Sani2C RACE
12/05/2022
Results
Teams
Details
Links
Race Website
Course Map
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Secondary Category
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Secondary Category
Advanced
1
2
[3]
4
5
6
7
...
18
19
20
21
Page 3 of 21 (1007 items)
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Individual Time
Individual Time
Individual Category
Special Cat
Gender
Team Type
Team Name
Team Time
Team position
Pace
Batch
884
2650-1
Marco BEZUIDENHOUT
Marco BEZUIDENHOUT #2650-1
Male Veteran
06:14:49
06:14:49
Veteran
Male
Solo Men
Solo Marco Bezuidenhout
06:14:49
91
13.1 km/h
K
178
2653-1
Dries KRUGER
Dries KRUGER #2653-1
Male Veteran
04:19:10
04:19:10
Veteran
Male
Solo Men
Solo Dries Kruger
04:19:10
30
19.0 km/h
E
193
2654-1
Joshua MARSDEN
Joshua MARSDEN #2654-1
Male Sub-Vet
04:21:08
04:21:08
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Joshua Marsden
04:21:08
31
18.8 km/h
F
698
2655-1
Nathi NGCOBO
Nathi NGCOBO #2655-1
Male Sub-Vet
05:33:38
05:33:38
Sub-Vet
Male
Solo Men
Solo Nathi Ngocobo
05:33:38
78
14.7 km/h
K
122
2644-1
Renier NEL
Renier NEL #2644-1
Male Veteran
04:04:00
04:04:00
Veteran
Male
Solo Men
Solo Renier Nel
04:04:00
22
20.2 km/h
E
236
2636-1
Brett PECKHAM
Brett PECKHAM #2636-1
Male Open
04:30:52
04:30:52
Open
Male
Solo Men
Solo Brett Peckham
04:30:52
36
18.2 km/h
E
891
2407-1
Emile KNOETZE
Emile KNOETZE #2407-1
Male Sub-Vet
06:15:51
06:15:51
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Purple Turtles
06:15:51
96
13.1 km/h
K
889
2407-2
Jacques MCCLINTOCK
Jacques MCCLINTOCK #2407-2
Male Sub-Vet
06:15:40
06:15:40
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Purple Turtles
06:15:51
96
13.1 km/h
K
781
2409-2
Victor Verdun VAN DER WATT
Victor Verdun VAN DER WATT #2409-2
Male Open
05:52:00
05:52:00
Open
Male
Elite Men
Team Watt
05:52:00
42
14.0 km/h
K
134
2624-1
Warren LAMB
Warren LAMB #2624-1
Male Master
04:06:44
04:06:44
Master
Male
Solo Men
Solo WARREN LAMB
04:06:44
24
19.9 km/h
B
422
2424-1
Sydney ONTONG
Sydney ONTONG #2424-1
Male Master
04:55:39
04:55:39
Master
Male
Solo Men
Solo Sydney Ontong
04:55:39
57
16.6 km/h
K
840
2427-1
Ashley LAATZ
Ashley LAATZ #2427-1
Male Sub-Vet
06:03:08
06:03:08
Sub-Vet
Male
Solo Men
solo ashley
06:03:08
88
13.5 km/h
H
361
2427-2
Jose JARDIM
Jose JARDIM #2427-2
Male Veteran
04:48:34
04:48:34
Veteran
Male
Solo Men
solo jose jarmid
04:48:34
51
17.0 km/h
G
940
2441-1
Shane SMITH
Shane SMITH #2441-1
Male E-Bike
06:35:15
06:35:15
E-Bike
Male
E-Bike Team
Firequip
06:35:15
19
12.4 km/h
K
939
2441-2
Mervyn WHITEMAN
Mervyn WHITEMAN #2441-2
Male Grand Master
06:35:13
06:35:13
Grand Master
Male
E-Bike Team
Firequip
06:35:15
