Sani2C RACE
18/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
10
[11]
12
13
...
17
18
19
Page 11 of 19 (927 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Buffalo
Wave
Start Time
Finish
427
2301-1
Andy BROWN
Andy BROWN #2301-1
Male Master
04:36:58
04:36:58
Master
Male
Master Men
SAPSFORD BROWN
04:36:59
27
D
08:30:02
04:36:58
426
2318-2
Louis MOSS
Louis MOSS #2318-2
Male Master
04:36:48
04:36:48
Master
Male
Mens Team
50 UPPERS
04:36:48
65
I
09:15:07
04:36:48
425
2318-1
Adriaan MAARTENS
Adriaan MAARTENS #2318-1
Male Senior
04:36:46
04:36:46
Senior
Male
Mens Team
50 UPPERS
04:36:48
65
I
09:15:07
04:36:46
424
2363-1
Wayne ROBERTSON
Wayne ROBERTSON #2363-1
Male Master
04:36:12
04:36:12
Master
Male
Master Men
BERMUDA TRIANGLE
04:36:12
26
A
08:00:04
04:36:12
423
2363-2
Gerhard BOONSTRA
Gerhard BOONSTRA #2363-2
Male Master
04:36:11
04:36:11
Master
Male
Master Men
BERMUDA TRIANGLE
04:36:12
26
A
08:00:04
04:36:11
422
2234-1
Callie SMIT
Callie SMIT #2234-1
Male Master
04:35:51
04:35:51
Master
Male
Vet Men
WTF 3
04:35:51
82
F
08:50:05
04:35:51
421
2412-2
Piet LAUBSCHER
Piet LAUBSCHER #2412-2
Male Veteran
04:35:51
04:35:51
Veteran
Male
Mixed Team
CLOVER MIXED
04:35:51
18
A
08:00:04
04:35:51
420
2412-1
Petru EBERSOHN
Petru EBERSOHN #2412-1
Female Senior
04:35:51
04:35:51
Senior
Female
Mixed Team
CLOVER MIXED
04:35:51
18
A
08:00:04
04:35:51
419
2234-2
Thomas KOTZE
Thomas KOTZE #2234-2
Male Veteran
04:35:49
04:35:49
Veteran
Male
Vet Men
WTF 3
04:35:51
82
F
08:50:05
04:35:49
418
2339-2
Jason BENNETT
Jason BENNETT #2339-2
Male Senior
04:35:33
04:35:33
Senior
Male
Mens Team
SANIKA
04:35:33
64
E
08:40:03
04:35:33
417
2339-1
Colte SMIT
Colte SMIT #2339-1
Male Senior
04:35:32
04:35:32
Senior
Male
Mens Team
SANIKA
04:35:33
64
E
08:40:03
04:35:32
416
2054-1
Robert GRADWELL
Robert GRADWELL #2054-1
Male Veteran
04:34:47
04:34:47
Veteran
Male
Vet Men
GRADVAN
04:34:47
81
E
08:40:03
04:34:47
415
2054-2
Christopher VAN EYSSEN
Christopher VAN EYSSEN #2054-2
Male Veteran
04:34:45
04:34:45
Veteran
Male
Vet Men
GRADVAN
04:34:47
81
E
08:40:03
04:34:45
414
2350-1
Albert PRETORIUS
Albert PRETORIUS #2350-1
Male Senior
04:34:37
04:34:37
Senior
Male
Mens Team
BOOMSLANG
04:34:37
63
Buffalo
E
08:40:03
04:34:37
413
2350-2
Johan VAN ROOYEN
Johan VAN ROOYEN #2350-2
Male Senior
04:34:37
04:34:37
Senior
Male
Mens Team
BOOMSLANG
04:34:37
