Sani2C RACE
18/05/2019
Results
Teams
Details
Links
Race Website
 
Contact
 
Home
Stage 1
Stage 2
Stage 3
General Classification
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
1
2
3
...
9
[10]
11
12
...
17
18
19
Page 10 of 19 (927 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
Category
Gender
Team Type
Team
Team Result
Team Pos
Buffalo
Wave
Start Time
Finish
477
2233-2
Rudolf MEYER
Rudolf MEYER #2233-2
Male Senior
04:44:00
04:44:00
Senior
Male
Mens Team
WTF 2
04:44:01
74
F
08:50:05
04:44:00
476
2265-2
Tertius FERREIRA
Tertius FERREIRA #2265-2
Male Senior
04:43:56
04:43:56
Senior
Male
Mens Team
WEEKEND WARRIORS 2
04:43:56
73
E
08:40:03
04:43:56
475
2265-1
Paul KRUGER
Paul KRUGER #2265-1
Male Senior
04:43:56
04:43:56
Senior
Male
Mens Team
WEEKEND WARRIORS 2
04:43:56
73
E
08:40:03
04:43:56
474
2130-1
Robert VAN DER MERWE
Robert VAN DER MERWE #2130-1
Male Master
04:43:46
04:43:46
Master
Male
Master Men
COCKED AND LOADED
04:43:46
30
C
08:20:04
04:43:46
473
2130-2
Tommy VAN ROMBURGH
Tommy VAN ROMBURGH #2130-2
Male Master
04:43:46
04:43:46
Master
Male
Master Men
COCKED AND LOADED
04:43:46
30
C
08:20:04
04:43:46
472
2115-1
Michaela LAIDLAW
Michaela LAIDLAW #2115-1
Female Senior
04:43:40
04:43:40
Senior
Female
Womens Team
FOF VLAKVAARKIES
04:43:40
7
F
08:50:05
04:43:40
471
2115-2
Ada GREYLING
Ada GREYLING #2115-2
Female Veteran
04:43:37
04:43:37
Veteran
Female
Womens Team
FOF VLAKVAARKIES
04:43:40
7
F
08:50:05
04:43:37
470
2298-2
Bok PRETORIUS
Bok PRETORIUS #2298-2
Male Senior
04:43:20
04:43:20
Senior
Male
Mens Team
TRANSMISSION
04:43:20
72
E
08:40:03
04:43:20
469
2298-1
Hardus JANSEN VAN RENSBURG
Hardus JANSEN VAN RENSBURG #2298-1
Male Veteran
04:43:18
04:43:18
Veteran
Male
Mens Team
TRANSMISSION
04:43:20
72
E
08:40:03
04:43:18
468
2224-1
David MASON
David MASON #2224-1
Male Senior
04:43:11
04:43:11
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA 2
04:43:11
71
D
08:30:02
04:43:11
467
2224-2
Warren FURNISS
Warren FURNISS #2224-2
Male Senior
04:43:11
04:43:11
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA 2
04:43:11
71
D
08:30:02
04:43:11
466
2209-1
Richard HUTTON
Richard HUTTON #2209-1
Male Senior
04:43:10
04:43:10
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA
04:43:10
70
D
08:30:02
04:43:10
465
2209-2
Fabian SMITH
Fabian SMITH #2209-2
Male Senior
04:43:09
04:43:09
Senior
Male
Mens Team
ALPHA OMEGA
04:43:10
70
D
08:30:02
04:43:09
464
2158-2
Matthew SAAYMAN
Matthew SAAYMAN #2158-2
Male Master
04:43:05
04:43:05
Master
Male
Master Men
RATELS
04:43:05
29
E
08:40:03
04:43:05
463
2266-2
Ian WINROTH
Ian WINROTH #2266-2