19
12.4 km/h
K
644
2448-1
Gordon MCKENZIE
Gordon MCKENZIE #2448-1
Male Master
05:26:56
05:26:56
Master
Male
Sub-Vet Men
Chep-Racing Snakes
05:26:57
71
15.0 km/h
C
645
2448-2
Michael STREATFIELD
Michael STREATFIELD #2448-2
Male Sub-Vet
05:26:57
05:26:57
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Chep-Racing Snakes
05:26:57
71
15.0 km/h
C
275
2449-1
Cedric HOSKINS
Cedric HOSKINS #2449-1
Male E-Bike
04:37:43
04:37:43
E-Bike
Male
E-Bike Solo
Solo Cedric Hoskins
04:37:43
1
17.7 km/h
K
589
2452-1
Vernon GILBERT
Vernon GILBERT #2452-1
Male E-Bike
05:18:46
05:18:46
E-Bike
Male
E-Bike Team
Firebeaters
05:18:47
7
15.4 km/h
K
590
2452-2
Anthony BUKUS
Anthony BUKUS #2452-2
Male E-Bike
05:18:47
05:18:47
E-Bike
Male
E-Bike Team
Firebeaters
05:18:47
7
15.4 km/h
K
825
2471-1
Marc SCHWARZ
Marc SCHWARZ #2471-1
Male Grand Master
06:00:21
06:00:21
Grand Master
Male
Master Men
Ouw Poekele
06:00:21
31
13.7 km/h
F
805
2471-2
Marc SCHMIDT
Marc SCHMIDT #2471-2
Male Master
05:57:26
05:57:26
Master
Male
Master Men
Ouw Poekele
06:00:21
31
13.8 km/h
F
671
2602-1
Sachin MAHARAJ
Sachin MAHARAJ #2602-1
Male Veteran
05:29:21
05:29:21
Veteran
Male
Solo Men
Solo Sachin Maharaj
05:29:21
76
14.9 km/h
E
104
2608-1
Joshua PAGE
Joshua PAGE #2608-1
Male U23
03:59:52
03:59:52
U23
Male
Solo Men
Solo Joshua Page
03:59:52
18
20.5 km/h
B
356
2616-1
Max HUGGINS
Max HUGGINS #2616-1
Male Veteran
04:47:54
04:47:54
Veteran
Male
Solo Men
Solo Max Huggins
04:47:54
50
17.1 km/h
F
627
2617-1
Charl SWART
Charl SWART #2617-1
Male Master
05:24:36
05:24:36
Master
Male
Master Men
Swart Broers
05:24:36
20
15.2 km/h
G
297
2352-1
Ryan HYDE
Ryan HYDE #2352-1
Male Sub-Vet
04:40:47
04:40:47
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Dukes
04:40:47
32
17.5 km/h
K
296
2352-2
Zylon MCGAFFIN
Zylon MCGAFFIN #2352-2
Male Sub-Vet
04:40:46
04:40:46
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Dukes
04:40:47
32
17.5 km/h
K
387
2357-1
Johannes DE KOCK
Johannes DE KOCK #2357-1
Male Sub-Vet
04:51:01
04:51:01
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Mahoepoe
04:51:01
45
16.9 km/h
K
384
2357-2
Wilhelm GROENEWALD
Wilhelm GROENEWALD #2357-2
Male Sub-Vet
04:50:59
04:50:59
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Mahoepoe
04:51:01
45
16.9 km/h
K
755
2358-1
Johann VELDMAN
Johann VELDMAN #2358-1
Male Sub-Vet
05:46:46
05:46:46
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Van Tonder / Veldman
05:46:46
84
14.2 km/h
K
756
2358-2
Boeta VAN TONDER
Boeta VAN TONDER #2358-2
Male Master
05:46:46
05:46:46
Master
Male
Sub-Vet Men
Van Tonder / Veldman
05:46:46
84
14.2 km/h
K
609
2313-1
Ashley RICHARDS
Ashley RICHARDS #2313-1
Male Veteran
05:22:36