63
Buffalo
E
08:40:03
04:34:37
412
2214-2
Peter HILDER
Peter HILDER #2214-2
Male Master
04:34:13
04:34:13
Master
Male
Master Men
THE BALLIES
04:34:13
25
E
08:40:03
04:34:13
411
2214-1
Walter HILDER
Walter HILDER #2214-1
Male Master
04:34:13
04:34:13
Master
Male
Master Men
THE BALLIES
04:34:13
25
E
08:40:03
04:34:13
410
2191-1
Craig STERLING
Craig STERLING #2191-1
Male Senior
04:33:39
04:33:39
Senior
Male
Mens Team
GRAVEL SLIDERS
04:33:39
62
H
09:10:10
04:33:39
409
2191-2
Shaun VAN ZYL
Shaun VAN ZYL #2191-2
Male Senior
04:33:39
04:33:39
Senior
Male
Mens Team
GRAVEL SLIDERS
04:33:39
62
H
09:10:10
04:33:39
408
2343-2
Karen DE BRUYN
Karen DE BRUYN #2343-2
Female Master
04:33:25
04:33:25
Master
Female
Vet Women
DIE BLOU TREIN
04:33:25
5
C
08:20:04
04:33:25
407
2343-1
Anel HENN
Anel HENN #2343-1
Female Veteran
04:33:25
04:33:25
Veteran
Female
Vet Women
DIE BLOU TREIN
04:33:25
5
C
08:20:04
04:33:25
406
2169-2
Chris MASON
Chris MASON #2169-2
Male Veteran
04:33:20
04:33:20
Veteran
Male
Vet Men
TEAM FUELME
04:33:20
80
I
09:15:07
04:33:20
405
2169-1
Craig FOWLDS
Craig FOWLDS #2169-1
Male Veteran
04:33:19
04:33:19
Veteran
Male
Vet Men
TEAM FUELME
04:33:20
80
I
09:15:07
04:33:19
404
2073-2
Gerrie VAN GAALEN
Gerrie VAN GAALEN #2073-2
Male Veteran
04:33:17
04:33:17
Veteran
Male
Vet Men
SNAP FOR AUTISM
04:33:17
79
C
08:20:04
04:33:17
403
2073-1
Barry HUGO
Barry HUGO #2073-1
Male Master
04:33:17
04:33:17
Master
Male
Vet Men
SNAP FOR AUTISM
04:33:17
79
C
08:20:04
04:33:17
402
2256-2
Liezel BEYERS
Liezel BEYERS #2256-2
Female Veteran
04:33:01
04:33:01
Veteran
Female
Mixed Team
FRANCEHOEK WILD HONEY
04:33:01
17
H
09:10:10
04:33:01
401
2256-1
Myles AGAR
Myles AGAR #2256-1
Male Veteran
04:33:00
04:33:00
Veteran
Male
Mixed Team
FRANCEHOEK WILD HONEY
04:33:01
17
H
09:10:10
04:33:00
400
2446-1
Eric STORBECK
Eric STORBECK #2446-1
Male Master
04:32:18
04:32:18
Master
Male
Vet Men
TAILWIND
04:32:18
78
A
08:00:04
04:32:18
399
2446-2
Adonis CHARALAMBOUS
Adonis CHARALAMBOUS #2446-2
Male Veteran
04:32:16
04:32:16
Veteran
Male
Vet Men
TAILWIND
04:32:18
78
A
08:00:04
04:32:16
398
2010-1
Gerrit DU PREEZ
Gerrit DU PREEZ #2010-1
Male Senior
04:31:40
04:31:40
Senior
Male
Mens Team
DANKIE PA !!
04:31:40
61
C
08:20:04
04:31:40
397
2010-2
Douw DU PREEZ
Douw DU PREEZ #2010-2
Male Senior
04:31:37
04:31:37
Senior
Male
Mens Team
DANKIE PA !!
