Eurosteel Drak Descent & Run the River
02/02/2020
Results
Teams
Details
 
Contact
 
Home
Euro Steel Drak Descent Day 1
Euro Steel Challenge Day 1
Euro Steel Run the Rivers Day 1
Euro Steel Run the Rivers Lite Day 1
Euro Steel Drak Descent Day 2
Euro Steel Challenge Day 2
Euro Steel Run the Rivers Day 2
Euro Steel Run the Rivers Lite Day 2
Euro Steel Drak Descent GC
Euro Steel Challenge GC
Euro Steel Run the Rivers GC
Euro Steel Run the Rivers Lite GC
Drak Paddle Day1
Drak Paddle Day2
Drak Paddle GC
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Category Results
Gender Results
All Results
Advanced
Page 1 of 1 (22 items)
Rotate for splits
Fav
Pos
Race No
Share
Name
Name
Time
Time
(Net Time)
Cat Pos
(Gen Pos)
Net Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team Type
Team
Wave
Stage 1
Stage 2
10
2563
Emmi WOOD
Emmi WOOD #2563
Female Junior
02:05:35
02:05:35
(00:00:00)
1
(2)
00:00:00
Junior
1
Female
2
Wave 1
01:02:51
01:02:44
11
2564
Rachel WOODBURN
Rachel WOODBURN #2564
Female Junior
02:05:52
02:05:52
(00:00:00)
2
(3)
00:00:00
Junior
2
Female
3
Wave 1
01:02:39
01:03:13
13
2299
Joanna
Joanna #2299
Female Junior
02:08:15
02:08:15
(00:00:00)
3
(4)
00:00:00
Junior
3
Female
4
Wave 1
01:04:54
01:03:21
36
2379
Jenna GODDARD
Jenna GODDARD #2379
Female Junior
02:23:26
02:23:26
(00:00:00)
4
(11)
00:00:00
Junior
4
Female
11
Wave 1
01:08:49
01:14:37
39
2388
Emma HATFIELD
Emma HATFIELD #2388
Female Junior
02:25:12
02:25:12
(00:00:00)
5
(12)
00:00:00
Junior
5
Female
12
Wave 1
01:10:34
01:14:38
54
2443
Courtney MEIKLEJOHN
Courtney MEIKLEJOHN #2443
Female Junior
02:33:29
02:33:29
(00:00:00)
6
(22)
00:00:00
Junior
6
Female
22
Wave 1
01:17:20
01:16:09
57
2398
Michelle EGLINGTON
Michelle EGLINGTON #2398
Female Junior
02:35:55
02:35:55
(00:00:00)
7
(23)
00:00:00
Junior
7
Female
23
Wave 1
01:16:23
01:19:32
63
2586
Emily NORTJE
Emily NORTJE #2586
Female Junior
02:39:49
02:39:49
(00:00:00)
8
(27)
00:00:00
Junior
8
Female
27
Wave 1
01:17:48
01:22:01
69
2292
Lizanne CANRODIE
Lizanne CANRODIE #2292
Female Junior
02:42:48
02:42:48
(00:00:00)
9
(30)
00:00:00
Junior
9
Female
30
Wave 1
01:19:45
01:23:03
104
2399
Morgan JACKSON
Morgan JACKSON #2399
Female Junior
02:57:18
02:57:18
(00:00:00)
10
(56)
00:00:00
Junior
10
Female
56
Wave 1
01:24:07
01:33:11
107
2431
Codi MAARTENS
Codi MAARTENS #2431
Female Junior
02:58:24
02:58:24
(00:00:00)
11
(58)
00:00:00
Junior
11
Female
58
Wave 1
01:25:07
01:33:17
119
2597
Lucy BISCHOF
Lucy BISCHOF #2597
Female Junior
03:02:26
03:02:26
(00:00:00)
12
(68)
00:00:00
Junior
12
Female
68
Wave 1
01:29:05
01:33:21
120
2596
Zandri JACOBS
Zandri JACOBS #2596
Female Junior
03:02:27
03:02:27
(00:00:00)
13
(69)
00:00:00
Junior
13
Female
69
Wave 1
01:29:04
01:33:23
125
2528
Bianca UYS
Bianca UYS #2528
Female Junior
03:06:08
03:06:08
(00:00:00)
14
(73)
00:00:00
Junior
14
Female
73
Wave 1
01:34:43
01:31:25
131
2463
Stef ORTMANN
Stef ORTMANN #2463
Female Junior
03:09:18
03:09:18
(00:00:00)
15
(77)
00:00:00
Junior
15
Female
77
Wave 1
01:31:27
01:37:51
183
2478
Michaela RAMSEYER
Michaela RAMSEYER #2478
Female Junior
03:34:32
03:34:32
(00:00:00)
16
(114)
00:00:00
Junior
16
Female
114
Wave 1
01:32:38
02:01:54
195
2364
Jordyn EGGAR
Jordyn EGGAR #2364
Female Junior
03:41:41
03:41:41
(00:00:00)
17
(124)
00:00:00
Junior
17
Female
124
Wave 1
01:39:47
02:01:54
206
2310
Gabriella BARKER
Gabriella BARKER #2310
Female Junior
03:49:09
03:49:09
(00:00:00)
18
(132)
00:00:00
Junior
18
Female
132
Wave 1
01:39:41
02:09:28
207
2382
Hannah GREYLING
Hannah GREYLING #2382
Female Junior
03:49:26
03:49:26
(00:00:00)
19
(133)
00:00:00
Junior
19
Female
133
Wave 1
01:39:52
02:09:34
233
2461
Abbygail OLYOTT
Abbygail OLYOTT #2461
Female Junior
04:56:14
04:56:14
(00:00:00)
20
(157)
00:00:00
Junior
20
Female
157
Wave 1
02:21:50
02:34:24
2429
Georgina LOUW
Georgina LOUW #2429
Female Junior
DNF
DNF
(DNF)
DNF
Junior
Female
Wave 1
2372
Lara FRODSHAM
Lara FRODSHAM #2372
Female Junior
DNF
DNF
(DNF)
DNF
Junior
Female
Wave 1
Page 1 of 1 (22 items)
© 2023