05:22:36
Veteran
Male
E-Bike Team
Muscle vs Lithium
05:22:36
9
15.3 km/h
J
711
2338-1
Gareth TARR
Gareth TARR #2338-1
Male Veteran
05:36:12
05:36:12
Veteran
Male
Sub-Vet Men
IOR-Rheum
05:36:13
80
14.6 km/h
K
712
2338-2
Jan PIENAAR
Jan PIENAAR #2338-2
Male Sub-Vet
05:36:13
05:36:13
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
IOR-Rheum
05:36:13
80
14.6 km/h
K
298
2363-1
Roelof BRUWER
Roelof BRUWER #2363-1
Male Veteran
04:41:03
04:41:03
Veteran
Male
Veteran Men
Rijks
04:41:04
32
17.5 km/h
B
299
2363-2
Jacques TURCK
Jacques TURCK #2363-2
Male Master
04:41:04
04:41:04
Master
Male
Veteran Men
Rijks
04:41:04
32
17.5 km/h
B
791
2369-2
Rudi RUDOLPH
Rudi RUDOLPH #2369-2
Male Sub-Vet
05:53:25
05:53:25
Sub-Vet
Male
13.9 km/h
K
452
2376-1
Christo VAN DER BERG
Christo VAN DER BERG #2376-1
Male Sub-Vet
04:59:37
04:59:37
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
team Eden
04:59:40
51
16.4 km/h
G
453
2376-2
Stefan DE KOKER
Stefan DE KOKER #2376-2
Male Sub-Vet
04:59:40
04:59:40
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
team Eden
04:59:40
51
16.4 km/h
G
604
2379-1
Andrew BECKERLING
Andrew BECKERLING #2379-1
Male Grand Master
05:21:30
05:21:30
Grand Master
Male
Sub-Vet Men
Rusty Sphincters
05:21:31
64
15.3 km/h
K
605
2379-2
Ryan WALMSLEY
Ryan WALMSLEY #2379-2
Male Sub-Vet
05:21:31
05:21:31
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Rusty Sphincters
05:21:31
64
15.3 km/h
K
881
2391-1
Piet PRETORIUS
Piet PRETORIUS #2391-1
Male Sub-Vet
06:13:01
06:13:01
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Lowveld Legends
06:13:02
95
13.2 km/h
K
882
2391-2
Johan POTGIETER
Johan POTGIETER #2391-2
Male Veteran
06:13:02
06:13:02
Veteran
Male
Sub-Vet Men
Lowveld Legends
06:13:02
95
13.2 km/h
K
764
2314-1
Pieter MOLLER
Pieter MOLLER #2314-1
Male Sub-Vet
05:48:39
05:48:39
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Die Rampokkers
05:48:42
85
14.1 km/h
J
765
2314-2
Riaan ELS
Riaan ELS #2314-2
Male Sub-Vet
05:48:42
05:48:42
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
Die Rampokkers
05:48:42
85
14.1 km/h
J
746
2262-1
Shaun ROBERTS
Shaun ROBERTS #2262-1
Male E-Bike
05:45:24
05:45:24
E-Bike
Male
E-Bike Team
Select Steel
05:45:24
11
14.2 km/h
J
745
2262-2
Kalvin CLARK
Kalvin CLARK #2262-2
Male E-Bike
05:45:23
05:45:23
E-Bike
Male
E-Bike Team
Select Steel
05:45:24
11
14.2 km/h
J
616
2308-2
Christopher BONSMA
Christopher BONSMA #2308-2
Male Open
05:23:54
05:23:54
Open
Male
15.2 km/h
F
860
2256-1
Nicholas JARRATT
Nicholas JARRATT #2256-1
Male Sub-Vet
06:09:32
06:09:32
Sub-Vet
Male
Sub-Vet Men
6 Racing Slugs
06:09:32
93
13.3 km/h
J
1
2
[3]
4
5
6
7
...
18
19
20
21
Page 3 of 21 (1007 items)
© 2023