
Master
Male
Sub-Vet Men
Geberit 3
04:58:02
32
16.5 km/h
B
283
1391-2
Cliff WILLS
Cliff WILLS #1391-2
Male Grand Master
04:58:47
04:58:47
Grand Master
Male
Master Men
UNITRANS06-Gooi Mielies
04:58:47
15
16.5 km/h
D
284
1391-1
Nick RIZZATO
Nick RIZZATO #1391-1
Male Veteran
04:58:47
04:58:47
Veteran
Male
Master Men
UNITRANS06-Gooi Mielies
04:58:47
15
16.5 km/h
D
285
1296-1
Will THERON
Will THERON #1296-1
Male Veteran
04:59:03
04:59:03
Veteran
Male
Sub-Vet Men
KAP Restonic16-HarryandWill2022
04:59:06
33
16.5 km/h
F
286
1296-2
Harry MEYER
Harry MEYER #1296-2
Male Sub-Vet
04:59:06
04:59:06
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
KAP Restonic16-HarryandWill2022
04:59:06
33
16.4 km/h
F
287
1006-2
Bruce LOW
Bruce LOW #1006-2
Male Master
04:59:21
04:59:21
Master
Male
Veteran Men
Team Pope TV
04:59:21
41
16.4 km/h
D
288
1006-1
Bevan SNYMAN
Bevan SNYMAN #1006-1
Male Veteran
04:59:21
04:59:21
Veteran
Male
Veteran Men
Team Pope TV
04:59:21
41
16.4 km/h
D
289
1175-1
Jacobus VAN DER MERWE
Jacobus VAN DER MERWE #1175-1
Male Sub-Vet
04:59:32
04:59:32
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Supervye
04:59:32
34
16.4 km/h
I
290
1175-2
Hannes PIENAAR
Hannes PIENAAR #1175-2
Male Veteran
04:59:32
04:59:32
Veteran
Male
Sub-Vet Men
Supervye
04:59:32
34
16.4 km/h
I
291
1057-1
Chris VAN DER ENDE
Chris VAN DER ENDE #1057-1
Male Veteran
04:59:38
04:59:38
Veteran
Buffalo Team
Male
Mixed Team
Tyrants
04:59:39
17
16.4 km/h
B
292
1057-2
Cinette VAN DER ENDE
Cinette VAN DER ENDE #1057-2
Female Veteran
04:59:39
04:59:39
Veteran
Buffalo Team
Female
Mixed Team
Tyrants
04:59:39
17
16.4 km/h
B
293
1149-2
Byron NEETHLING
Byron NEETHLING #1149-2
Male Sub-Vet
04:59:49
04:59:49
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Grassroutes
04:59:49
35
16.4 km/h
E
294
1149-1
Paul LANGTON
Paul LANGTON #1149-1
Male Master
04:59:49
04:59:49
Master
Male
Sub-Vet Men
Grassroutes
04:59:49
35
16.4 km/h
E
295
1404-2
Susan Elizabeth GERBER
Susan Elizabeth GERBER #1404-2
Female Veteran
05:00:30
05:00:30
Veteran
Happy Couple
Female
Mixed Team
SG02
05:00:30
18
16.4 km/h
C
296
1404-1
Hein GERBER
Hein GERBER #1404-1
Male Veteran
05:00:30
05:00:30
Veteran
Happy Couple
Male
Mixed Team
SG02
05:00:30
18
16.4 km/h
C
297
1643-1
Tonie BOUWER
Tonie BOUWER #1643-1
Male Sub-Vet
05:01:43
05:01:43
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Tonie Bouwer
05:01:43
22
16.3 km/h
H
298
1107-2
Ernest HEATHER
Ernest HEATHER #1107-2
Male Veteran
05:01:43
05:01:43
Veteran
Male
Veteran Men
Team FHS
05:01:45
42
16.3 km/h
G
299
1647-1
Fred KOHRS
Fred KOHRS #1647-1
Male Veteran
05:01:44
05:01:44
Veteran
Buffalo Solo
Male
Solo Men
Solo Fred Kohrs
05:01:44
23
16.3 km/h
H
300
1516-2
George SABATTA
George SABATTA #1516-2
Male E-Bike
05:01:44
05:01:44
E-Bike
Male
E-Bike Team
Major Machines
05:01:44
7
16.3 km/h
D
1
2
3
...
5
[6]
7
8
...
18
19
20
Page 6 of 20 (996 items)
© 2023