Euro Steel Drak Descent & GWK Trail
Skip Navigation Links
Results
Course Map
Details
Race Website
19 Jan 2019
HyperLink
Page 1 of 10 (464 items)
[1]2345678910
Pos
Race No
Fav
Name
Time
Category
Cat Pos
Gender
Gen Pos
Team
Wave
Start Time
CycleSplit
Finish
11Per LOFSTRANDRegisteredMaster TeamMaleND EngineeringA08:00:00
12Kobus VENTERRegisteredMaster TeamMaleND EngineeringA08:00:00
21Peter MARITZRegisteredMaster TeamMalePinky and the BrainB08:05:00
22Johan NELRegisteredMaster TeamMalePinky and the BrainB08:05:00
41John DUNTONRegisteredMaster TeamMaleBroken BacksD08:15:00
42Albert TIMMERMANRegisteredMaster TeamMaleBroken BacksD08:15:00
51Richard GRANTRegisteredMaster TeamMaleMeumann White Partition WorldE08:20:00
52Terence ROBERTSONRegisteredMaster TeamMaleMeumann White Partition WorldE08:20:00
61Dave BURERegisteredMaster TeamMaleMarriage TestE08:20:00
62Gillian BURERegisteredMaster TeamFemaleMarriage TestE08:20:00
71Colin GOOSENRegisteredMaster TeamMaleGOOSE AND GANDERE08:20:00
72Ingrid GOOSENRegisteredMaster TeamFemaleGOOSE AND GANDERE08:20:00
81Carol BOSWELLRegisteredMaster TeamFemaleJava JollersE08:20:00
82Nic DAVIESRegisteredMaster TeamMaleJava JollersE08:20:00
91Paul ARNOTTRegisteredMaster TeamMaleEuroMac BalliesF08:25:00
92Mark SEGERSRegisteredMaster TeamMaleEuroMac BalliesF08:25:00
101Denis LEPPANRegisteredMaster TeamMaleHB HoundsF08:25:00
102Ken LLOYDRegisteredMaster TeamMaleHB HoundsF08:25:00
111Tex TURTONRegisteredMaster TeamMaleballies ruleG08:30:00
112Anita TURTONRegisteredMaster TeamFemaleballies ruleG08:30:00
121Roderick BLAKERegisteredMaster TeamMaleDouble RG08:30:00
122Richard ELLISONRegisteredMaster TeamMaleDouble RG08:30:00
131Bruce MCDONALDRegisteredMaster TeamMaleRacing SnakesH08:35:00
132Garth WALKERRegisteredMaster TeamMaleRacing SnakesH08:35:00
141Peter CORKINRegisteredMaster TeamMaleTeam CorksI08:40:00
142Wendy CORKINRegisteredMaster TeamFemaleTeam CorksI08:40:00
151Heather CASEYRegisteredMaster TeamFemaleReece's PiecesI08:40:00
152Reynold LEEGERSTEERegisteredMaster TeamMaleReece's PiecesI08:40:00
161Henk DUYSRegisteredMaster TeamMaleSpeedy DuysI08:40:00
162Patrick EDYRegisteredMaster TeamMaleSpeedy DuysI08:40:00
171Trevor COWIERegisteredMaster TeamMaleAngloBoer WarE08:20:00
172Daniel STEENKAMPRegisteredMaster TeamMaleAngloBoer WarE08:20:00
181Anthony DOYLERegisteredMaster TeamMaleParkie PeddlersJ08:45:00
182Trevor HUGHESRegisteredMaster TeamMaleParkie PeddlersJ08:45:00
191Brenda HARDINGRegisteredMaster TeamFemaleGrannirulesJ08:45:00
192Joyce WILMANSRegisteredMaster TeamFemaleGrannirulesJ08:45:00
201Marina THORNERegisteredMaster TeamFemaleDe DoringsK08:50:00
202Sid THORNERegisteredMaster TeamMaleDe DoringsK08:50:00
211John COULSONRegisteredMaster TeamMale5210145060083D08:15:00
212Ron WALDBURGERRegisteredMaster TeamMale5210145060083D08:15:00
221Barry EBINGRegisteredMaster TeamMaleBurro BoysK08:50:00
222Edward JONESRegisteredMaster TeamMaleBurro BoysK08:50:00
231Shaun KNOWLESRegisteredMaster TeamMalecsk material handlingK08:50:00
232Bruce KNOWLESRegisteredMaster TeamMalecsk material handlingK08:50:00
241Carl ADENDORFFRegisteredMens TeamMaleBrew and BruA08:00:00
242Dean VAN DYKRegisteredMens TeamMaleBrew and BruA08:00:00
251Andrew JOHNSONRegisteredMens TeamMaleBallito Bicycle CompanyA08:00:00
252Tyronne WHITERegisteredMens TeamMaleBallito Bicycle CompanyA08:00:00
261Bryan CALITZRegisteredMens TeamMaleSTMA08:00:00
262Gareth COOKRegisteredMens TeamMaleSTMA08:00:00
Page 1 of 10 (464 items)
[1]2345678910
fb

HyperLink Copyright (c) G Vincent, 2018