Male Veteran
04:43:05
04:43:05
Veteran
Male
Vet Men
JUST WIN
04:43:05
91
F
08:50:05
04:43:05
462
2266-1
Russel MEYER
Russel MEYER #2266-1
Male Veteran
04:43:05
04:43:05
Veteran
Male
Vet Men
JUST WIN
04:43:05
91
F
08:50:05
04:43:05
461
2158-1
Ryk VISSER
Ryk VISSER #2158-1
Male Master
04:43:04
04:43:04
Master
Male
Master Men
RATELS
04:43:05
29
E
08:40:03
04:43:04
460
2150-2
Wessel WESSELS
Wessel WESSELS #2150-2
Male Senior
04:42:20
04:42:20
Senior
Male
Mens Team
VETTIES
04:42:20
69
Buffalo
G
09:00:00
04:42:20
459
2150-1
Brendon NELL
Brendon NELL #2150-1
Male Veteran
04:42:16
04:42:16
Veteran
Male
Mens Team
VETTIES
04:42:20
69
Buffalo
G
09:00:00
04:42:16
458
2347-2
Marna MOLLER
Marna MOLLER #2347-2
Female Veteran
04:40:45
04:40:45
Veteran
Female
Womens Team
CARITAS
04:40:45
6
G
09:00:00
04:40:45
457
2347-1
Ilze VAN DER SCHYFF
Ilze VAN DER SCHYFF #2347-1
Female Senior
04:40:45
04:40:45
Senior
Female
Womens Team
CARITAS
04:40:45
6
G
09:00:00
04:40:45
456
2453-2
Doug RETIEF
Doug RETIEF #2453-2
Male Grand Master
04:40:26
04:40:26
Grand Master
Male
Vet Men
BRANDIS POWER
04:40:26
90
E
08:40:03
04:40:26
455
2453-1
Brian BRANDIS
Brian BRANDIS #2453-1
Male Veteran
04:40:24
04:40:24
Veteran
Male
Vet Men
BRANDIS POWER
04:40:26
90
E
08:40:03
04:40:24
454
2317-1
Heinrich KAMMEYER
Heinrich KAMMEYER #2317-1
Male Grand Master
04:40:11
04:40:11
Grand Master
Male
Mixed Team
SWIFT
04:40:11
20
B
08:10:01
04:40:11
453
2317-2
Juanita KAMMEYER
Juanita KAMMEYER #2317-2
Female Senior
04:40:10
04:40:10
Senior
Female
Mixed Team
SWIFT
04:40:11
20
B
08:10:01
04:40:10
452
2057-1
Jurgens KOTZE
Jurgens KOTZE #2057-1
Male Veteran
04:39:55
04:39:55
Veteran
Male
Vet Men
NUTRIGRUN
04:39:55
89
F
08:50:05
04:39:55
451
2057-2
Riaan KOTZE
Riaan KOTZE #2057-2
Male Veteran
04:39:53
04:39:53
Veteran
Male
Vet Men
NUTRIGRUN
04:39:55
89
F
08:50:05
04:39:53
450
2450-2
Bruce KILPATRICK
Bruce KILPATRICK #2450-2
Male Veteran
04:39:53
04:39:53
Veteran
Male
Vet Men
TOPGUNS
04:39:53
88
C
08:20:04
04:39:53
449
2450-1
Gregory VAN OSCH
Gregory VAN OSCH #2450-1
Male Veteran
04:39:52
04:39:52
Veteran
Male
Vet Men
TOPGUNS
04:39:53
88
C
08:20:04
04:39:52
448
2050-1
Peter BYERS
Peter BYERS #2050-1
Male Master
04:39:39
04:39:39
Master
Male
Vet Men
CYCLOWORX
04:39:39
87
F
08:50:05
04:39:39
447
2050-2
David GOODYER
David GOODYER #2050-2
Male Veteran
04:39:38
04:39:38
Veteran
Male
Vet Men
CYCLOWORX
04:39:39
87
F
08:50:05
04:39:38
446
2332-1
Mike DE ST PERN
Mike DE ST PERN #2332-1
Male Veteran
04:39:33
04:39:33
Veteran
Male
Mens Team
SPAR
04:39:33
68
C
08:20:04
04:39:33
445
2332-2
Jp ROBERT
Jp ROBERT #2332-2