04:31:40
61
C
08:20:04
04:31:37
396
2170-2
Hans LIEBENBERG
Hans LIEBENBERG #2170-2
Male Veteran
04:31:18
04:31:18
Veteran
Male
Vet Men
THE GUPTAS
04:31:18
77
E
08:40:03
04:31:18
395
2170-1
Petr HAVLIK
Petr HAVLIK #2170-1
Male Veteran
04:31:18
04:31:18
Veteran
Male
Vet Men
THE GUPTAS
04:31:18
77
E
08:40:03
04:31:18
394
2351-1
Piet Piet SWART
Piet Piet SWART #2351-1
Male Senior
04:30:25
04:30:25
Senior
Male
Mixed Team
BICICLETA DE MONTANA
04:30:25
16
I
09:15:07
04:30:25
393
2351-2
Izemari SWART
Izemari SWART #2351-2
Female Senior
04:30:24
04:30:24
Senior
Female
Mixed Team
BICICLETA DE MONTANA
04:30:25
16
I
09:15:07
04:30:24
392
2283-1
Altus VAN WYK
Altus VAN WYK #2283-1
Male Senior
04:29:57
04:29:57
Senior
Male
Mens Team
CHAFING THE DREAM
04:29:57
60
C
08:20:04
04:29:57
391
2283-2
Dave ESTERHUIZEN
Dave ESTERHUIZEN #2283-2
Male Veteran
04:29:55
04:29:55
Veteran
Male
Mens Team
CHAFING THE DREAM
04:29:57
60
C
08:20:04
04:29:55
390
2039-1
David IVES
David IVES #2039-1
Male Veteran
04:29:49
04:29:49
Veteran
Male
Vet Men
LANKY AND CRANKY
04:29:49
76
E
08:40:03
04:29:49
389
2092-1
Henry STOLTZ
Henry STOLTZ #2092-1
Male Veteran
04:29:49
04:29:49
Veteran
Male
Vet Men
DOPESTRONG
04:29:49
75
C
08:20:04
04:29:49
388
2039-2
Bruce DU RAND
Bruce DU RAND #2039-2
Male Veteran
04:29:48
04:29:48
Veteran
Male
Vet Men
LANKY AND CRANKY
04:29:49
76
E
08:40:03
04:29:48
387
2092-2
Wilbur SMITH
Wilbur SMITH #2092-2
Male Veteran
04:29:47
04:29:47
Veteran
Male
Vet Men
DOPESTRONG
04:29:49
75
C
08:20:04
04:29:47
386
2419-2
Brendan VAN DEN BERGH
Brendan VAN DEN BERGH #2419-2
Male Senior
04:29:38
04:29:38
Senior
Male
Mens Team
TEAM SWAERS 2
04:29:38
59
C
08:20:04
04:29:38
385
2261-1
Brian FLYNN
Brian FLYNN #2261-1
Male Veteran
04:29:36
04:29:36
Veteran
Male
Vet Men
TEAM COFFEE BISCUIT
04:29:36
74
I
09:15:07
04:29:36
384
2261-2
Patrick MURPHY
Patrick MURPHY #2261-2
Male Veteran
04:29:36
04:29:36
Veteran
Male
Vet Men
TEAM COFFEE BISCUIT
04:29:36
74
I
09:15:07
04:29:36
383
2419-1
Mario Lino DE FREITAS
Mario Lino DE FREITAS #2419-1
Male Senior
04:29:35
04:29:35
Senior
Male
Mens Team
TEAM SWAERS 2
04:29:38
59
C
08:20:04
04:29:35
382
2359-1
Johnny TEIXEIRA
Johnny TEIXEIRA #2359-1
Male Veteran
04:29:25
04:29:25
Veteran
Male
Vet Men
GOT TO DO IT
04:29:25
73
E
08:40:03
04:29:25
381
2359-2
Jeffery LLEWELLYN
Jeffery LLEWELLYN #2359-2
Male Veteran
04:29:23
04:29:23
Veteran
Male
Vet Men
GOT TO DO IT
04:29:25
73
E
08:40:03
04:29:23
380
2088-2
Nico VAN DER MERWE
Nico VAN DER MERWE #2088-2
Male Veteran
04:29:21
04:29:21
Veteran
Male
Vet Men
DADO CREATIONS
04:29:21
72
B
08:10:01
04:29:21
379
2088-1
Dirk VAN DER WATEREN
Dirk VAN DER WATEREN #2088-1
Male Master
04:29:17
04:29:17
Master
Male
Vet Men
DADO CREATIONS
04:29:21
72
B
08:10:01
04:29:17
378
2106-1
Riaan PRETORIUS
Riaan PRETORIUS #2106-1
Male Senior
04:29:04
04:29:04
Senior
Male
Mens Team
TALLISMAN ROCKSTARS
04:29:04
58
Buffalo
F
08:50:05
04:29:04
1
2
3
...
10
[11]
12
13
...
17
18
19
Page 11 of 19 (927 items)
© 2023