Male Senior
04:39:32
04:39:32
Senior
Male
Mens Team
SPAR
04:39:33
68
C
08:20:04
04:39:32
444
2148-1
Conrad BADENHORST
Conrad BADENHORST #2148-1
Male Senior
04:39:26
04:39:26
Senior
Male
Mens Team
BIERMAN
04:39:26
67
B
08:10:01
04:39:26
443
2148-2
Bernard ROWAN
Bernard ROWAN #2148-2
Male Senior
04:39:25
04:39:25
Senior
Male
Mens Team
BIERMAN
04:39:26
67
B
08:10:01
04:39:25
442
2097-1
Johan WILKING
Johan WILKING #2097-1
Male Veteran
04:39:24
04:39:24
Veteran
Male
Mens Team
KAPFELTEX-10
04:39:24
66
D
08:30:02
04:39:24
441
2097-2
Wian VAN DEN BERGH
Wian VAN DEN BERGH #2097-2
Male U23
04:39:23
04:39:23
U23
Male
Mens Team
KAPFELTEX-10
04:39:24
66
D
08:30:02
04:39:23
440
2387-1
Anna WOOD
Anna WOOD #2387-1
Female Senior
04:39:10
04:39:10
Senior
Female
Mixed Team
SOUS
04:39:10
19
F
08:50:05
04:39:10
439
2387-2
Jacques DE VILLIERS
Jacques DE VILLIERS #2387-2
Male Senior
04:39:08
04:39:08
Senior
Male
Mixed Team
SOUS
04:39:10
19
F
08:50:05
04:39:08
438
2220-2
Eduard ARNOLD
Eduard ARNOLD #2220-2
Male Veteran
04:38:39
04:38:39
Veteran
Male
Vet Men
SILCOM
04:38:39
86
D
08:30:02
04:38:39
437
2220-1
Andre LAHOUTER
Andre LAHOUTER #2220-1
Male Veteran
04:38:39
04:38:39
Veteran
Male
Vet Men
SILCOM
04:38:39
86
D
08:30:02
04:38:39
436
2329-1
Jannie DIPPENAAR
Jannie DIPPENAAR #2329-1
Male Master
04:38:32
04:38:32
Master
Male
Master Men
SOL & GUBELET
04:38:32
28
C
08:20:04
04:38:32
435
2329-2
Jd MALAN
Jd MALAN #2329-2
Male Master
04:38:32
04:38:32
Master
Male
Master Men
SOL & GUBELET
04:38:32
28
C
08:20:04
04:38:32
434
2089-2
Patrick WALDEN
Patrick WALDEN #2089-2
Male Veteran
04:37:25
04:37:25
Veteran
Male
Vet Men
MEDICLINIC
04:37:25
85
D
08:30:02
04:37:25
433
2089-1
Steve SONNEKUS
Steve SONNEKUS #2089-1
Male Veteran
04:37:22
04:37:22
Veteran
Male
Vet Men
MEDICLINIC
04:37:25
85
D
08:30:02
04:37:22
432
2322-1
Philippe DIETRICH
Philippe DIETRICH #2322-1
Male Veteran
04:37:10
04:37:10
Veteran
Male
Vet Men
SUDAF
04:37:10
84
E
08:40:03
04:37:10
431
2322-2
Thierry TOUSSAINT
Thierry TOUSSAINT #2322-2
Male Veteran
04:37:09
04:37:09
Veteran
Male
Vet Men
SUDAF
04:37:10
84
E
08:40:03
04:37:09
430
2023-2
Henry WINDELL
Henry WINDELL #2023-2
Male Veteran
04:37:07
04:37:07
Veteran
Male
Vet Men
KOISAN
04:37:07
83
D
08:30:02
04:37:07
429
2023-1
Andre RAATH
Andre RAATH #2023-1
Male Master
04:37:06
04:37:06
Master
Male
Vet Men
KOISAN
04:37:07
83
D
08:30:02
04:37:06
428
2301-2
Lance SAPSFORD
Lance SAPSFORD #2301-2
Male Master
04:36:59
04:36:59
Master
Male
Master Men
SAPSFORD BROWN
04:36:59
27
D
08:30:02
04:36:59
1
2
3
...
9
[10]
11
12
...
17
18
19
Page 10 of 19 (927 items)
© 2023